Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pablo122

Submariner 116610LN

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje koledze watch lux za bezproblemową i szybką transakcję! Dzięki Darku. :) Najlepsze referencje!

 

Nie potrafię robić zdjęć i męczy mnie to, ale zmęczę i was :P

 

320100.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

320103.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

320104.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

320107.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

320108.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki, świetny wybór.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepny lanser n co sie na zegarkach nie zna a chce pokazac ze ma kase

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:D


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu!

 

Zastanawia mnie tylko to czemu ten Rolex tak dużo pisze na tej tarczy. Tak jakby chcieli na siłę pokazać jaki to fajny zegar... Moim zdaniem dużo lepiej wyglądałby z czystą tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję Juliusz.....niech się dobrze nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię robić zdjęć i męczy mnie to, ale zmęczę i was :P

No może i nie potrafisz, ale tego zegarka chyba nie da się źle sfotografować :). Gratulacje, świetny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki, świetny jest!


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny klasyk!

 

P.S. W lotówce to był test na wytrzymałość w niskich temperaturach? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawia mnie tylko to czemu ten Rolex tak dużo pisze na tej tarczy.

Dlatego m.in. ja wybrałem GMT Mastera, choć nie wykluczam, że w przyszłości nie dokupie sobie zielonego Submarinera. Mnie aż tak bardzo nie przeszkadzają te napisy, aczkolwiek mogłoby być ich mniej.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie tych rolków pojawiło się teraz tyle wśród naszych forumowiczów t że mam nieodparte wrażenie ich skondensowanego ataku na moje oczy ( praiwe jak magda mołek swego czasu- otwieram lodówkę a tam....magda :lol: .

 

 

ale jest fajny więc jest co oglądać , opiniować, dyskutować.

 

gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu!

 

Zastanawia mnie tylko to czemu ten Rolex tak dużo pisze na tej tarczy. Tak jakby chcieli na siłę pokazać jaki to fajny zegar... Moim zdaniem dużo lepiej wyglądałby z czystą tarczą.

 

Też wolałbym Twojego "klocka", ale wiesz jak jest. Jak się nie ma co się lubi to się lubi... ;)

 

Dzięki wszystkim za graty, bardzo mi miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepny lanser n co sie na zegarkach nie zna a chce pokazac ze ma kase

:D

biggrin.gif na rolka wydał a w lodówce wiatr hula biggrin.gif

nawet Okrasa z Pascalem i M.Gessler cudów nie wyczarują ze zdechłej marchewki, czosnku, cytryny i pięciu oliwek zaciągając to ketchupem z musztardą, popijając Pepsi...

najważniejsze, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż jedzenietongue.gif

jeszcze resztkę serka topionego dojrzałem na górnej półce

 

a poważnie - gratuluję zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tyle o tym Rolexe, że otwieram lodówkę, a tam też rolek B)

320114.jpg

 

 

 

 

Też chciałbym mieć taką lodówkę...nie w sensie, że pustą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo zycze Ci w takim razie Aby zakup klocka doszedl koedys do skutku :-)

Choc napisy mnie wkurzaja to jest to chyba jedyny zegar od Rolka ktorego bym kupil.

Niech sie dobrze nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelka!!!! Sub żądzi :lol: :lol: :lol: I od razu pytanie:ile masz w nadgarstku...cały czas się zastanawiam czy to nie za malunio 40mm na mój 19cm nadgarstek..gdyby czasem kiedyś bozia dała mieć takiego Rolka ;)


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 20 w nadgarstku, Irek ma ponad 20, coś ok. 21cm. i nie mamy najmniejszych obiekcji nosić Rolexów o rozmiarze 40mm :) Bierz śmiało, to najwygodniejsze zegarki na ziemi :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 17,5-18 , ale hołduje zasadzie, ze liczy się całokształt budowy ciała. Ja mam dwa metry i ok 110kg i zegarek napewno nie jest za mały. Ta mikroregulacja przy zapięciu to mistrzostwo świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, niech się nosi :) ...ale, ale nie pyli? Nie późni? Nie spieszy? Na pewno oryginał? Uważasz, że był pierwowzorem? Która to setka tysięcy z serii? Na ulicy pewno spotkałeś co najmniej 20 osób z tym modelem, prawda? Skarpety do sandałów dojechały? ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale, ale nie pyli? Nie późni? Nie spieszy? Na pewno oryginał? Uważasz, że był pierwowzorem? Która to setka tysięcy z serii? Na ulicy pewno spotkałeś co najmniej 20 osób z tym modelem, prawda? Skarpety do sandałów dojechały? ;)

 

Hehehe ! Zniszczyłeś mnie Marcin :D :D :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.