Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

ZAPISY i WYBÓR NUMERÓW ZEGARKÓW KLUBOWYCH 2012

Rekomendowane odpowiedzi

tylko nie 33, dwa divery z limitacją do 33 już mam. ;)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dubel


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - Stowarzyszenie

2 - Cynamooon

3 - Bosson

4 - zbyszekk

5 - jlw

6 - PeDom

7 - Stawko

8 - bert69

9 - Witek

10 - hAn72 ( Kapitan Żeglugi Śródlądowej.....cieszę się , że to takich ludzi trafi ten zegarek )

11 - slawek9

12 - kdg

13 - Rysiek

14 - deepex

15 - puffin

16 - jerry db

17 - ksylo1

18 - marek2

19 - uasica

20 - kkwpk

21 - Chris ( fanatyk tego modelu z USA .. nawet sobie translatorem nasze forum czytał )

22 - kroll_czarli

23 - darsedz

24 - artko25

25 - sleza

26 - vidi

27 - Norbert.G

28 - mikolaj78

29 - jaszczur11

30 - pablo122

 

Lista rezerwowa ( postanowiłem rozszerzyć ją o 2 dodatkowe miejsca..proszę pamiętać że to nie zabawa na tym etapie...i osoby na liście rezerwowej deklarują gotowość do wpłat w razie gdyby któraś z osób z listy podstawowej odpadła )

 

1. Burns

2. Kolega kkwpk ;)

3. Klod100

4. tettet

5.

6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli limitacja powiększy się do nr.33 to go rezerwuję zamiast nr.25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźniony , ale jednak ! Na Rez.poprosze


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli limitacja powiększy się do nr.33 to go rezerwuję zamiast nr.25.

A ja w takim wypadku chętnie zamienię swój 28 na 25.

 

plan B: ostatni nr. z limitacji ile by ona nie wynosiła


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą nowinę Panowie :) .

Producentowi udało się znaleźć dostawcę który pokryje od wewnętrznej strony szkła powłoką AR. Nie było to takie proste ponieważ Szkło w naszym zegarku z zewnątrz co prawda jest płaskie ale od wewnątrz jest wklęsłe ! aby wytrzymać 50 Atm. To profesjonalny zegarek który faktycznie tyle wytrzymuje..Zegarki Squale były sprzedawane między innymi przez profesjonalnych dostawców sprzętu dla nurków.

 

Jeszcze jedna dobra nowina to to, że cena końcowa z powłoką AR będzie nieco mniejsza niż zakładaliśmy i wyniesie 2890zł. Nie będzie możliwości wyboru zegarka bez powłoki AR. Albo wszyscy albo nikt :) Producent i tak zrobił duży ukłon w naszą stronę, że zgodził się podjąć temat AR przy tak małej limitacji.

 

Zatem podsumowując dostaniemy naprawdę w kwocie poniżej 3 tys szwajcarski zegarek "na wypasie" ...o znakomitych parametrach i mocno spersonalizowanym wyglądzie :)

 

Przypominam, że wciąż na liście rezerwowej są dwa wolne miejsca !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QuadrifoglioVerde, naprawdę się starasz. Szacunek.

 

P.S.

Nie mogę się już doczekać. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze sie udalo ;):)

Pora na zaliczki?

 

Myślę, że jutro zaczniemy zaliczkowanie. Czekam jeszcze na jednego maila od producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w końcu będzie AR czy nie?

Czy wszyscy decydują się na AR - były chyba głosy przeciwne?

Czy znowu głosowanie?

O ile wydłuży się realizacja projektu jeśli będzie AR?

 

Jeśli z AR tarcza ma wyglądać na ciemniejszą i efekt z Nomosa ma zniknąć to ja osobiście jestem przeciw. Ale zasady demokracji wiadomo jakie są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w końcu będzie AR czy nie?

Czy wszyscy decydują się na AR - były chyba głosy przeciwne?

