Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jeszcze nic nie wróciło, a w chyba w trzech rozmowach, w których widoczny jest autor wpisu a nie " usunięty użytkownik" widoczna jest tylko ostatnia strona rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tabliczka mnożenia, liczydło i modem 56k. Która to już potężna wpadka tego forum? To nie są pretensje osobiste tylko do hostingu. Żeby porządnego backapu nie było? No nie bank to niech nawet poleci zawartość ostatnich 24-48h, ale teraz to jakiś kolejny śmiech...

 

Drogi Burnsie ...niech Cię nie spala niecierpliwa złość bo prowadzi na manowce złych wniosków :) 

W ciągu ponad 13 lat istnienia forum nie pamiętam jakieś POTĘŻNEJ awarii która zaowocowałaby bezpowrotną utratą danych jak również wogóle słabo pamiętam poważniejsze awarie., na palcach JEDNEJ ręki można by je policzyć od poczatku istnienia forum

Więc pisanie o tabliczce mnożenia i niezliczonych potężnych wpadkach jest lekkim nadużyciem w stosunku do Kolegów zajmujących się techniką.. Mnie to osobiście ani ziębi ani grzeje ( tzn ta Twoja opinia) bo już zdążyłem przywyknąć ,że znacznie łatwiej krytykować niż cokolwiek robić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jestem na wakacjach gdzie Internet też klasy 56k więc mam to tam samo gdzie Ty... Ważnych danych też nie przechowuję. Zrobić nic nie zrobię bo adminem nie jestem. Wróciła mi aż jedna rozmowa, w której coś pisałem. Reszta pusta. Backup przyrostowy ? Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem wypoczynkiem, ale sceptycznie do tego podchodzę. A awarii było kilka, przekroczone limity, wirusy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy wystąpi przerwa w dostępie do forum. Prace na serwerze. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. :)


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic nie powróciło, wszystkie rozmowy puste. Makabra...  :wacko:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75%. Wy naprawdę nie rozumiecie, że to idzie od najstarszych. Proszę się wstrzymać z oceną do momentu 100%. Bo nie ma to naprawdę żadnego sensu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Może, jak sugestia powyżej, poczekajmy aż proces się skończy i dopiero podeślemy informację. Teraz to absolutnie do niczego nie służy i też nie pomaga. A wręcz może troszkę drażnić, bo zakładam że administracja wie co robi i działa. A już na pewno jakieś złośliwe uwagi nie są nikomu potrzebne :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby wszystko wróciło do normy i udało się odzyskać korespondencje choćby te najświeższe, ale nawet gdyby się to nie udało to świata się przecież na zawali....

Jedyne co mnie zastanawia to zajętość skrzynki która chyba jest taka sama jak sprzed awarii....


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy wykonane zostały prace związane z ulepszeniem pracy całego naszego serwera które ma wykluczyć podobne awarie. Takie zapewnienia uzyskałem od administratora i jednego z głównych właścicieli.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa wyszukiwarka z poziomu głównej strony.

Tematy PW nie powróciły jak dotad.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wróciły pojedyncze wpisy z około 10% prywatnych wiadomości (niestety bez polskich znaków).

Edytowane przez OmegaDeVille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo pojedyncze wpisy z PW i brak polskich znaków  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa wyszukiwarka z poziomu głównej strony.

Tematy PW nie powróciły jak dotad.

 

nadal jak wyżej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak dla mnie to głupieje współpraca z tapatalkiem na urzadzeniach z androidem


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy proces przywracania się zakończył, bo tematy PW nie powróciły.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz - jak się proces zakończy to napiszę o tym - na pewno. :) naprawdę nie widzę sensu w pisaniu co godzinę - wiem, że możecie być sfrustrowani ale robię wszystko co mogę - nie znacie tego co musiałem zrobić by odzyskać te prywatne wiadomości. Nie chcę tutaj pisać esejów, ale mam to pod kontrolą. Jedyne czego nie dalo się to polskie znaki - za co przepraszam.

 

Staramy się wdrożyć nowe procedury i zmiany na serwerze który zapobiegnie takim sytuacjom w przyszłości.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka została naprawiona - proszę o weryfikację.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Tak wygląda przywrócony post. Pisany od 2015 do przedwczoraj :D

post-6402-0-94326300-1499886916_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba się pogorszyło - na wszystkie wiadomości jest przywrócone około 3-4%, z krzaczkami zamiast polskich znaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko nadmienić, że zamiast się polepszać, to się popieprza. PW, które jeszcze wczoraj były, jako odzyskane (częściowo, lub w całości) dziś zniknęły całkowicie :/

 

Ale mam pytanie z innej beczki. Czy w tej chwili w ogóle działa PW? W sensie, czy pokazują się nowo napisane prywatne wiadomości? Sprawdził to ktoś?

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.