Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

No fak..t! Niezła zagwozdka.

Dwie różne koperty, dwa różne zestawy wskazówek <_<

 

Wprawdzie to nie konkurs ale ja głosuję za wersją Krisa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny dzień w "nowych nabytkach"  :rolleyes:

Rozpoczął mocno Gregorian no i posypały się perełki  :)

Na koniec Kris dał świetnego Poljota - mi pasuje ta tarcza do koperty typu krab choćby dlatego że to bliźniak Kirowskich. O ile Kirowskie z ta tarczą już chyba wszyscy mają o tyle Poljota pierwszy raz widzę  :) 

Dziękuję wszystkim za pokazane świetne zegarki - dodałem dwa cele do listy życzeń  :huh:

 

Nie widziałem jeszcze paru kolegów ale jeszcze ponad godzina więc może?!

Kchrapek gdzies tylko mignął z jakimis kolorowymi misiami udającymi Miszkę  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wkleić zdjęcia. Podsyłam Ci linka. Mam nadzieję że Hans się nie wku.... ;)

 

http://www.slavnyhans.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=119&Itemid=2#

 

 

Faktycznie problemy z wklejeniem zdjęć !!!!   :(

 

Wysyłanie ominięte (Błąd IO)

Edytowane przez AWG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki pokazaliście. Wielkie gratulacje.

Gregorian - świetna Slava

yorki_man - piękny i rzadki

blackcat - genialny Wostok lubię zegarki w tej kopercie

Kris - super Poljot, nie wiem, który jest oryginalny, może komuś uda się rozwikłać zagadkę. Odezwij się na PW, coś ostatnio poczty nie czytasz.

Nightdream - moja koperta nie jest złota.

 

Takie wygrzebałem, chyba nie były pokazywane:

 

 

post-29552-0-76082300-1421531645_thumb.jpg

post-29552-0-29872100-1421532064_thumb.jpg

post-29552-0-86443300-1421532178_thumb.jpg

post-29552-0-21150800-1421532228_thumb.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Nightdream - moja koperta nie jest złota.

 

 

Slavny Hans :) Skoro katalog nazwałeś "Poljot Au Kratka ring" - zasugerowałeś (przynajmniej mnie), że to złoty zegar :D A tak poważnie: oba są piękne, ale nie sądzę, żeby ta tarcza była stosowana w tak odmiennych kopertach i z tak różnymi wskazówkami. Jeśli Twoj nie jest złoty a jedynie złocony, to obstawiam, że właściwe zestawienie jest u Kris'a. Pasują mu wskazówki i werk do calej rodziny Kirowskich. Nie znaczy to oczywiście, że ten Twój jest "kombinowany" ;) Oba są zaj...ście piękne, ale z uwagi na słabość do krabów w "złocie" obstawiam za Kris'em :D A i na deser: w obu nie ma ІПЧЗ им КИРОВА :P Kiedy więc powstały??? :)

EDIT: tarcza i wskazówki wraz kopertą w kolorze złotym przypominają złotą Rakietę (w sensie zestawu).

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki pokazaliście. Wielkie gratulacje.

Gregorian - świetna Slava

yorki_man - piękny i rzadki

blackcat - genialny Wostok lubię zegarki w tej kopercie

Kris - super Poljot, nie wiem, który jest oryginalny, może komuś uda się rozwikłać zagadkę. Odezwij się na PW, coś ostatnio poczty nie czytasz.

Nightdream - moja koperta nie jest złota.

 

Takie wygrzebałem, chyba nie były pokazywane:

Powiedz mi gdzie "grzebiesz" - ja od roku nie mogę Kristala nigdzie wygrzebać  :angry:

Reszta też fajna  :)  Wiesna super.  Rzadko się je spotyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi gdzie "grzebiesz" - ja od roku nie mogę Kristala nigdzie wygrzebać  :angry:

Reszta też fajna  :)  Wiesna super.  Rzadko się je spotyka.

