Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dasiek7

Najpiekniejsze kostki

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji, podobają się Wam beczki od Fancka Mullera? Bo mnie kiedyś odpychały, a ostatnio zaczynają mi sie podobać :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się podobają Michale ! :)

Mnie ostatnio zauroczył model Crazy Hours :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

glashutte-original-senator-sixties-square-chronograph-4.jpg

 

Jaki kategorię by nie wymyślić to jest ON faworytem w kategorii:

Najpięknięszy CZARNY

Najpięlnięjszy CHRONOGRAPH

Najpieknięsza KOSTYKA

.........Najpięknięszy zegarek.

 

OT Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się podobają Michale ! :)

Mnie ostatnio zauroczył model Crazy Hours :(

Bardzo chciałbym kiedyś zobaczyć te zegarki na żywo, ciekaw bardzo jestem jakości wykonania :)

 

A może ktoś kto je widział (bądź posiada), podzieli się z nami tutaj wrażeniami?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te dwa "brzydale" można zaliczyć do "kostek"?

 

post-33911-0-83259700-1330894696_thumb.jpg

post-33911-0-95485100-1330894704_thumb.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym kiedyś zobaczyć te zegarki na żywo, ciekaw bardzo jestem jakości wykonania :)

 

A może ktoś kto je widział (bądź posiada), podzieli się z nami tutaj wrażeniami?

 

 

Kiedys widzialem jakis wywiad z Kwasniewskim i podobno to jest jedna z jego ulubionych marek......takze on pewnie moglby pare slow o nich powiedziec :)

 

Ps: Nautilus calkiem fajny ale w tej wersji troche ma za duzo na tarczy :(

 

Nie wiem czemu, ale wydaje mi sie ze gdyby ten Kemmner mial inne wskazowki to mialby zupelnie inna wymowe.....na plus oczywiscie :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Taaa... Eterna i Zenith zsunęły mi skarpetki :( a w dodatku Zenith podobny do Sławy mojej :) . która przechodzi SPA... żartowałem, ale widzę, że radzieccy konstruktorzy czerpali inspirację namiętnie, że z samych kostek nie wspomnę Ljuxa (dziwnie podobny do Doxy Grafic) czy wspomnianej Sławy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) malinowe - Reverso - wiadomo . Eterna , bell itd , cenowo - hampton ok. i inne .

Szukam "solidnej" kochy , nie delikat. nie subtelnej , surowy dizajn :( grubas

ps. prośba o podanie wymiarów ( jeśli oczywiście są w posiadaniu ) , dzięx :)


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Richard Mille - od $45.ooo USD

 

Rebellion - od jakiś $25-30.000 USD

 

REB-7_Skeleton_Regulator_Manufacture_Blue.jpg

 

pasuje :( ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek pasuje bardzo-cena NIE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny.....zaporowe ;)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tak brzydki ;) zegarek tyle kasy?

Powariowali ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie muszę się powtarzać, że najpiękniejszymi kostkami są Tag Heuery Monaco ;)

 

 

glashutte-original-senator-sixties-square-chronograph-4.jpg

 

Jaki kategorię by nie wymyślić to jest ON faworytem w kategorii:

Najpięknięszy CZARNY

Najpięlnięjszy CHRONOGRAPH

Najpieknięsza KOSTYKA

.........Najpięknięszy zegarek.

 

OT Tyle.

 

Oczywiście, że się z Wami nie zgadzam ;)

 

 

MUC029.highres.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zaprezentuję trochę niższą półkę, ale wyglądem prześcigającą nie jednego drogiego paskudę ;)

 

FESTINA 5TH

 

4551d82ae94c02cca7bd00d.jpg

zegarekfestinasportchro.jpg

 

Oraz w zasadzie nie licząca się firma w świecie zegarków... czyli Emporio Armani, ale jak napisał autor wątku, chodzi o zabawę ;)

 

20110314163229130009154.jpg

menclassic136.jpg

ar0141front.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RM fajne,ale cena... poza tym nie ma podziałek minutowych,które lubie. Tag Heuer jak zwykle fajny. To chyba moi główni "faworyci"


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to się łapie na kostkę, ale mój faworyt to

eterna-1935-grand-849241441117d.24206.jpg

 

No i oczywiście JLC Reverso, ale to poza wszelką konkurencją

rsz_jaeger-lecoultre_reverso_watch.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

...I na koniec mój absolutny faworyt :

 

dec262ad_Girard-Perregaux-Vintage-1945-XXL-Watch-3.jpg

 

A tutaj kolorowy "brat" ;)

Równie śliczny :D

post-33911-0-08201900-1331469603_thumb.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla uzależnionych od hazardu ;)

 

post-33911-0-69921800-1332756322_thumb.jpeg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najpiękniejszy JLC Reverso , później długo nic i dopiero Tag Heuer Monaco .


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Glycine, Damasko, ChWard, Epos, Herbelin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekne kostki wybraliscie...

Powtorze sie, ale krol jest tylko jeden :)

 

vghcpj.png


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod powyższym :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.