Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dałem za niego 900 zł . ale zachodnie chronografy robione na lotnicze na tym mechaniźmie zaczynają się od 4 k . Na ręce  ...  ja mam szczupłe ale na słusznym nadgarstku pewnie może  pasować ,  kwestia gustu  ...  jest dosyć ciężki . 

20230820_114125.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2023 o 08:39, RTK-WGM napisał(-a):

Nabytek z sentymentu do krabów
Trochę pracy i będzie dobrze.





Wielbiciel marki emoji799.pngEnicar emoji790.png, kupię wszystko, rozsądek zachowując.
 

 

Ciekaw jestem co zrobisz z tego kraba  ;) 

Dobrze Cię ponownie widzieć  w tym dziale.

PS

Sprawę mam natury forumowej ale nie będę teraz głowy  zawracał. Zadzwonię jakoś w tygodniu. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mislavo napisał(-a):

Dzień dobry. Taki Zim, którego tak naprawdę nie chciałem, kiedy płacilem za te kilka zegarów, które trzeba było kupić, aby stać się właścicielem tego jednego na którego się polowało. Jak już przyszedł i zobaczyłem, że jest w naprawdę super stanie, a do tego jest chyba ori pudełko i jakieś tam papiery, to zmieniłem zdanie i zostanie🙂

 

Pokaż resztę a nie sam zegarek 😛


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mislavo napisał(-a):

Dzień dobry. Taki Zim, którego tak naprawdę nie chciałem, kiedy płacilem za te kilka zegarów, które trzeba było kupić, aby stać się właścicielem tego jednego na którego się polowało. Jak już przyszedł i zobaczyłem, że jest w naprawdę super stanie, a do tego jest chyba ori pudełko i jakieś tam papiery, to zmieniłem zdanie i zostanie🙂

z3.thumb.jpg.61bff7024980c49a72e962bcd882d2d7.jpg

Ładny 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Kupiłem tanio poljot automatic 23 jewels taki jak na zdjęciu  . Sprzedawca nie zna historii tego zegarka, powiedział że ma go po sąsiedzie i że nawet dobrze chodzi. Może akurat złapie bakcyla na hobby . Nie chciałem na początek szaleć. Może ktoś podpowie gdzie mogę zasięgnąć ciekawych informacji na temat konkretnie tego modelu, mechanizmu.

 

Edit

Zegarek działa i wygląda lepiej niż przypuszczałem . Niedługo oddam do zegarmistrza na konserwację . 

 

 

IMG_20230823_163710.jpg

IMG_20230823_163742.jpg

IMG_20230823_163838.jpg

Edytowane przez wg86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, renqien napisał(-a):

Wpadł za grosze. Uwielbiam tę wersję Szturmana, choć jest najmniej popularna. To już drugi w kolekcji, tym razem w stanie praktycznie idealnym. 
 

 

 

Jedna z zalet to, że jest płaski w stosunku do innych Szturmańskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, renqien napisał(-a):

Wpadł za grosze. Uwielbiam tę wersję Szturmana, choć jest najmniej popularna. To już drugi w kolekcji, tym razem w stanie praktycznie idealnym. 
 

IMG_9959.thumb.jpeg.31bae9caef3054f46b40a6b9e0ce725d.jpeg

Co to za pasek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś oliwkowe NATO. Nawet nie pamiętam, skąd je mam. Chyba od Seagulla 1963.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, renqien napisał(-a):

Kolejny nabytek. Niby populares, ale stan idealny no i rzadszy brand:

 

 

 

Trochę wypalcowany, bo musiałem pomacać :D Długo szukałem ładnej sztuki. Kiedyś odmówiłem @Paweł Bury. takiego NOS-a czy tam MINT-a i trochę miałem niedosyt. Wreszcie dorwałem. Cena... cóż, mam kilka droższych, kilka tańszych... na wódę nie wydaję, na dziwki nie chodzę, to chociaż zegarek se kupie :D 

Strasznie  dużo uciech sobie odmawiasz ale dla takiego budzika to ja też bym jedna wódkę odpuścił 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieczęsto coś wpadnie, ale dziś taki ok 30 letni na automacie przyleciał...., czy te dekielki są częste?

IMG_20230828_164346.jpg

IMG_20230828_164410.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mst napisał(-a):

Nieczęsto coś wpadnie, ale dziś taki ok 30 letni na automacie przyleciał...., czy te dekielki są częste?

 

 

Częste. Zwykły standardowy noworuski dekiel w Amfibiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.08.2023 o 21:43, rk7000 napisał(-a):

To 192?  193? 

195 lub 295. Ktoś wie, czym one się różnią? Na stronie próżno szukać specyfikacji, albo ja nie umiem. Mechanizm automatyczny Wostoka. Całość, oprócz bezela, jest ze stali nierdzewnej. Bezel brąz. Tarcza mokume, ale z czego oni to robią... Ponoć jakaś mieszanka brązów, mosiądzów i pochodnych.

 

Czasami pojawiają się na sprzedaż u gościa z Bułgarii. Gdy ja kupowałem, miał też model cały w brązie oprócz stalowego bezela. Pytać, czy jeszcze jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 50zł żal było nie brać

1-56

20230830_180936.jpg


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.