Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

Nigdy nie ściągałem szkła w lodówce i strach nie pozwala 😉 więc na razie będzie jak jest

Edited by Ziben86

Dzięki! Bardzo cieszy. Tym bardziej, że została uratowana w ostatniej chwili spod śrubokręta. Mechanizm miał iść do pasówki a reszta do kosza...

Gratuluję nabytku, sam też szukam podobnej. Ech, te miedzianki...

No i jak można tak do kosza? U mnie mechanizm z miedzianki poszedł właśnie do pasówki, ale tarczy w połowie nie było. Takiej pięknej sztuki to zbrodnia ruszać. Gdyby ten człowiek jeszcze coś chciał wyrzucać, to ja chętnie przygarnę zbędne mu części typu tarcze czy wskazówki, mam dokąd przeszczepiać ;)

W dniu 8.09.2020 o 11:54, Kirov57 napisał:

Pyknij malutką kropkę czarnym pisakiem, nie będzie się rzucać w oczy:)

Kropka z markera będzie miała inny kolor, odcień, połysk - też będzie się różnić, ale nie aż tak bardzo, jak biała. Robiłem takie podbarwienia w czarnym Poljocie, i dobrze to nie wyszło.

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Nigdy nie ściągałem szkła w lodówce i strach nie pozwala  więc na razie będzie jak jest
Nie zdejmuj plexy bo uszkodzisz, a pozniej bedziesz marudził czy mam. Bedziesz robił serwis itd to przy okazji kropkę zamaskujesz

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

Ten poljot jest mega 😍 moje gratulacje 😀

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

3 godziny temu, Remo74 napisał:

Wczoraj miałem zegarkowy wieczór, Poljocika udało się przywrócić do życia.

Poznajcie tą piękną budowlę w tle?, dziś widziałem ją na żywo...jest moc 😁

Piotr, a ja myślałem, że Ty zaczytany byłeś. Co Ty tam czytałeś, że Ci się takiego poljota udało wykręcić? Super maszyna. Design niepowtarzalny. Wiem bo mam😁, a trafić trudno.

Czytałem po robocie.

Koledzy dzięki za zainteresowanie i dobre słowo 😊

Rakieta z bransoletą z epoki :D

IMG_20200913_164857.jpg

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

5 godzin temu, kchrapek napisał:

Rzadki widok. Gratulacje :)

2 godziny temu, Remo74 napisał:

Na żywo pewnie jeszcze lepiej się prezentuje. 👍

Dziękuję Panowie. Na żywo faktycznie zegarek wygląda dużo lepiej. Ze mnie z pewnością fotografa nie będzie, ale robię co mogę😁. Co do zegarka, to cieszy mnie on bardzo, choć świeżo po zakupie miałem pewną nutkę niedosytu. Tego ze zdjęcia udało mi się kupić i to nawet za fajne pieniądze. Na naszym allegro pewno bym się nie zdecydował, bo cena z pewnością poszłaby pod sufit, ale już kolejnego ultra rzadkiego z czarną tarczą w mikro kratkę już nie. Jedna osoba mnie wtedy przelicytowała. Ale suma summarum cieszę się z tego, którego mam. Gość od którego kupiłem likwidował chyba kolekcję, bo sprzedawał co tydzień kilka bardzo rzadkich zegarków. Oczy mi wychodziły z orbit, jak widziałem te precyzyjne, poljota i rekietę antarktyda, strieły, orbitę, poljota i rakietę divera. Nie da się kupić wszystkiego.

W dniu 6.09.2020 o 17:25, Po Bieda napisał:

W dniu 11.09.2020 o 22:35, MadGravediGGer77 napisał:

41 minut temu, Mislavo napisał:

Dziękuję Panowie. Na żywo faktycznie zegarek wygląda dużo lepiej. Ze mnie z pewnością fotografa nie będzie, ale robię co mogę😁

Poprzednicy pokazali fajne zegarki, ale Ty, Mislavo, przebiłeś wszystkich. Nie da się mieć wszystkiego, ale strzał miałeś świetny. Gratulacje.

2 godziny temu, w2k2 napisał:
Rakieta z bransoletą z epoki

To potwierdza dlaczego zegarki sprzedawano bez bransolety lub paska.
Ta pasuje jak świni siodło

7 godzin temu, Mislavo napisał:

To ja się też pochwalę swoim nowym nabytkiem:)

Złoty, a skromny ;)

"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)