Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy w rodzinie (a podobno dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki). Miał być Avenger, miał być niebieski SO, a wyszło, jak wyszło 😜

 

IMG_5330.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, tommly napisał(-a):

Nowy w rodzinie (a podobno dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki). Miał być Avenger, miał być niebieski SO, a wyszło, jak wyszło 😜

 

IMG_5330.jpg

Colt to bardzo doby wybór, wiem co mówię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam pytanie:

 

znajomy marzył o Navitimerze i w końcu się zebrał. Chce kupić tę wersję (43 mm). Myśli jeszcze ew. o 46 mm. Z tego co wyczytałem, to w Navitimerze jest już in-house'owy mechanizm (01). Czy obecnie warto brać Navitimera w Aparcie (znajomy na 10% zniżki) czy można je dostać w dobrej cenie także gdzie indziej (mam na myśli raczej sklepy stacjonmarne). Mam jeszcze pytanie dot. kupna wersji z bransoletą i dodatkowegego paska. Czy zmiana bransolety na pasek w tym modelu jest bezproblemowa? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Czy też namawiać go na jakąś inną wersję Navitimera? Wspominałem mu też o Sinnie 903 St, ale tu jednak o magię firmy i modelu chyba też chodzi😆.

 

690581988_CleanShot2022-02-04at15_04_53.thumb.png.34506f7f4b2ca92a2c504a9bde457286.pngMy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można spróbować od tego sprzedawcy na Chrono Your Luxury Time SIA - same dobre recenzje.

Wyjedzie jakieś 27,5k pln.

Przed brexitem ogarniali sprzedaż z Londynu.

Stacjonarnie nie wiem czy dostanie 30% zniżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był złośliwy, to bym powiedział, że magia marki odleciała razem ze skrzydłami, ale nie jestem. Jak zależy na cenie to pewnie 

Kraff albo time trader i wyjdzie podobnie jak z Lądka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być stacjonarny sklep to raczej Chrono24 odpada - a szkoda, bo ceny jak patrzę są całkiem niezłe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Koledzy, mam pytanie:

 

znajomy marzył o Navitimerze i w końcu się zebrał. Chce kupić tę wersję (43 mm). Myśli jeszcze ew. o 46 mm. Z tego co wyczytałem, to w Navitimerze jest już in-house'owy mechanizm (01). Czy obecnie warto brać Navitimera w Aparcie (znajomy na 10% zniżki) czy można je dostać w dobrej cenie także gdzie indziej (mam na myśli raczej sklepy stacjonmarne). Mam jeszcze pytanie dot. kupna wersji z bransoletą i dodatkowegego paska. Czy zmiana bransolety na pasek w tym modelu jest bezproblemowa? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Czy też namawiać go na jakąś inną wersję Navitimera? Wspominałem mu też o Sinnie 903 St, ale tu jednak o magię firmy i modelu chyba też chodzi😆.

 

690581988_CleanShot2022-02-04at15_04_53.thumb.png.34506f7f4b2ca92a2c504a9bde457286.pngMy

 

Kiedyś marzyłem o Navitamerze z mechanizmem B01. Wiadomo kolekcja - legenda. Przymierzałem go kilka razy. Ostatecznie w kolekcji wylądował Chronomat z B01 ze skrzydłami z trochę kanciastym bezelem. 

 

Ze sklepów stacjonarnych to Apart. Dla stałych klientów dają rabaty (sprawdzone empirycznie :) ) . Ale jak się dobrze uśmiechniesz to coś tam zawsze obniżą jeszcze.

Breitlinga ma jeszcze Kruk ale tutaj z rabatami różnie. Śliwiński ze sklepów stacjonarnych sprawdź. 