Czy znowu głosowanie?

O ile wydłuży się realizacja projektu jeśli będzie AR?

 

Jeśli z AR tarcza ma wyglądać na ciemniejszą i efekt z Nomosa ma zniknąć to ja osobiście jestem przeciw. Ale zasady demokracji wiadomo jakie są :)

 

Będzie AR!! Głosów przeciwnych nie było...były może ze 4 głosy, że nie zależy im na tym. Zdecydowana większość chciała dopłacić 120zl. Okazało się, że dopłata będzie nieco mniejsza bo 90zl. Głos większość przesądził. AR będzie.

O ile...i czy w ogóle wydłuży się realizacja...nie mam informacji na tą chwilę. Obawa przed ciemniejszą tarczą i zepsuciem efektu Nomosa...była oparta na tym że rozważaliśmy wyprodukowanie części zegarków z AR i części bez AR...i w ramach jednej limitacji zegarki mogły się różnić kolorystycznie delikatnie co nie było by dobre. Teraz gdy producent już wie że wszystkie mają być z AR postara sie tak dobrać kolor tarczy aby to dobrze ze sobą pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wpisanie na listę rezerwową ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy producent już wie że wszystkie mają być z AR postara sie tak dobrać kolor tarczy aby to dobrze ze sobą pasowało.

 

No to git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modle się za ten projekt


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż chyba jednak troche zwiekszymy licytacje bo jest jeszcze uzytkownik hacik w kolejce do rezerwowej.

Czyli ogolem 7 osob na rezerwowej. mam nadzieje ze jeszcze da sie to zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się przez to cena zmienić na lepszą to możemy zwiększyć :)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak pomysł zwiększenia limitacji nie bardzo się podoba. Nie chcę wyjść na psa ogrodnika, ale im mniejsza limitka tym lepiej. Chodzi mi też o to, że wybrałem nr. 30 nie dlatego, że tak mi się podoba tylko dlatego, że chciałem ostatni i zaklepałem go na samym początku wyboru numerów.

Nie chce krakać, ale zeby nie doszło do tego, do czego doszło z Glicyne. Teraz jesteśmy w stadium huraoptymizmu, a jak dojdzie do sięgania do kabzy to pod różnymi pretekstami nasze grono zacznie się wykruszać i nasze dziecko będzie się plątać po zagranicy (to żart nic przeciwko zagranicy nie mam ;) , ale chyba wicie rozumicie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że zrobi się chaos przy wyborze numerów. Wersje alternatywne w zależności od limitacji etc. Kolega anonimo ma trochę racji- wybrał ostatni numer teraz dostanie 30/37? Co dostaną rezerwowi? Mogę prosić o 33 np? Bez względu na wysokość limitacji?


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe...oczywiście rozumiem wasze argumenty. Chaos jest nieodzownym elementem swiata :D . Domyslam sie takze ze ktos kto wybral ostatni numer 30ty bedzie chcial byc wpisany takze na ostatni numer bez wzgledu na limitacje....i tak wpaslnei chcialem zrobic. Myslalem o 35 zegarkach. Generalnie traktuje was poważnie....i mam nadzieje że wy także podchodzicie do sprawy poważnie a nie jak dzieciaki..które co godzinę zmieniają decyzję. W koncu jesteście facetami czy nosicie sukienki ?? Kazdy deklarujac sie tutaj dobrze aby odłozył odpowiednią kwotę i był pewien tego ze niezaleznie od pogody tą kwote w grudniu wplaci. Mam bardzo optymistyczne opinie o tej limitacji od forumowiczow z zagranicy....i nawet jesli ktos nabędzie ten zegarek a z przyczyn różnych bedzie musial sie go pozbyc to z z ewentualną odsprzedażą problemu byc nie powinno. To nie jest limitacja 1200 sztuk ( DOXA haha ) !! tylko 35 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.