Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się ogląda co poniektóre egzemplarze to wstyd z czymkolwiek wyskakiwać, ale do mnie wczoraj dotarła oto taka Pobieda z 53 roku. Najstarsza w kolekcji jak na razie. Przysłowiowy kot w worku, bo po zdjęciu można było tylko domyśleć się nazwy. Myślałem, że ma koronkę diamentową , ale niestety  :(.  Gdyby ktoś, coś wiedział co to za Pobieda będę wdzięczny, za informacje. Czy da się doczyścić tarczę, czy lepiej zostawić jak jest? ...Aha ma zerwaną sprężynę naciągu i chodzi tylko podczas nakręcania. Czy to proste w naprawie?

 

Pobieda jest z 51 roku z 1MFZ, dosyć popularny model. Z naprawą nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czyść tarczy, zostaw taką jak jest, one też mają swój urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Nie nowy nabytek ale dzisiaj przywrócony do życia, chciałem również podziękować kolegom z forum od których nabyłem brakujące części.

post-75489-0-27639600-1425065852_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nowy nabytek ale dzisiaj przywrócony do życia, chciałem również podziękować kolegom z forum od których nabyłem brakujące części.

Pięknie wyszło  ;)  to ja Dziękuję  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest 1953 rocznik tylko I kwartał 1951

 

Pobieda jest z 51 roku z 1MFZ, dosyć popularny model. Z naprawą nie powinno być problemu.

 

Nie czyść tarczy, zostaw taką jak jest, one też mają swój urok.

Wielkie dzięki za odpowiedzi i podpowiedzi. Zegarek teraz poczeka w krótkiej kolejce do Zegarmistrza i zawita na ręce :) . Popularny model, ale mnie cieszy niezmiernie do ideału brakuje koronki :unsure: .


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bahuone widzę, że kolekcja Poljotów rośnie, gratulacje. Życzę Ci uzbierania wszystkich :)

arc76 świetna mołnia.

 

U mnie trzy długo szukane zegarki, wszystkie przed spa:

 

post-29552-0-88554700-1425068902_thumb.jpg

post-29552-0-27626000-1425068944_thumb.jpg

post-29552-0-71433600-1425068982_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda mistrzostwo świata :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydki zim bez koronki

b44e72a2f87f8c379cdc1f209b1a3421.jpg

 

I bez szkiełka

4c3c03cfd50fe86388e7d4e42c6d9ea5.jpg

 

Neva z ukrainy

f8ca9390142ab084e31d5b690082ad45.jpg

Majak od Zdziśka

d4856c673e009f7b43d57470aafe8bb9.jpg

 

I czwórka

45b330881d19c5d81e8cf376d23d87d6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bahuone widzę, że kolekcja Poljotów rośnie, gratulacje. Życzę Ci uzbierania wszystkich :)

arc76 świetna mołnia.

 

U mnie trzy długo szukane zegarki, wszystkie przed spa:

 

Hans - ta Pobieda nie pasuje Ci do kolekcji. Będzie jej tam na pewno zle. Dlatego też chętnie ją przygarnę ;)

 

Gratulacje dla Ciebie i pozostałych -  super nabytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem przekonać handlarza że zapłacę 50 groszy za ten zegarek - niestety wiedział ze jest na chodzie i musiałem dać 2 zł, mimo ze to potencjalnie największa mizerota (w dodatku demolud buksiak) tutaj - to mnie on cieszy bardziej od De Luxa - klimat tarczy mnie koi - motyw kosmiczny??? chyba tez destrukt - tarcza jakby 2 razy malowana.

 

6Fic1l.jpg

Edytowane przez JAN89R

gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze - Hans - Pobieda super :) Gratuluję :)

 

Enkil - Czarnego Majaka nie mam i zaczynam sie zastanawiać czy nie powinienem go od Ciebie "wymusić" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła do mnie na podmiankę koperty do innego egzemplarza, ale to zestawienie tak mi się spodobało, że chciałbym zostawić...tylko ta tarcza z ubytkiem lakieru mnie troszkę irytuje ;) Jakby ktoś miał, to przy okazji proszę o pw :) A oto ta piękność::

 

hmmm.... apetyczna ta Sławka :)

 

U mnie skromnie.... Ciekawy kształt wskazówek w tym Wostoku (są w charakterystyczny sposób ścięte na końcach).

