Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ich kilka fiolek opisanych start. Niektóre pasują od razu, innym trzeba pomóc. Jeśli chcesz mogę poszukać, powinienem mieć jeszcze ich trochę, nie używanych, zarówno złoconych jak i niebieskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zegarek Ci wyszedł A wskazówki pasują całkiem nieźle

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

 

Dziękuję! ^_^

 

Miałem ich kilka fiolek opisanych start. Niektóre pasują od razu, innym trzeba pomóc. Jeśli chcesz mogę poszukać, powinienem mieć jeszcze ich trochę, nie używanych, zarówno złoconych jak i niebieskich.

 

Oooo, bardzo chętnie przygarnę po komplecie :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem bliżej poznać, lata 50...

post-102926-0-63304600-1567321947_thumb.jpg

post-102926-0-17715700-1567322028_thumb.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysqut

De luxiak świetny. Szkiełko jeszcze z lupką. :)

U mnie z nowości dwa Wostoki.

post-97671-0-85544600-1567257929_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tu się pochwalę. Górnik, chyba szufladowiec, bo praktycznie bez śladów użycia. Pasek mu tylko trzeba znaleźć, bo zupełnie mi w gust nie trafił. 

 

post-106813-0-91388900-1567432913_thumb.jpegpost-106813-0-40193400-1567432926_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tu się pochwalę. Górnik, chyba szufladowiec, bo praktycznie bez śladów użycia. Pasek mu tylko trzeba znaleźć, bo zupełnie mi w gust nie trafił.

 

attachicon.gifIMG_2490.jpegattachicon.gifIMG_2491.jpeg

Ile te cacko jeśli to nie tajemnica.

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach ;)

 

Patrząc na wyniki niektórych aukcji na znanym rodzimym portalu, była wręcz "koleżeńska". Nie szukałem okazji cenowej, szukałem po prostu dobrego stanu i pewnego źródła. Wiesz, nie znam się na "ruskach" i jak znajduję coś ciekawego, zaczynam szukać jak to znalezisko powinno wyglądać i czytam o niuansach w mechanizmach, kopertach itp. to dostaję trzepotania jąder i odpuszczam. Wolę zapłacić normalną cenę, niż na siłę szukać okazji i uczyć się na własnych błędach i za własne pieniądze.

 

Zegarek jest ok, majster wymieni mu oliwę i poszukam paska.Jak znam życie, to znowu wybiorę coś, co przekroczy wartość zegarka lub się do niej niebezpiecznie zbliży. Ja już mam taki gust, że jak coś znajdę i zatrzymam wzrok, to sprzedawca zaczyna szybciej wokół mnie chodzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wrócił z przeglądu niedawno nabyty a od zawsze upragniony Poljot.

 

Trafił w dobre ręce ;) Edytowane przez Funky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, coś czuję że będzie na długo moim codziennym zegarkiem. Tylko muszę skombinowac jakiś ciekawy pasek bo narazie jest na tymczasowym marnej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55G kupiony dla szwagra, nieco mu szkiełko przypolerowałem i oczyściłem z brudu, tak se noszę bo jutro trafi na inną łapę, może kogoś z Was zaciekawi konfiguracja na pasku NATO, po mojemu jest OK :)

post-76233-0-28432900-1567630816_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówią, że Szwagier to nie rodzina a NATO... ładnemu we wszystkim ładnie chociaż zielono-czarne byłoby bardziej...

 

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remo74 jak dokładnie chodzi Twój Poljot 55g?mierzyles odchylke?

U mnie jest to 10-15 sek.na plus na dobę i chyba nie ma sensu się bawić w dalszą regulacje?

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponosiłem go wczoraj ze 2 godz. Twój chodzi IDEALNIE, wizyta u zegarmistrza może tylko pogorszyś jego kondycję, dwa: jak mu powiesz o tych 15 sekundach, że niby chcesz coś poprawiać to może uznać Cię za niepoważnego klienta...:)...to takie najłagodniejsze określenie, w głowie pewnie będzie mielił inwektywy pod Twoim adresem...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wrócił od majstra i teraz wlasnie robi ok. +15 sek.

Wcześniej robił - 5min/dobe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 niesprawne Poljoty = jeden sprawny.

(pierwsza przygoda z "zegarmistrzostwem", niby nic, a cieszy :) )

 

post-108248-0-19964400-1567708548_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.