Grzebałem w swoich pudłach i znalazłem kilka jeszcze niepokazywanych. Kristala kupiłem ponad dwa lata temu. Pisałem, że nie mam nic nowego i może znajdę coś na sobotę.

 

 Nightdream - przepraszam, że Cię zmyliłem moimi oznaczeniami, nie wiedziałem, że ktokolwiek zwraca na to uwagę. Pozłacane koperty oznaczam - Au, złote - gold.

 

Znalazłem jeszcze jednego:

post-29552-0-20481800-1421534047_thumb.jpg

post-29552-0-58558600-1421534048_thumb.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Nightdream - przepraszam, że Cię zmyliłem moimi oznaczeniami, nie wiedziałem, że ktokolwiek zwraca na to uwagę. Pozłacane koperty oznaczam - Au, złote - gold.

 

 

Przepraszać nie musisz, bo nie ma za co :D Jestem uszczęśliwiony, że dostalem kolejną wskazówkę do poruszania się po twoich zbiorach. Aczkolwiek nadal mam dylemat..Ty czy Kris2...? :) Kto ma rację? Mamm za krótki staż i za małe doświadczenie, żeby ocenić na 100%, więc proszę tych, którzy już mają "siwe brody" w tym temacie o rozwikłanie autentyczności obu zegarków ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata Kristal leżał i nie pokazałeś? O rany. Może Ci się nie podoba?  Nerki nie oddam bo musze przytrzymać jak by ktos K-43 chrono mial na wymianę ale coś innego chętnie :D

 

A Poljot bardzo ładny  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszać nie musisz, bo nie ma za co :D Jestem uszczęśliwiony, że dostalem kolejną wskazówkę do poruszania się po twoich zbiorach. Aczkolwiek nadal mam dylemat..Ty czy Kris2...? :) Kto ma rację? Mamm za krótki staż i za małe doświadczenie, żeby ocenić na 100%, więc proszę tych, którzy już mają "siwe brody" w tym temacie o rozwikłanie autentyczności obu zegarków ;)

 

Jak ja bym miał głosować, to postawiłbym na Krisa2 ,bo były Kirowskie w takim zestawieniu. Kiedyś na forum już pokazywałem ten zegarek, wtedy ktoś napisał, że obie wersje mogą być oryginalne. Mam nadzieję, że da się to jakoś rozwikłać.  :)


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w weekendy prowadzę nocny tryb życia :rolleyes:

to wprawdzie późno ale skoro zacząłem w nocy to i w nocy przyjdzie skończyć tę "saturday fever"

 

Ode mnie na zakończenie poważna, monumentalna Rakieta 3056A (połowa lat '80)

[sthool'owi się spodoba! :) ]

Podwójna koperta, tarcza fakturowana jak papier ścierny, duże gabaryty jak na kostkę (case 35mm, ltl 40mm), ciężka.

 

post-60300-0-53597100-1421548614.jpg

post-60300-0-84597500-1421548616.jpg

post-60300-0-11314000-1421548619.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne okazy ostatnio wrzucacie. Podziwiam kolekcjonerski zapał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie były jeszcze jakieś warianty kolorystyczne? Bo mam taką parkę :)  :

 

133u6em1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale "Co to za zegarek" pokazuję świeżo otrzymaną Pobiedę z napisami i indeksami arabskimi. Może ktoś miałby jakieś informacje na temat takiego zegarka ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w weekendy prowadzę nocny tryb życia :rolleyes:

to wprawdzie późno ale skoro zacząłem w nocy to i w nocy przyjdzie skończyć tę "saturday fever"

 

Ode mnie na zakończenie poważna, monumentalna Rakieta 3056A (połowa lat '80)

[sthool'owi się spodoba! :) ]

Podwójna koperta, tarcza fakturowana jak papier ścierny, duże gabaryty jak na kostkę (case 35mm, ltl 40mm), ciężka.

