Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to widzisz udziwnienia lub kombinacje w Breitlingu Mazika na ten przykład? 

Żeby nie być gołosłownym powiem Ci co mnie na przykład się w Omegach nie podoba:

Moonwatch - wskazówki z patyczków po lodach

AT - ułamana wskazówka godzinowa

300M - przytłaczająca bransoleta, starsza wersja - fajne wskazówki za to fale na tarczy, nowsza - fal brak za to wskazówki według mojej opinii przekombinowane, jak dla mnie nie do przyjęcia.

A tak patrząc na bazarek czy ruch w wątku Omegi, to wskaż mi proszę ilu z tych forumowiczów tworzących ruch w wątku kupiło owe Omegi na całe życie?

 

Oczywiście, masz prawo lubić akurat Omegi, czy Rolexy, nic mi do tego, jednak pozwól innym mieć swoje zdanie i je swobodnie wyrażać. To nie jest żadna forma hejtu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzychu też widzę stałeś na trybunie Stali i trzymałeś sektorówkę "Tylko Falubaz". ;)

 

A dla Nicona punkt.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszelkie rady, informacje i słowa otuchy. Będę sie starał na bieżąco informować o postępach w procesecie reklamacji. Do 2 tygodni mam dostac wiadomość odnośnie uszkodzenia jak i sposobu naprawy.... Najgorsze jest to ze pod koniec marca wypływam w półroczny rejs.... Wiec zawiele nie nacieszyłem sie zegarkiem:( pozostanie mi tak jak przed zakupem przeglądanie stron i cieszenie sie widokiem zdjeć zegarków w internecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i o to w tym wszystkim chodzi. Na szczęście mamy wybór zarówno firm, jak i modeli, i każdy znajdzie coś dla siebie. 

Dla mnie akurat w Coltach czy Avengerach bezel to jest to co podkreśla że to właśnie Breitling, natomiast tarcza, wskazówki, podwójny AR dopełniają całości.

Gdybym miał wybierać chrono i nurka to zamiast Omegi zdecydowanie wolałbym Taga Carrerę i Aquaracera. Choć i tak nurkiem numer jeden jest dla mnie bezapelacyjnie SupeOcean.

 

Gustawie, nie byłem niestety nigdy na stadionie Stali, ale chorągiewką chętnie pomacham ;)

A że lubię czytać Twoje posty i Twoje poczucie humoru mi odpowiada, dam i Tobie plusika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wredny humor niestety. Dzięki, jesteś wporzo ;) Ja na żużel zapraszam do Gniezna bo to mnie najbliższy klub, przy czym w tym roku mają niestety przerwę...

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omegi są super, Brajtki też. I Rolki, i IWC itp., itd. :)

 

Mnie z oferty każdej z tych firm podoba się po kilka zegarków. Aktualnie mam fazę na Brajtki, uważam je za kapitalnie wykonane pod względem detali, ar mają genialny, chyba tylko Omega ma podobnej jakości.

Wzornictwo mają oryginalne, można je kochać albo nienawidzić. Na pewno nie są nudne i nikogo nie pozostawiają obojętnym.

Ja uwielbiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek wyjedzie na chwilę a tu dyskusja w wątku jak nigdy :-D

Jeszcze jakieś punkty przyznają, hehe..

Edytowane przez gyc78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Z zegarkami jest jak z kobietami ! Nie ma brzydkich, tylko czasem wina brak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciagu dwóch dni miałem kilka fajnych Zegarkow na ręku

Nomos Zenith i Breitling tez był

feacf288b3c378488cfa270a9e0ced06.jpg2d0867d223bf9ba129cff96b32e0038e.jpgb41af9b5415a003dbeb97d831c847d3f.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Z zegarkami jest jak z kobietami ! Nie ma brzydkich, tylko czasem wina brak ;)

Zgadza się , i dobrze mieć kilka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zamierzam pochwalić się moim nowym nabytkiem którym jest Breitling Superocean 44. Zegarek nabyłem miesiąc temu. Jest to mój pierwszy Breitling i do dnia dzisiejszego byłem w nim zakochany. Dzisiaj postanowiłem nie rozstawać sie z nim na basenie, przecież to prawdziwy diver.. Przed wejściem na basen dokładnie sprawdziłem zakręcenie koronki... Tylko po to aby po 45 minutach moje oczy mogły ujrzeć zaparowaną szybkę ..... I teraz pytanie do znawców tematu co poszło nie tak ?! Oczywiscie prosto z basenu udałem sie do przedstawiciela Breitlinga w celu reklamacji! I kolejne pytanie czy mogą mi wmówić ze koronka była zle zakręcona i to wszystko moja wina ? Jak powiniem sie zachować podczas procedury reklamacyjnej ?

A czy przy okazji na tym basenie nie wszedłeś do sauny i potem do zimnej wody ? Bo wtedy taka katastrofa może się zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy przy okazji na tym basenie nie wszedłeś do sauny i potem do zimnej wody ? Bo wtedy taka katastrofa może się zdarzyć.

nie moze. To jest jeden z testow, ktore robia w fabryce. Ciepla a pozniej zimna woda i czy nie tworzy sie kondensacja.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji którejś marki zegarków, nie mogę teraz przypomnieć której, przestrzegają przed np. wejściem do zimnego morza z rozgrzanym zegarkiem ( diverem ) właśnie z tego powodu. Poza tym przy bardzo nagłej zmianie temperatury mogą powstać jakieś niewielkie chwilowe nieszczelności i nieszczęście gotowe.

Edytowane przez czypek555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również posiadam breitlinga i mogę się pochwalić zdjęciami :-) 

post-36930-0-38137100-1457916124_thumb.jpg

post-36930-0-78995500-1457916160_thumb.jpg

post-36930-0-66873700-1457916298.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie... Numerem jeden w diverach to superocean heritage :-) 


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukręcenie uszczelki? Jestem początkującym pasjonatem zegarków i duzo pojęć jest mi obcych. Czy dobrze rozumie ze koronka ma specjalna uszczelkę którą można uszkodzić podczas normalnego użytkowania zegarka? jaki jest mechanizm uszkodzenia jej ? Nasuwa mi sie pytanie czy Apart może sie posunąć do obarczenia mojej osoby winą za uszkodzenie a nie np ekspedienta lub potencjalnych nabywców którzy mieli kontakt z zegarkiem przed zakupem ?

Witam Cię czy możesz napisać jak skończyła się sprawa tego zaparowanego breitlinga superoceana ??? naprawili ???, wymienili na nowy ???


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie... Numerem jeden w diverach to superocean heritage :-)

 

Oj tam ,oj tam ;) nie ważne jaki model ;) liczy się marka Breitling ;) Wszyscy jesteśmy Elitą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji najnowszej premiery kolejnego modelu ze wskazaniem 24-godzinnym - Breitling Avenger Hurricane (poprzedni model Super Avenger Military) chciałem zapytać czy któryś z kolegów widział lub posiada taki model i jak się go użytkuje na co dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.