Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

Masz tu troszkę więcej podmienione - tarcza i wskazówki to Czystopolski natomiast większość mechanizmu to Zlotoustowski.

Ale wskazówki śliczne :D

Super zegarek, możesz pokazać dekiel?

Wiesz co :D ale jaja, człowiek patrzy na werk, a nie popatrzyłem, że na tarczy napisane czystopol. :)

Jeśli chciałbyś go dla wskazówek, to mogę zamienić za innego trupka ze złotousta

Tylko, że to takie wskazówki jakich szukałeś :)

Na PW jutro pogadamy :)

Pozdrawiam

Roman

Bardzo rzadki model. Gratuluję i zazdroszczę okazu :)

Dziękuję. Szczęśliwy traf, ale zawsze miło coś takiego znaleźć. Tylko czasem się zastanawiam jak to jest, że przez ostatnie pół roku żadnego ciekawego poljota nie potrafiłem ustrzelić, a od początku roku już mi się czwarty trafił taki, że zwykle to sobie jedynie mogłem popatrzeć ja cena szybuje pod sufit i odpuścić. Ten, który pokazałem przytuliłem za 110 zł + ship. Nie wypadało nie skorzystać  :)

Super zegarek, możesz pokazać dekiel?

Dziękuję. Bardzo proszę: dekiel i werk.

post-107719-0-58654700-1581199088_thumb.jpg

post-107719-0-80795600-1581199098_thumb.jpg

Yhym

Foreign - za tą cenę co podałeś to super strzał :)

Gratuluję :)

Pozdrawiam

Roman

W nawiązaniu do tego co napisałem wczoraj, dziś pora na 2 pięknego poljota trafionego w styczniu. W sumie to może trudno uwierzyć, ale kupiłem w ciągu 1 tygodnia 2 poljoty foreign. Nie wiem mialem farta, a może Bozia dała mi go na urodziny? W każdym razie poczta dostarczyła mi go dokładnie w dniu moich urodzin. Było dużo radochy  :D

post-107719-0-83130100-1581255149_thumb.jpg

post-107719-0-03220500-1581255170_thumb.jpg

post-107719-0-75488600-1581255189_thumb.jpg

Ta stalówka jeszcze fajniejsza. Gratulacje

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Guest D@dik

W nawiązaniu do tego co napisałem wczoraj, dziś pora na 2 pięknego poljota trafionego w styczniu. W sumie to może trudno uwierzyć, ale kupiłem w ciągu 1 tygodnia 2 poljoty foreign. Nie wiem mialem farta, a może Bozia dała mi go na urodziny? W każdym razie poczta dostarczyła mi go dokładnie w dniu moich urodzin. Było dużo radochy  :D

Śliczne oba, ale stalowy wysadza z kapci stylistyką!

Frantz70

Super okolicznościowe zwyklaki! Bardzo fajne :) Ten drugi trochę skromny jak za 30 lat zapierniczania w Społemie :P 

Mislavo

Wspaniałe nowe nabytki :) Niezła gratka dla kolekcjonera, choć dla mnie te koperty to takie z wyglądu nie za bardzo pociągające 

Paweł Bury.

Ładne Złoto, targałbym takiego na bransie choćby w złotym kolorze :D 

Piękny stan!

Paweł Bury.

Ładne Złoto, targałbym takiego na bransie choćby w złotym kolorze :D 

Dziękuję - choć dla mnie te najpiękniejsze ale trochę trącające wioską są te z zieloną i czerwono rubinową tarczą.

Złom znacznie podrożał i ludzie wyciągają rodzinne pamiątki z szafy

Edited by Paweł Bury.

Ta stalówka jeszcze fajniejsza. Gratulacje

Dziękuję. Jak dla mnie bomba, choć potrzebowałem czasu aby się do niego przekonać. Na żywo robi bardzo dobre wrażenie.

Śliczne oba, ale stalowy wysadza z kapci stylistyką!

Dziękuję. Masz rację. Projekt jest do tego stopnia "wyrazisty", że ja w pierwszym momencie pominąłem ten zegarek. Na pierwszy rzut oka pomyślałem, że to musi być składak. Kto by zaprojektował takie wskazówki? Coś mi jednak nie dawało spokoju i wróciłem do tego zegarka po 2 dniach. Na szczęście ogłoszenie dalej wisiało  :).

Oba robią duże wrażenie  :)

Dzięki. Najważniejsze, że ten stalowy podoba się mojej żonie  ;), bo coraz trudniej mi wytłumaczyć, że ten zegarek to ja jednak muszę mieć.

Mislavo

Wspaniałe nowe nabytki :) Niezła gratka dla kolekcjonera, choć dla mnie te koperty to takie z wyglądu nie za bardzo pociągające 

Masz rację, wszystko jest rzeczą gustu. Do noszenia, to się średnio nadają, choć od wielkiego dzwonu, na specjalne okazje da się. Faktem jest jednak, że mnie się takie zegarki podobają i czasem dostaję przez nie małpiego rozumu :D , a to nie dobrze przy podejmowaniu decyzji zakupowej. Te na szczęście nie były drogie. Za dla porównania mogę powiedzieć, że nie mam żadnego komandira, amfibii itp. zegarków, bo mi po prostu jakoś nie leżą.

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych łowów. Najlepsze okazy ciągle przed nami  :P

Dziękuję - choć dla mnie te najpiękniejsze ale trochę trącające wioską są te z zieloną i czerwono rubinową tarczą.

Złom znacznie podrożał i ludzie wyciągają rodzinne pamiątki z szafy

Ha, mam taki werk z bordo tarczą do złotka - jak mi się znudzi biała, to zamienię :)

post-34219-0-57148100-1581364973_thumb.jpg

Pozdrawiam,
Zbyszek.

Dziś przyszło do mnie coś ciekawego zwłaszcza dla fanów Rakiety.

Rakieta 24H z sygnaturą СЗРП (SZRP) - Северо-западное речное пароходство (“North-Western Shipping Company”). Firma ulokowana w tym samym mieście co fabryka zegarków Raketa (St. Petersburg). Orientacyjnie rok produkcji to 1990. Stan rewelacyjny a stylistyka tarczy przepiękna  :wub:

post-81333-0-70016000-1581368209_thumb.jpg

U la, la - mega rzadki temat - gratulacje

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

oho, idę po popcorn....

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)