Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

No to pozamiatałeś tym postem. Niektórzy myślą o swoim pierwszym chrono a tu 4 w naprawie, ale czas też pewnie robi swoje. Nic tylko podziwiać. Jak wrócą od lekarza to pokaż koniecznie. Gratuluje pięknych zegarków :(


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.

Tu tak zwana 'wall of fame'. A te cztery jak wroca od lekarza to pokaze.

A zaczelo sie od tego z lewej strony w gornym rzedzie. :(

 

post-33326-0-70228200-1331806178.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no stary pokazuj wszystko!! Przez tyle lat to nachomikowałeś na bank sporo perełek. Już się nie mogę doczekać na fotorelcję!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemam teraz dostepu do zegarkow tyle co jakies stare fotki na komputerze. W przyszlym tygodniu bede w domu to porobie nowe.

Np takie cus.

post-33326-0-27378600-1331806192.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

post-33326-0-87745700-1331806193.jpg

 

post-33326-0-03621000-1331806195.jpg

 

 

To chrono dosc rzadkie jak narazie to tylko z moim mialem do czynienia.

Na koniec fajna sprawa, tylko jak narazie brak werku. Projekt na przyszlosc. Funkiel nowka ;)

iiiiiip.jpg

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja pokaż fotki. Ta próbka co pokazałeś już na mnie niezłe wrażenie zrobiła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh przydałaby mi się taka funkiel nówka koperta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebayu można takie koperty kupić

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam,

poniżej nieprezentowany jeszcze Wostok

(tak tak, kiedyś takiego już miałem, ale udało mi się ponownie odzyskać identyczny model, a jest świetny więc się nie wahałem :) )

 

post-27864-0-67280200-1331806459.jpg

 

Poljot automatic po małych poprawkach zegarmistrzowskich i doborze paseczka, z czego, nie ukrywam, jestem bardzo dumny :D

 

post-27864-0-05327900-1331806461.jpg

 

Pobiedka, do których ogólnie mam słabość, po SPA, jedynie troszkę razi mnie koronka, ale to swego czasu też się zmieni ;)

 

img5940m.jpg

 

i kolejny Prim do kolekcji

 

post-27864-0-82707500-1331806463.jpg

 

p.s. czy taki kolor paska do niego pasuje? bo szczerze mówiąc z doborem paska do tej tarczy miałem największy problem :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej byłoby zmienić i dopasować tarczę do tego paska niż dopasować pasek do tej tarczy :blink:


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapeth gratuluję Wostoka u mnie jest on w kategorii "jak znajdę to kupię"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :blink:

u mnie był w kategorii "must have"

wcześniej miałem go w kolekcji i był jednym z moich ulubionych i poprostu musiałem go mieć ponownie :blink:

a trafił się na allegro w świetnym stanie w niezbyt wygórowanej cenie, więc nie mogłem odmówić.

wisiał na tam jakieś 3 minutki a na szczęście była aukcja kup teraz :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna za mną chodziła taka kostka. Wprawdzie pierwotnie miała być Slava, ale i Sekondą nie pogardziłem :)

post-22468-0-80943900-1331806656.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super

te kosteczki są urocze

sekondy jeszcze w takim wydaniu nie widziałem

gratki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, mają dużo uroku, a są wersje z o wiele ładniejszymi tarczami niż moja. Choć i ta moja nie jest zła. Jest w super stanie, tylko wyczyścić i wypolerować szkiełko i prawie NOS :)

Edytowane przez buczo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mi tam,

poniżej nieprezentowany jeszcze Wostok

(tak tak, kiedyś takiego już miałem, ale udało mi się ponownie odzyskać identyczny model, a jest świetny więc się nie wahałem :) )

Gratki Mapeth. Wostok fajny, występował jeszcze z białą tarczą, czarnymi indeksami tylko 12 czerwona.


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takiego Wostoka :) Nabyłem go niesprawnego, wyremontowałem i początkowo chciałem sprzedać ale uznałem ,że jest to jeden z "rusków", które po prostu trzeba mieć :) Zatem został i cieszy oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak na początek ze zbiorów rodzinnych wykopałem i nawet cyka:)),napiszcie co to jest za skarb

Wszystkim szczęśliwego Nowego Roku i dużo radości przy nowych nabytkach

post-33255-0-30336800-1293896252_thumb.jpg

post-33255-0-07341900-1293896268_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh miodzio :)

gratuluję i szczerze zazdroszczę!

piękny zegarek w pięknym stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie dorobiłem się Pabiedki z lat '40, ale konsekwentnie zbliżam się do tego ideału ;). Po kirowie i zimie 1-51, przyszedł czas na kirowa 4-50. Historia tej Pabiedki jest dość niezwykła. Dostałem ją przypadkiem jako gratis do większego "zamówienia" od sprzedawcy na allegro. Po otwarciu przesyłki znalazłem 4 zegarki zamiast trzech. Myślałem, że zaszła pomyłka,ale tym czwartym okazała się być zepsuta, zasyfiała Pabiedka 4-50. Z uwagi na stan poszła do szufladki dawców i tak została. Od pewnego jednak czasu humor psuła mi Pabiedka CzCzZ, która, choć chodząca, była mała, brzydka i kombinowana - nie pasowała odstająca koronka i paski na werku nie pokrywały sie - składak jak nic. Nie wiem w zasadzie, czemu nie przyszło mi to wczesniej do głowy, ale dzisiaj wpadłem na pomysł umycia zasyfiałej koperty i boków mechanizmu, przeszczepienia balansu i tak mam najstarszą, jak na razie, Pabiedkę w kolekcji :)

 

post-2232-0-20465300-1331806861.jpg

 

pab450.jpg


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej poruszam temat mojego Wostoka zegarek odziedziczyłem po ojcu leżał może ze 40lat nie używany, jest na chodzie i nie chciałbym bym się go pozbywać chociażby z sentymentu.Czytam to forum już ze trzy miesiące i powoli łapię bakcyla :) Poradźcie mi jak go doprowadzić do stanu perfekt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć wynika, że Twój Wostok ma całkiem fajną tarczę, kopertę (na ile widać po nienajlepszych fotkach) chyba też, pisałeś, że jest na chodzie. Więc czego chcieć więcej... Oczywiście standardowa wizyta u zegarmistrza celem przeczyszczenia i przesmarowania mechanizmu, ew. drobna polerka koperty, nawet we własnym zakresie i już można nosić z dumą! ;)

P.S.Według mnie to ma on ciut mniej lat - obstawiałbym 1. poł l. 80-tych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej poruszam temat mojego Wostoka zegarek odziedziczyłem po ojcu leżał może ze 40lat nie używany, jest na chodzie i nie chciałbym bym się go pozbywać chociażby z sentymentu.

Zakładam, że wiesz, że ten zegarek ma złota kopertę :D A w związku z tym codzienne noszenie raczej odpada, ale na "garniturowe" sytuacje to taki zegarek jest idealny ;) Co do wieku zegarka i sposobu przywrócenia do stanu używalności - popieram Kolegę Wintergreen :)

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.