Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.08.2023 o 20:21, grigorij007 napisał(-a):

Nowy mi doszedł 🙂

 

 

 

Tak się zastanawiam nad tym pudełkiem czy jest od tego Poljota?

Tak jak pisałem Ci na fejsie, być może będę miał takiego (mam nadzieje, że też w takim stanie) z czarną tarczą ale tam pudełko jest małe, kwadratowe.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, art_69 napisał(-a):

 

Tak się zastanawiam nad tym pudełkiem czy jest od tego Poljota?

Tak jak pisałem Ci na fejsie, być może będę miał takiego (mam nadzieje, że też w takim stanie) z czarną tarczą ale tam pudełko jest małe, kwadratowe.

Mógł być w takim. Ja mam w takim podobny rocznikowo pewnie.

DSC02449.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kchrapek napisał(-a):

Mógł być w takim. Ja mam w takim podobny rocznikowo pewnie.

 

 

Zdjęcie mam słabe z telefonu ale w takim pudełku jest. Choć papiery nie wiadomo czy od niego,  ma mi jeszcze dosłać

abym sprawdził. Kiedyś widziałem na giełdzie taki sam model w takim samym pudełku i jeśli mnie ta osoba nie oszukuje,

że na tej samej giełdzie nie kupiła go, to prawdopodobnie widziałbym dwa takie same  egzemplarze.

Skojarzyłem, że akurat sprzedawali w podobnym miejscu i taki zegarek był na sprzedaż dwie, trzy giełdy -  może to zbieg okoliczności...

 

Screenshot_20230812-193608_Messages.jpg

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, art_69 napisał(-a):

 

Zdjęcie mam słabe z telefonu ale w takim pudełku jest. Choć papiery nie wiadomo czy od niego,  ma mi jeszcze dosłać

abym sprawdził. Kiedyś widziałem na giełdzie taki sam model w takim samym pudełku i jeśli mnie ta osoba nie oszukuje,

że na tej samej giełdzie nie kupiła go, to prawdopodobnie widziałbym dwa takie same  egzemplarze.

Skojarzyłem, że akurat sprzedawali w podobnym miejscu i taki zegarek był na sprzedaż dwie, trzy giełdy -  może to zbieg okoliczności...

 

 

Jak byk na papierach jest "Wostok Komandirskie 2414". Duże szanse że pudełko też z Wostoka. A te dwa egzemplarze na tej samej giełdzie to może ten sam egzemplarz po prostu :)

Edit . Sprawdziłem u siebie, pudełko to na 100% Wostoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kchrapek napisał(-a):

Jak byk na papierach jest "Wostok Komandirskie 2414". Duże szanse że pudełko też z Wostoka. A te dwa egzemplarze na tej samej giełdzie to może ten sam egzemplarz po prostu :)

Edit . Sprawdziłem u siebie, pudełko to na 100% Wostoka

 

Rzeczywiście, jak się spojrzy to od razu widać, że Komandirski... To pozostaje tylko stan zegarka, choć  cena nie jest zbyt atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Taki piękniś wpadł 😍

received_7247164808645274.jpeg

received_3481344935455316.jpeg

received_829221232190944.jpeg

To ten z allegro 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

To ten z allegro 🤔🤔🤔

Oczywiście że nie, tamten to trochę trup był przy tym


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę na żywo tą Striele zobaczyć bo więcej mogę nie mieć okazji. 

Piękny zegarek a jak kupowałeś to miałem wrażenie że ryzyko jest dość duże 🙁

Brawo 👋👋👋👋👋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały zestaw kosztował mnie 15ZŁ!!!

Co lepsze wszystkie zegarki są sprawne

20230817_154501.jpg

20230817_154513.jpg

20230817_154527.jpg

20230817_154535.jpg

20230817_154532.jpg

20230817_160646.jpg

20230817_160633.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabytek z sentymentu do krabów
Trochę pracy i będzie dobrze.

279abebd7b43316e61857a4cac6d5e76.jpg

862bb86993a25b3433587c9245ca1b9b.jpg

Wielbiciel marki Enicar , kupię wszystko, rozsądek zachowując.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, timegoesby napisał(-a):

Grzesiu, gdzie jest ten sklep? Sportów nie było?

Kiosk Ruchu koło mnie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrabowałeś opuszczony pewex czy jak?!


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taką Mołnie  ACzS 1 , wykonanie  bardzo fajne   stal , szafirowe szkło , solidne  , na mechanizmie Ronda 3520  , ma te same funkcje co aczs1 , mam na tym mechanizmie  " Fryderyka "  za o wiele większą sumę i różnicy jak na razie nie widzę . Kupując trzeba zwrócić uwagę właśnie na mechanizm  bo jest prostsza wersja na Miocie . Takich zegarków nie zbieram , praktycznie kupiłem go jako ciekawostkę do kolekcji moich lotniczych  / średnica. 48 mm /.  Instrukcja po angielsku i piękne pudełko z cielęcej skóry ??? !  ameryka  . 

20230816_172212.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wlad2 napisał(-a):

Kupiłem taką Mołnie  ACzS 1 , wykonanie  bardzo fajne   stal , szafirowe szkło , solidne  , na mechanizmie Ronda 3520  , ma te same funkcje co aczs1 , mam na tym mechanizmie  " Fryderyka "  za o wiele większą sumę i różnicy jak na razie nie widzę . Kupując trzeba zwrócić uwagę właśnie na mechanizm  bo jest prostsza wersja na Miocie . Takich zegarków nie zbieram , praktycznie kupiłem go jako ciekawostkę do kolekcji moich lotniczych  / średnica. 48 mm /.  Instrukcja po angielsku i piękne pudełko z cielęcej skóry ??? !  ameryka  . 

 

Jaki koszt tego zegarka? Jak mnie pamięć nie myli to był chyba dość drogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wlad2 napisał(-a):

Kupiłem taką Mołnie  ACzS 1 , wykonanie  bardzo fajne   stal , szafirowe szkło , solidne  , na mechanizmie Ronda 3520  , ma te same funkcje co aczs1 , mam na tym mechanizmie  " Fryderyka "  za o wiele większą sumę i różnicy jak na razie nie widzę . Kupując trzeba zwrócić uwagę właśnie na mechanizm  bo jest prostsza wersja na Miocie . Takich zegarków nie zbieram , praktycznie kupiłem go jako ciekawostkę do kolekcji moich lotniczych  / średnica. 48 mm /.  Instrukcja po angielsku i piękne pudełko z cielęcej skóry ??? !  ameryka  . 

 

 

Jest dość duży. Ciekawe czy da się nosić? Mógłbyś pokazać go na ręce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.