Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MamCzas

"Polskie" majstersztyki wystawiennicze na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem z kolei jest poprawiana - szczególnie napisy Błonie 16 kamieni są zauważalnie grubszą kreską niż być powinny.

za czarne tez są coś... no ale akurat u tego sprzedawcy malowanki to norma. no i obstawiam grubo pond 500zł za niego, multikonta zrobią swoje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Moim zdaniem tarcza zdecydowanie jest po renowacji. Nie podoba mi się również ten nienaturalnie wypolerowany dekiel. Nie rozumiem jednak dlaczego z taką pogardą odnosicie się do osób, które chcą posiadać, albo sprzedają podobne zegarki. Myślę, że prawie każdy z nas przechodził przez to, że oddał jakąś tarczę do renowacji, a potem jej wynik rozczarowywał nas do tego stopnia, że zaczęliśmy doceniać już tylko to, co w 100% jest oryginalne, a zegarek po renowacji trzeba było jakoś sprzedać... Ciekawi mnie ilu z Was napisałoby na swojej aukcji, że sprzedawany zegarek ma tarczę po renowacji i tym samym o 90% świadomie zmniejszając zainteresowanie swoją aukcją... Ewentualny kupujący ma prawo przecież zadać pytanie i dopiero na podstawie udzielonej odpowiedzi oceniać rzetelność sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Moim zdaniem tarcza zdecydowanie jest po renowacji. Nie podoba mi się również ten nienaturalnie wypolerowany dekiel. Nie rozumiem jednak dlaczego z taką pogardą odnosicie się do osób, które chcą posiadać, albo sprzedają podobne zegarki. Myślę, że prawie każdy z nas przechodził przez to, że oddał jakąś tarczę do renowacji, a potem jej wynik rozczarowywał nas do tego stopnia, że zaczęliśmy doceniać już tylko to, co w 100% jest oryginalne, a zegarek po renowacji trzeba było jakoś sprzedać... Ciekawi mnie ilu z Was napisałoby na swojej aukcji, że sprzedawany zegarek ma tarczę po renowacji i tym samym o 90% świadomie zmniejszając zainteresowanie swoją aukcją... Ewentualny kupujący ma prawo przecież zadać pytanie i dopiero na podstawie udzielonej odpowiedzi oceniać rzetelność sprzedającego.

1. Nie odnosimy się z pogardą do osób, które chcą posiadać lub sprzedać zegarek po renowacji (choć możemy to potępiać, bo to często niszczenie dobrych zegarków). Odnosimy się z 'pogardą' do osób, które zawodowo niszczą zegarki by je sprzedać nieświadomym tego klientom za większą kasę.

2. Tylu, ilu jest uczciwych by tak zrobiło

3. Ostatnie zdanie można sprowadzić do sytuacji w której ktoś sprzedaje podróbkę i przecież jaki w tym problem, wystarczy że kupujący się skontaktuje i oceni rzetelność.

 

Podsumowując - nie zgadzam się z Twoją opinią. Gdy ktoś nie informując o renowacji (często marnej zresztą) żeruje na niewiedzy dla zysku (patrz: sopockie antyki) to nie może liczyć na poklask. Na każdym rynku. Samochody sklejane z 3 wraków i wyklepywane też są złem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym sprzedawcy nie warto dyskutować. Dopóki wiadomy portal nie reaguje na takie zagrywki, dopóty tacy cwaniacy będą żerować na ludziach, którzy o starych zegarkach nie mają po prostu pojęcia. Kiedyś toczyła się na ten temat dyskusja w sekcji radzieckiej i o ile dobrze pamiętam pointa była taka, że ten gość swoim postępowaniem może wypełniać znamiona czynu zabronionego opisanego w Kodeksie karnym jako oszustwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pogardą odnosimy sie tylko do kilku sprzedawców specjalizujących sie w malowankach, foliach na deklu zegarka z lat 50. i podbijaniu ceny ze sporej ilosci swiezych kont. A tu mamy dokładnie takiego sprzedwce, solidnie zapracował na opinię ;-)

 

Ogólnie mozna ciekawsze okazy aktualnie tam znaleźć.

 

No i ciekawe czemu polska płyta nie wywołała jeszcze dyskusji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  No i ciekawe czemu polska płyta nie wywołała jeszcze dyskusji:) 

 

 

A gdzie tu widzisz polską płytę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow cena jak i zegarek piękny ale skoro Kris go kupił to znaczy ze wart tyle był


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś bogaty.

a jak wyszoruje dół a górę wypoleruje to będzie multimilionerem B)

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wnikliwe uwagi. Chyba rzeczywiście muszę wyszorować i wypolerować :)  Pozdrawiam serdecznie. Waldek.

A na poważnie: kiedyś kupiłem na Allegro taki "duży" Blonex. Mam zamiar oddać go do naprawy. Tarcza chyba - jak na swój wiek - w miarę dobra. Czy Waszym zdaniem koronka jest oryginalna?

post-43347-0-38258600-1413141079_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Waszym zdaniem koronka jest oryginalna?

Wygląda na oryginalną.

Dziękuję, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska !!!! Biało Czerwoni !!!!!!!

http://allegro.pl/blonie-siedem-zegarkow-dla-kolekcjonera-ladne-i4688550793.html#tabsAnchor

Ido ostro dziewięć dni do końca a cena FIU-FIU - za pół roku pojawią się spowrotem tylko że ceny spadną kilka krotnie

Nie wiem czy spowodowany jest ten BUM na Polaki nie było przecież jakiejś wzmożonej aktywności czy dyskusji na formu o nich

Piękne egzemplarze to wiadomo cena idzie ale widać sprzedaje się wszystko co Made in Poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to wpływ książki na temat błoniaczy tak wpłynął na ich popularność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska !!!! Biało Czerwoni !!!!!!!

http://allegro.pl/blonie-siedem-zegarkow-dla-kolekcjonera-ladne-i4688550793.html#tabsAnchor

Ido ostro dziewięć dni do końca a cena FIU-FIU - za pół roku pojawią się spowrotem tylko że ceny spadną kilka krotnie

Nie wiem czy spowodowany jest ten BUM na Polaki nie było przecież jakiejś wzmożonej aktywności czy dyskusji na formu o nich

Piękne egzemplarze to wiadomo cena idzie ale widać sprzedaje się wszystko co Made in Poland

Kurcze ale stany słabe i średnie. Nie czuję tej ceny za takie stany - już ponad 1150zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten opis i widziałem te szpary ale ja się nie znam aby wypowiadać

Na godzinie 1-2 widać odciśnięty brud po poprzedniej kopercie

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.