Choć jak koledzy napisali. Taniej by wyszło na Chrono, czy Kraff

@edit ewentualnie zerknij na vintagezegarki tutaj mają taki model, nie wiem czy w Aparcie zrobią taki rabat?  https://www.vintagezegarki.pl/breitling-navitimer-01-ab0121211b1a1-pv-470120.html

 

Akcesoria do zegarków to żaden problem. Breitling ma olbrzymi wybór. Pasków gumowych, skórzanych, zapięć. Dzisiaj wybieram się bo mam ochotę na małą zmianę w moim Breitku. 

Wymiana jest łatwa. Bransoleta ma "wgłębienia" przy teleskopach więc wymiana to chwila.

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

Avenger w jedynym słusznym rozmiarze :) 

IMG_20220205_100813.jpg

IMG_20220205_100822.jpg

 

😍świetny  jest  ... i wskazówki jak się "uśmiechają" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba. Nowa bransoleta wymiata :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SPS napisał(-a):

 

@edit ewentualnie zerknij na vintagezegarki tutaj mają taki model, nie wiem czy w Aparcie zrobią taki rabat?  https://www.vintagezegarki.pl/breitling-navitimer-01-ab0121211b1a1-pv-470120.html

 

Jak na używany 4letni zegarek to rabat w Aparacie jest lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz poległem przy próbie skrócenia bransy. Śrubki odkręciłem, a piny nie chcą wyjść.

 

IMG_5349_p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś miałem. Zabrudzone. Ja zawsze po zakupie kilkuletniego zegarka, bransoletę demontuje, wrzotak, płyn do na żyć i na 1h co jakiś czas "mieszając" zmieniając pozycje ogniw.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się, bransa skrócona. Człowiek się uczy całe życie, po prostu trzeba było odkręcić po dwie śrubki na ogniwie :D

 

IMG_5354_p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Breitling otrzymał dzisiaj nowy pasek.  

 

1CB029FC-BD7A-4C92-A9D4-57828C6C240A.thumb.jpeg.714a95fa665839c13aad0240d48a973d.jpeg
 

nitka dobrana pod kolor sub-tarcz 

 

57ECB3A5-BC97-4358-BEAB-272DFEAD0E44.thumb.jpeg.a6507a0d65cd3c019eb92fb2aa746d6a.jpeg

 

zdecydowanie lżej niż w bransolecie 🙂

 

01DD5310-918E-48EB-9084-18C99B29673B.thumb.jpeg.74ce9c39d598a68b36b685fe8c55f63d.jpeg

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu ... Dawno , dawno temu ;) 

 

m9JFU7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colt195902ecc9bda48c0be3753b9fdd89d7.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dudak napisał(-a):

Colt195902ecc9bda48c0be3753b9fdd89d7.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

kolejny w kolekcji? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie coś na temat dostępności Breitlinga Superocean A17366D71B1S1? Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to jest to model z 2021 roku, tylko w sprzedaży online, jednak zastanawia mnie dlaczego nie można go kupić do Polski, ale już zmieniając swoją lokalizację na Niemcy czy Szwajcarię jest dostępny.
b4f3a2216d7e9ef2d971fc65c0135737.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w DE i nie mogę póki co tego zegarka zamówić, tylko zrobić preorder wiec to nie tak, że tylko do Polski nie dostarczają ;) Chyba skończyła im się partia i czekają na nową.

 

796ABBE2-B718-45EA-AB88-BCCFB297F556.thumb.jpeg.8d2b863f1df03484bd29876eaccb59a2.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2022 o 21:49, dudak napisał(-a):

Colt195902ecc9bda48c0be3753b9fdd89d7.jpg

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Kolorystycznie jak "pustynna burza" ...piękny, podoba mi się, pasek rewelacyjny ...to z kompletu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w DE i nie mogę póki co tego zegarka zamówić, tylko zrobić preorder wiec to nie tak, że tylko do Polski nie dostarczają  Chyba skończyła im się partia i czekają na nową.
 
 


Mam nadzieję, że skoro nie zniknął całkiem ze strony to będzie jeszcze dostępny. Mają mnie powiadomić o dostępności, obym tylko się nie rozmyślił :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.