Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablo122

Submariner 116610LN

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny model. Jedno z moich marzeń na przyszłość :). Niech się nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe fotki, zegarek super. Gratulacje. Świetny wybór.

Będzie Pan zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie z musztardą mnie przygniotło :D...gratuluje świetnego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda gratulowalem juz tego swietnego pod kazdym wzgledem nabytku, ale tak patrze na te Twoje fotki tego czasomierza i jeszcze raz gratuluje. Niech sobie inni gadaja co chca, Rolex to jednak Rolex a Submariner to niepowtarzalna klasyka na granicy perfekcji (i takim juz on pozostamnie, przynajmniej w moim odczuciu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, niech się nosi :) ...ale, ale nie pyli? Nie późni? Nie spieszy?

No właśnie, nie późni, nie spieszy? :)

 

Mam nadzieję, że autor tematu się nie obrazi, że nie zakładam nowego wątku, tylko pytam tutaj, ale widzę, że zagląda tu sporo posiadaczy Rolków. :)

Ciekawi mnie jak z dokładnością Waszych zegarków? (mój GMT Master robi -1 sek/dzień)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu tygodnia jaki posiadam zegarek odchyłki brak czyli 0s. Nie wiedziałem, ze to jest możliwe w jakimkolwiek automacie. Możliwe, ze to jest niemiarodajne, bo zbyt krótki okres. Nigdy do dokładności nie przykładałem zbyt dużej wagi, ale teraz sprawdziłem z atomowym protrekiem i odchyłka jest niemierzalna. Dodam tylko że jeden dzień leżał, nosiłem wtedy Anonimo na ecie i zrobił +20s/dobę i nie uznałem tego za wadę (pamy które miałem na P.9..., też tak robiły i uznawałem to za normę). Do tego rolka kiedyś niemiłośernie nagrzałem suszarką jak suszyłem włosy dziecku, a dzisiaj pływałem na Przylasku Rusieckim w dość zimnej wodzie i żadnych zagrywek z jego strony ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tylko pozazdrościć dokładności Suba, robi wrażenie.

Nie jestem maniakiem dokładności, ale +20 s/dzien w Anonimo to już sporo, może warto dać go do podregulowania?

Co do P.9000, to ja akurat nie narzekam, 312-tka robi ok. +2s/dzień, więc nie jest źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu tygodnia jaki posiadam zegarek odchyłki brak czyli 0s. Nie wiedziałem, ze to jest możliwe w jakimkolwiek automacie. Możliwe, ze to jest niemiarodajne, bo zbyt krótki okres.

Ja mam swojego Suba juz drugi rok i przestawiam go TYLKO raz na pol roku, kiedy trzeba zmieniac czas z letniego na zimowy i odwrotnie. Odchylka... +10-15s :)

Ale te beznadziejne zegarki tak maja - nic sie nie przejmuj i moje kondolencje z wyboru :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swojego Suba juz drugi rok i przestawiam go TYLKO raz na pol roku, kiedy trzeba zmieniac czas z letniego na zimowy i odwrotnie. Odchylka... +10-15s :)

Ale te beznadziejne zegarki tak maja - nic sie nie przejmuj i moje kondolencje z wyboru :P;)

 

 

Nic dodac nic ując, jak ktoś po raz kolejny pyta a co takiego jest w tych prostych, niezbyt dużych zegarkach to należy przywołac powyższy post.....jakosc złożenia mechanizmów niestety niedościgniona dla innych, ale do Rolka trzeba najzwyczajniej w świecie dorosnąc, jak ktoś zaczyna przygodę z zegarkami to raczej nie doceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee to nie tak. Są i tacy którzy doceniają jakość złożenia werku ale zwyczajnie im się te zegarki nie podobają. Do nich zaliczam się ja :P

No chyba, że nie dorosłem do designu Rolka i go nie doceniam jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki.

Niech się nosi i rys nie łapie.

Jeden z najładniejszych modeli Rolexa.

Dokładność mnie zaskoczyła. I to bardzo.

Zawsze miałem zapytać Użytkowników i zapominałem. Jak świeci?

Możesz fotkę wkleić?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki.

Niech się nosi i rys nie łapie.

Jeden z najładniejszych modeli Rolexa.

Dokładność mnie zaskoczyła. I to bardzo.

Zawsze miałem zapytać Użytkowników i zapominałem. Jak świeci?

Możesz fotkę wkleić?

 

Dzięki :)

Dokładność tego zegarka to dla mnie czary, może w środku jest jednak bateryjka :P

320116.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeci świetnie.

 

...Dokładność tego zegarka to dla mnie czary, może w środku jest jednak bateryjka :P ...

A może mały Chińczyk?? ;):lol: :lol: :lol: :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie w lodówce wygrało- debeściarskie;) hm... zegarek śliczny, ale jakoś mnie osobiście marka kojarzy się z zegarkiem z targu;) choć wiem, że to mylne, ale pełno podróbek tej - jakże zacnej marki - jest właśnie na bazarach.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta lodówka taka pustawa przez wydatki na Rolexa :)

Super zegarek.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha to samo pytanie mialem zadac :-)

Fantastyczny zegar, im dluzej go mam tym bardziej sie ciesze z niego.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś uważałem że nigdy nie kupiłbym Rolexa ani Paneraia a teraz obie marki chodzą mi po głowie :wub: jak widać z wiekem zmądrzałem :lol:

 

Ale akurat submarinera zawsze uważałem za klasyczny model który potem zaczął być kopiowany przez inne firmy, Rolex konsekwencją i dobrze pojętym konserwatyzmem mi imponuje. Nic dziwnego że jeden z klubowiczów planuje zakup Rolexa dla swego syna który go będzie nosić za jakieś 20 lat i cały czas będzie na czasie.

 

Gratulacje świetny zegar !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod Tesco "z ręki" :D

Na Wielickiej 3 na Kapelance?

Bo nie wiem gdzie mam podjechać. :(

I jeszcze jak Cię poznam? ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie miał Rolka, to napewno będzie w śliskich dresach z czterema paskami, standałach i skarpetkach, a w ręku będzie trzymał kluczyki z wielkim brylokiem od BMW. Napewno poznasz :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... standałach i skarpetkach, ...

Michał u nas śniegi ostatnio :angry:

Więc może się przeziębić. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie miał Rolka, to napewno będzie w śliskich dresach z czterema paskami, standałach i skarpetkach, a w ręku będzie trzymał kluczyki z wielkim brylokiem od BMW. Napewno poznasz :)

 

O, właśnie to! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.