 

post-31719-0-80793900-1425118159_thumb.jpg

 

I rezonator juz na pasku - w zamierzeniu miał być niebieski - pod kolor tarczy, ale ekonomia wzięła górę

post-31719-0-51582500-1425118631_thumb.jpg

Edytowane przez daktarin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarłem do domu i mogłem na własne oczy zobaczyć nowe nabytki. Piękne są. Z poljotem budzikiem był mały problem bo po nakręceniu nie chciał ruszyć. Zegarmistrz stwierdził że zakotwiczył sie (cokolwiek to oznacza) prawdopodobnie w czasie transportu chodził. Ale jest piękny, krabik wymiata, rakieta 24h stan super i pozytywnie zaskoczył mnie cornavin. Na zdjęciach wyglądał jak psu z gardła wyjęty a tu wygląda tylko na to że delikatnie go przeczyścić, wypolerować szkiełko i na rękę lub gabloty. Jest ok. Teraz oczekuję na kuriera od forowicza naszego z dostawą następnych rusków. Oj, będzie się działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarłem do domu i mogłem na własne oczy zobaczyć nowe nabytki. Piękne są. Z poljotem budzikiem był mały problem bo po nakręceniu nie chciał ruszyć. Zegarmistrz stwierdził że zakotwiczył sie (cokolwiek to oznacza) prawdopodobnie w czasie transportu chodził. Ale jest piękny, krabik wymiata, rakieta 24h stan super i pozytywnie zaskoczył mnie cornavin. Na zdjęciach wyglądał jak psu z gardła wyjęty a tu wygląda tylko na to że delikatnie go przeczyścić, wypolerować szkiełko i na rękę lub gabloty. Jest ok. Teraz oczekuję na kuriera od forowicza naszego z dostawą następnych rusków. Oj, będzie się działo.

No ale zdjęcia zdjęcia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale zdjęcia zdjęcia! ;)

 

Zdjęcia po kolei w tygodniu wstawiałem, no ale jeszcze jedno zbiorcze. Wiem, wiem, to jeszcze nie armia a tylko niedobitki ;) ale działamy w tym kierunku

post-72726-0-51234200-1425128114_thumb.jpg

post-72726-0-64338500-1425128115_thumb.jpg

post-72726-0-99057800-1425128116_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki oto wostok dziś przywędrował

Ładny, szkoda że już noworuski.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, ten Cornavin mi się najbardziej podoba, przez tego delfinka ( wiem, wiem to nie delfin) chciałem tylko cornaviny zbierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia po kolei w tygodniu wstawiałem, no ale jeszcze jedno zbiorcze. Wiem, wiem, to jeszcze nie armia a tylko niedobitki ;) ale działamy w tym kierunku

Świetny Cornavin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze - Hans - Pobieda super :) Gratuluję :)

Enkil - Czarnego Majaka nie mam i zaczynam sie zastanawiać czy nie powinienem go od Ciebie "wymusić" :)

Roman, nie mógł bym sprzedać prezentu. Ale mogę obiecać, że jeżeli trafię kolejny, to będzie dla Ciebie :) ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie skromniutko ;)

Czajka medyczna, na chodzie. Pasek tymczasowy.
IMG_20150228_100527.jpg

2. Dwa Poljoty 55g + oryginalne bransolety :wub:

IMG_20150228_100237.jpg

Tutaj jeszcze przed myciem. Jeden z nich już wylądował u mnie na ręce, ale i tak wymaga przeglądu. Szkiełek oryginalnych brak, jeden chwilowo bez żadnego. Z dwóch złożyłem jednego "brzydszego" ze szkłem, wskazówki w nim dostały nowe wypełnienie, stare było pokruszone. Drugi ruszy po przeszczepie serca. Pierścienie różnią się odcieniem, ten z lewej jest dużo ciemniejszy od prawego.

 

3. Луч с лунником, w środku siedzi radziecki kwarc 16853.
IMG_20150228_100054.jpgIMG_20150228_100114.jpg

Czy ktoś mógłby powiedzieć mi coś więcej na jego temat? W sieci nie znalazłem niczego po polsku na jego temat, a rosyjskiego nawet translator nie chce ruszyć :ph34r:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie ładne, ale czajka medyczna jak dla mnie zawsze najładniejsza i najciekawsza.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.