Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Taki sobie Komandirski dzisiejszy :D jeszcze bez spa, na to przyjdzie czas i wtedy dołączy do spisu.

attachicon.gif0pop.jpg

 

a to wszystko przez Daniela - pozazdrościłem mu.

Zrobiłem dwie fotki, bo ze światłem i bez wygląda całkiem inaczej - sorki za jakość ale to z kalkulatora na szybko robione.

 

Tak się zastanawiam, czy to standardowa przypadłość tego modelu, że na dużej wskazówce i na 12-ej jest brak lumy (odpada)?

Tarcza w moim egzemplarzu jest bardzo ładna, bez spękań i wyrazista (nieodbarwiona), szkiełko oryginał do lekkiej polerki no i kilka rys i małych obić na kopercie.

Ale myślę, że warto było !!!

Kurczaki, wyglądają ładnie : D Kurdebele: D Heh, ale zrobiłem fejm temu komandirkowi, prawie tak duży jak czajce :D

Jestem z siebie dumny : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, wyglądają ładnie : D Kurdebele: D Heh, ale zrobiłem fejm temu komandirkowi, prawie tak duży jak czajce :D

Jestem z siebie dumny : D

Czaiłem się na takiego już od dłuższego czasu, ale nic ciekawego nie było na rynku, a ostatnio coś faktycznie wysyp nastąpił na serwisach :D

 

Krzyśku, a jak dla mnie to ta druga SLAVKA ze strzałką fajniejsza.

Dla mnie zegarek musi mi się podobać, żebym mógł go też od czasu do czasu ponosić (yorki bodajże ma tak samo, coś chyba wspominał o tym w TOP 10) ;)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaiłem się na takiego już od dłuższego czasu, ale nic ciekawego nie było na rynku, a ostatnio coś faktycznie wysyp nastąpił na serwisach :D

 

Krzyśku, a jak dla mnie to ta druga SLAVKA ze strzałką fajniejsza.

Dla mnie zegarek musi mi się podobać, żebym mógł go też od czasu do czasu ponosić (yorki bodajże ma tak samo, coś chyba wspominał o tym w TOP 10) ;)

Faktycznie wysyp, chociaż wiele z nich było w dyskusyjnych stanach : D Po wysypie. zapewne znowuż go zabraknie.

 

Ja postanowiłem że sprzedam jeszcze jeden, stan niemalże igła w wersji ZAKAZ MO CCCP, niebawem powinien się pojawić na All :P : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobotnie szaleństwa bazorowo giełdowe ;) WT już po SPA (pokażę w ulubione ruski na łapce), pięciobój też, czołgowy chodzi jak szalony (4 dzień już), reszta w tym poljot automat "biocian" w trakcie zabaw ;)

no i mam tarczę do szturmanskiego gagarina, którego sobie zmontuję jak dobiorę wskazówki podobne do oryginałów, mechanizm i kopertę z zdezelowanego sportivnego już mam :D

post-52629-0-18954500-1426011018_thumb.jpg

Edytowane przez antyp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobotnie szaleństwa bazorowo giełdowe ;) WT już po SPA (pokażę w ulubione ruski na łapce), pięciobój też, czołgowy chodzi jak szalony (4 dzień już), reszta w tym poljot automat "biocian" w trakcie zabaw ;)

no i mam tarczę do szturmanskiego gagarina, którego sobie zmontuję jak dobiorę wskazówki podobne do oryginałów, mechanizm i kopertę z zdezelowanego sportivnego już mam :D

Ta tarcza do szturmańskiego to współczesna wiesz o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, ze to robota ekipy z ukrainy, ale mierząc siły na zamiary jest to jedyna szansa posiadać coś w rodzaju repliki jednego z zegarków mojej wish list ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przy okazji pytanie, jak w 5 dniowym czołgowym zdjąć ring do nakręcania i nastawiania godziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka Wołenka mi wpadła w łapki, tyle, że koperta mi śmierdzi nieco niewołną niestety Jakby ktoś dysponował oryginalną, to poproszę o pw  :( Za to ma ładną, oryginalną tarczę z czego się wyjątkowo cieszę :D

post-60883-0-39179500-1426015231_thumb.jpegpost-60883-0-22213100-1426015232_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna, ale bezel to chyba z beczki...


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też taka zagościła, zmęczona ale chodzi dobrze i całość oryginał. Zastanawiałem się czy nie podmienić bezela na zwykły ale uznałem ze lepiej jak zostanie tak. Jeszcze tylko nie wiem czy zostaje na stałe czy pójdzie do ludzi...

 

post-49869-0-59292700-1426019074_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Powrócił do żywych

 

post-75489-0-71542800-1426093414_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dzisiejsze nabytki:

 

Łucz damka (malutki - 20mm), koperta w bardzo ładnym stanie, szybka pęknięta, brak sekundy, na tarczy paprochy. Dopiero go nakręciłem, ale chodzi ładnie (i głośno :blink: ).

 

post-74509-0-94424100-1426158167_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobieda 2602.

 

Niestety stan kiepski, koperta z wżerami, szkiełko mocno porysowane a mechanizm nie rusza  :(  - chyba nic z niego nie będzie, ale kto wie, może kiedyś przypadkiem trafię do niego kopertę w ładnym stanie.

post-74509-0-54794400-1426158760_thumb.jpg

post-74509-0-57544800-1426158811_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie trzy.

 

Taki zwykły de luxe, ale kupiony w pakiecie i w zasadzie wyszedł za darmo ;)

post-49869-0-63140000-1426160114_thumb.jpg

 

Złocona Rakieta dołączyła do chromowanej :)

post-49869-0-05006900-1426160122_thumb.jpg

 

Kirowski. Może nie idealny ale ładny, choć piękny to on musiał być "za młodu" gdy obecna miedź była czerwienią :D

post-49869-0-39730700-1426160129_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto z Bieszczad - tam przebywał w szufladzie od lat 70-tych

 

Krystall

 

post-62679-0-25187500-1426184074_thumb.jpg

 

post-62679-0-02340600-1426184068_thumb.jpg

 

 


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kristal nie powinien mieć mikroregulacji ? Piękna czysta tarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak czytałem, dlatego zdjęcie mechanizmu. Szukam dopiero coś więcej.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale ten Kristal to ma tylko tarczę z Kristala.

 

Ed

http://szafran.civ.pl/watch/edukacyjne/molnija-timeline.jpg

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/104940-mo%C5%82nia-i-inne-36xx-linia-czasu/

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem sobie temat od początku do końca - piękne tam te mołnie i kristale powklejane   :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.