Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MamCzas

"Polskie" majstersztyki wystawiennicze na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Obiektywnie rzecz oceniając to nie. Natomiast trzeba pamiętać, że polskich zegarków ostało się stosunkowo niewiele, no i znaczenie może mieć jeszcze ten nie do końca racjonalny czynnik patriotyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Zostać podbitym przez bezkomentarzowe konto o 600zł na zegarku wartym mniej niż ćwierć tego :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Facet jest mistrzem świata :)

Mam nadzieję że ten kto to wygrał to też multikonto Pana Z.bo w innym przypadku to chyba tylko snajper przebił mu taką kwotą... masakra.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby tak się nabrać i to bić się z zerowym kontem o zegarek warty kilka dyszek ... masakra ...


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

I ta podmarka RLP - RżnęLaikówPoljotem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do gościa ,że to nie Błonie.

2 godziny temu podziękował za informację ,ale sprostowania do aukcji nie dał <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na allegro pojawila sie Alfa jak na zdjeciach nizej a którą jak sie okazalo wylicytował mój brat a w prezencie urodzinowym dostałem ja. 

 

Nie jestem pewien czy to jest oryginalny komplet tzn tarcza + koperta + wskazówki + koronka?

Wydaje mi sie ze tak, ale chcialbym miec pewnosc... Moglby ktos potwierdzic/ zaprzeczyc? :)

 

 

 

image.jpg

 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda ;)

Jak dla mnie jest OK ale mogę się mylić - wieczorem znawcy Polaków się pojawia to ci ocenią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Moim zdaniem ta Alfa wygląda OK i bardzo możliwe, że jest w oryginale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek miał bardzo podobną - jestem ciekaw oceny specjalistów, dla mnie wygląda nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specjalistą, ale znam książkę W. Mellera i według mnie wygląda na oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinie. Mam nadzieje, ze oryginał a skoro tak to chcialbym zajac sie renowacja koperty, koronki i znalezc mu jakis fajny pasek :) 

Zastanawia mnie jedno jeszce: nie wiem czy to wynika z mojej niewiedzy czy wpadłem na jakiś "trop", ale znalazłem wlasnie w książce W. Mellera takie zdjęcie Alfy i tutaj znaczek "Alfa" jest jakby pisany grubszą czcionką - bywały różne rodzaje czy to moze byc kwestia jakichs "podróbek"?

 

alfa.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek ma bardzo rzadki mechanizm. Dlatego też, mimo słabszego stanu tarczy i zastanawiającego dekielka, poszła za spore pieniądze ;)

edit:

grubością czcionki się bym się nie sugerował, trafiają się różne...

Edytowane przez Wintergreen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

"GWARANTUJĘ ZE ZDJĘCIA NIE ZOSTAŁY PODDANE RETUSZOWI ORAZ JAKIEJKOLWIEK OBRÓBCE GRAFICZNEJ."

Zdjęcia nie zostały, zegarek to już co innego ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Obserwowałem je nawet, ale cena też mnie zabiła (choć pewnie się niedługo okaże, że to bezcen i warte będzie majątek w takim stanie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Moim zdaniem z kolei jest poprawiana - szczególnie napisy Błonie 16 kamieni są zauważalnie grubszą kreską niż być powinny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.