 

attachicon.gif214r9246 - Kopia.JPG

attachicon.gif214r9248 - Kopia.JPG

attachicon.gif214r9257 - Kopia.JPG

No tak, muszę przyznać, że bardzo przyjemnie zaskoczyłeś mnie i pierwszym i ostatnim okazem. Tak jak pisałem kształt okna daty w Slavie jest niesamowity, a tutaj odmienna konstrukcja koperty też zaciekawia.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie na zakończenie poważna, monumentalna Rakieta 3056A (połowa lat '80)

[sthool'owi się spodoba! :) ]

 

Masz rację - faktycznie mi się podoba :D I uczucie zazdrości jest w tym wypadku obce, ponieważ sam mam identyczną Rakietkę (tyle, że wciąż nie mogę dorwać do niej oryginalnego szkiełka - powinno być takie z wyraźnym rantem, o płaskim profilu). Gratuluję zarówno zegarka, jak i umiejętności zrobienia zdjęć - te Rakiety nie są łatwym obiektem do fotografowania.

 

Panowie były jeszcze jakieś warianty kolorystyczne? Bo mam taką parkę :)  :

 

Była jeszcze na pewno ciemna odmiana tej tarczy - tzn. ciemnobieskie metaliczne tło z białymi napisami. Z jasnych odmian była jeszcze też w innym odcieniu zieleni niż Twoja, tyle, że chyba w innym wariancie koperty.

 

Tak w ogóle, to wszystkim "sobotnim zawodnikom" gratuluję, bo pokazaliście niezłe cudeńka :)

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - faktycznie mi się podoba :D I uczucie zazdrości jest w tym wypadku obce, ponieważ sam mam identyczną Rakietkę (tyle, że wciąż nie mogę dorwać do niej oryginalnego szkiełka - powinno być takie z wyraźnym rantem, o płaskim profilu). Gratuluję zarówno zegarka, jak i umiejętności zrobienia zdjęć - te Rakiety nie są łatwym obiektem do fotografowania.

Fakt faktem, że do zrobienia zdjęć podchodziłem aż trzy razy (oczywiście w różnych dniach)! Męka..

 

Kompletnie nie mogłem sensownie wydobyć uroku tego zegarka. Pierwsze dwa podejścia - to praktycznie wszystkie zdjęcia skasowałem.. <_< Uff..

Teraz też szału nie ma.. Nawet tej faktury tarczy nie dałem rady dobrze wyeksponować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj od dziadka dostałem dwie damskie ZARIE. Jedna nie działa, druga działa chwilę po nakręceniu, ewentualnie jak leży płasko. Wydaje mi się, ale chyba obie są złocone.

801d30ff6ed125675f01310d69bd12a6141.101.

 

801d30ff6ed125675f01310d69bd12a6141.101.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zegarki pokazaliście. Wielkie gratulacje.

Gregorian - świetna Slava

yorki_man - piękny i rzadki

blackcat - genialny Wostok lubię zegarki w tej kopercie

Kris - super Poljot, nie wiem, który jest oryginalny, może komuś uda się rozwikłać zagadkę. Odezwij się na PW, coś ostatnio poczty nie czytasz.

Nightdream - moja koperta nie jest złota.

 

Takie wygrzebałem, chyba nie były pokazywane:

Ten zielony Łucz jest oblędny! Nigdy nie widziałem czegoś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja pozwolę sobie wrzucić swoje dzisiejsze znaleziska:

Co do Startu, bo tak chyba się nazywa ten zegarek, to może ktoś rozszyfruje co to za symbol złocenia? Niema cyfry jedynie znak "<", zegarek na chodzie.

Zaritron to "bateryjkowiec" wydaje mi się, że współczesny ponieważ mechanizm byle jaki "Miyota", ogólnie złomek, ale za całe 1 zł szkoda było nie wziąć  ;)

 

post-44737-0-50655500-1421602489_thumb.jpg

post-44737-0-22466200-1421602502_thumb.jpg

post-44737-0-78085700-1421602512_thumb.jpg

post-44737-0-06609000-1421602528_thumb.jpg

post-44737-0-32108200-1421602540_thumb.jpg


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.