Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również większość wróciła. Wielkie dzięki za szybką interwencję, choć przyznam, że przerąbane to życie administratora :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za działania Zarządu i Dawida.

Ale właścicielowi hostingu za takie coś powinno się nogi z (...) wyrwać.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dla nich osobne miejsce w piekle przewidziane. Zaraz obok szefów firm telemarketingowych.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za przywrócenie PW, Czy jest cień szansy by tego rodzaju atrakcje w przyszłości już się nie zdarzały?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele  gorzkich słów  padło  ale  czas i  na  miłe.

Podziękowania  za  wkład  w  przywrócenie  funkcjonalności  forum dla  DawPi  i  Zarządu.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od wczorajszego wieczoru też działa.

Dzięki.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Dzięki Dawid mój kolego najlepszy  <_<  a jeszcze dwie strony wcześniej psy na chłopie wieszali co tak wolno i czemu moich wiadomości z 65-tego roku nie ma bo chciałem poczytać  :angry:

Obłudniki jedne  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Dzięki Dawid mój kolego najlepszy  <_<  a jeszcze dwie strony wcześniej psy na chłopie wieszali co tak wolno i czemu moich wiadomości z 65-tego roku nie ma bo chciałem poczytać  :angry:

Obłudniki jedne  <_<

 

Właśnie to samo miałem wczoraj napisać..łaska pańska na pstrym koniu jeździ ..

ogólnie jestem na wakacjach gdzie Internet też klasy 56k więc mam to tam samo gdzie Ty... Ważnych danych też nie przechowuję. Zrobić nic nie zrobię bo adminem nie jestem. Wróciła mi aż jedna rozmowa, w której coś pisałem. Reszta pusta. Backup przyrostowy ? Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem wypoczynkiem, ale sceptycznie do tego podchodzę. A awarii było kilka, przekroczone limity, wirusy,

 

no i co ? a tak się Kolega pultał z tych wakacji "potężna wpadka" , "śmiech" "żadnego backupu" ...

tak się zastanawiam co Wami kieruje że nawet z wypoczynku i wakacji tyle jadu się sączy ..WSTYD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Dzięki Dawid mój kolego najlepszy  <_<  a jeszcze dwie strony wcześniej psy na chłopie wieszali co tak wolno i czemu moich wiadomości z 65-tego roku nie ma bo chciałem poczytać  :angry:

Obłudniki jedne  <_<

Lizus... :P  


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czytałeś ze zrozumieniem czy chcesz pokazać kto jest górą ? Czyż nie pisałem, że nie mam cienia pretensji personalnych do userów tego forum a jedynie śmieszy mnie funkcja backapu i baza hostingu, która jest dla nich spójna i niby OK, a nam się tylko wydaje, że coś poznikało...

Właśnie to samo miałem wczoraj napisać..łaska pańska na pstrym koniu jeździ ..


 

no i co ? a tak się Kolega pultał z tych wakacji "potężna wpadka" , "śmiech" "żadnego backupu" ...

tak się zastanawiam co Wami kieruje że nawet z wypoczynku i wakacji tyle jadu się sączy ..WSTYD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizus... :P  

Ale komu? w jakim celu? jakie korzyści? itd...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to Dzięki Dawid mój kolego najlepszy  <_<  a jeszcze dwie strony wcześniej psy na chłopie wieszali co tak wolno i czemu moich wiadomości z 65-tego roku nie ma bo chciałem poczytać  :angry:

Obłudniki jedne  <_<

Piszesz pod moim, ale chyba nie do mnie to

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, po...drążyć? :)

 

Dawid, raz jeszcze dzięki za ogrom pracy.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żartem było Panowie - spokojnie do nikogo nic nie mam bez urazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czytałeś ze zrozumieniem czy chcesz pokazać kto jest górą ? Czyż nie pisałem, że nie mam cienia pretensji personalnych do userów tego forum a jedynie śmieszy mnie funkcja backapu i baza hostingu, która jest dla nich spójna i niby OK, a nam się tylko wydaje, że coś poznikało...

 

ok..zabolało mnie to pastwienie się nad Kolegą Dawidem, który dużo czasu poświęcił na odtworzenie PW,a od razu był hejt 

a Ty nie pisałeś o HOSTINGU tylko o FORUM...naszym wspólnym forum, które wszyscy razem tworzymy 

więc pisz tak aby być zrozumiałym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I jak dla mnie to głupieje współpraca z tapatalkiem na urzadzeniach z androidem

Niestety, ale to jest wina tego, że twórcy TT nie mogą się dogadać z twórcami silnika na jakim jest nasze forum. Dotyczy to wszystkich for z jakich korzystam i problemy są na każdym systemie i nie zapowiada się na poprawę. I uwierzcie że są fora które bardzo na tym cierpią. U nas jest nie najgorzej.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wróciło. Dzięki Dawid.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co napisał Jash jest w sumie niepokojące. Wiadomo, że korzystamy też (lub głównie) z klasycznej przeglądarki. Ale jeśli chcemy, by za jakieś 10 lat forum istniało i były środki na serwery, inicjatywy itp. to chyba forma komunikacji z nowymi użytkownikami musi być dostosowana do tego, w kierunku czego idzie rozwój. Chyba, że się mylę? Jak sądzicie?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Przy sześciocalowych ekranach i odpowiedniej wydajności w telefonach można korzystać z normalnych stron internetowych. Uśredniacz, robiący ze wszystkich forów identyczną paćkę to takie sobie rozwiązanie moim zdaniem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam na telefonie i tablecie w " pełnej wersji" bez tej aplikacji i jest ok, widok mam jak na zwyklym komputerze, funkcjonalność też.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja wiem jak to jest z nami i z czego my korzystamy. Pytanie tylko, czy młodsze pokolenie nowych użytkowników będzie taką drogę wybierało? Chyba niekoniecznie i dlatego podnoszę temat. Na pewno to jeszcze nie teraz. No, ale żeby nie było, że będziemy "maszyną do pisania" za jakiś czas :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bez tapa staram się żyć jak bez fejsa ... wolę klasyczną przeglądarkę, nasze forum i społeczność

fejs to jakiś śmietnik, każdy wrzuca co popadnie, łatwo przyszło, łatwo poszło - już chyba pudelek bardziej przejrzysty,

co do Tapa:

Tap ma dużo błędów, ale ma dwie niezaprzeczalne atuty:

- łatwość wrzucania zdjęć na własne serwery z własnym skalowaniem, zero zabawy z obróbką, przycinaniem, zmianą rozdzielczości

- druga zaleta, to sugestie pewnie w/g sobie znanych algorytmów w zależności co się czyta - coś jak nasza nowa zawartość.

dzięki tym sugestiom przynajmniej otwieram nowe tematy do, których normalnie bym nie zajrzał, co za tym idzie dosyć często udaje mu się pogłębić moją wiedzę, zwłaszcza na zagranicznych forach, gdzie człowiek w fazie początkowej może czuć się zagubiony bo nie zna struktury forum ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu brakuje części wiadomości... Mam PW z dzisiaj godziny 22.25, a widzę ostatnią z 2016 roku... Co się dzieje?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.