Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Yakovlev

Krótki tutorial - Jak zrobić fajne uszy do Amfibii Uszatej

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodzio

Czym ciąłeś?

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Miodzio

Czym ciąłeś?

To niestety nie ja. Pomysł i wykonanie kogoś na ruskim forum. :)

Ale i pomysł i wykonanie klasa !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Koledzy czy z tych części da się złożyć coś sensownego ?post-56849-0-94089000-1476486714_thumb.jpgpost-56849-0-62120400-1476486969_thumb.jpg

post-56849-0-05397200-1476487265_thumb.jpg

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Ewentualnie coś złożyć z tego zegarka i powyższych części post-56849-0-42259500-1476487148_thumb.jpg

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Pompka jest (pierwsze zdjęcie przy 20). Wszystko powinno pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompka jest (pierwsze zdjęcie przy 20). Wszystko powinno pasować.

Technicznie tak, ale na tarczy jest napisane automatic :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Technicznie tak, ale na tarczy jest napisane automatic :)

Owszem, ale to nie tyczy się pompki. ;) Rafał pytał się czy coś może złożyć z tego co ma. Może. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Hmm jednak zostawie tą Slave tak jak jest. Kiedyś może ja oddam do fachowca żeby doprowadzić do stanu fabrycznego. Mechanicznie jest bez zarzutu ale pasowało by kopercie dać nowy chrom uzupełnić ubytki farby na tarczy daty i odnowić wskazówki

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Hmm jednak zostawie tą Slave tak jak jest. Kiedyś może ja oddam do fachowca żeby doprowadzić do stanu fabrycznego. Mechanicznie jest bez zarzutu ale pasowało by kopercie dać nowy chrom uzupełnić ubytki farby na tarczy daty i odnowić wskazówki

Ty tak na poważnie ? Złóż do kupy ten zegarek, noś i ciesz się z niego. Nie kombinuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jednak zostawie tą Slave tak jak jest. Kiedyś może ja oddam do fachowca żeby doprowadzić do stanu fabrycznego. Mechanicznie jest bez zarzutu ale pasowało by kopercie dać nowy chrom uzupełnić ubytki farby na tarczy daty i odnowić wskazówki

za pieniądze, które musiałbyś na to wyłożyć możesz kupić że trzy sztuki w idealnym stanie :)

Daj spokój. ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym mogę w miarę bezpiecznie przeczyścić jasną tarczę 55g? Trafiłem na zegarek w całkiem niezłym stanie, ring bez przebarwien, szkło oryginał zmasakrowane, ale to urarowania i polerki, ale jedyne co mnie martwi to tarcza - wygląda w połowie na przykurzoną, ale nawilżonym wacikiem kosmetycznym nic nie chodzi. Myślałem o jakimś zmywaczu do paznokci, ale nie wiem, czy napisy i indeksy to zniosą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w tym dziale, było o czyszczeniu kopert. Ten nalot to pewnie pleśń. Zmywaczem zniszczysz tarczę. Woda z delikatnym detergentem, ziemniak - takich haseł szukaj.

 

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czym mogę w miarę bezpiecznie przeczyścić jasną tarczę 55g? Trafiłem na zegarek w całkiem niezłym stanie, ring bez przebarwien, szkło oryginał zmasakrowane, ale to urarowania i polerki, ale jedyne co mnie martwi to tarcza - wygląda w połowie na przykurzoną, ale nawilżonym wacikiem kosmetycznym nic nie chodzi. Myślałem o jakimś zmywaczu do paznokci, ale nie wiem, czy napisy i indeksy to zniosą..

Tarcza do 55g nie ma na szczęście tego koszmarnego lakieru co większość rusków. Ja czyściłem chemiczne płynem własnej produkcji i nawet pomogło. Pałeczki i inne pocierania wiele nie dadzą.

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o jakimś zmywaczu do paznokci, ale nie wiem, czy napisy i indeksy to zniosą..

NIGDY W ŻYCIU!!!

Zmywacz do paznokci to nic innego jak aceton. Jeden z najbardziej wrednych rozpuszczalników.

W końcu rozpuszcza lakier do paznokci.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w tym dziale, było o czyszczeniu kopert. Ten nalot to pewnie pleśń. Zmywaczem zniszczysz tarczę. Woda z delikatnym detergentem, ziemniak - takich haseł szukaj.

Wysłane z mojego LIVE2 przy użyciu Tapatalka

Szukałem i czytałem, ale to były ogólne rady, a ja chciałem zapytać o doświadczenia konkretnie z 55g, bo tarcza tarczy nie równa. Zr9bię lekki roztwór letniej wody z płynem do mycia naczyń i zobaczę co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

...Zr9bię lekki roztwór letniej wody z płynem do mycia naczyń i zobaczę co z tego wyjdzie.

Byle nie PUR !!! Ludwik może być, a najlepiej mydliny z mydła Biały Jeleń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

@Wolf możesz jeszcze spróbować środkiem do mycia monitorów. Tylko taki bezalkoholowy. Ja za radą kolegi z forum tym cudem umyłem tarczę do Kamy bez większych strat. Spryskujesz tarczę chwilę czekasz i jakimś miękkim pędzelkiem usuwasz brud. Znowu spryskujesz, czekasz i znowu pędzelek do pracy. Kontynuujesz aż do uzyskania interesującego efektu. Obserwuj tylko tarczę czy nie puszczają napisy chociaż nie podejrzewam tego na tarczy od 55g, Kama i jej podobne to inna historia.  ;)  Na koniec ja kładę taką tarczę na ręczniku papierowym i gruszką zdmuchuję preparat z tarczy i czekam aż doschnie. W większości przypadków się udaje jeśli tylko lakier nie jest popękany i brud nie wszedł w głąb tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.