Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

PM - GRATULACJE DZIADKU!! :D Witamy w klubie ;)

Wszystkiego najlepszego dla Ciebie, szczęśliwych rodziców i Maluszka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! :D

Ciekawy jestem czy ktoś jest pradziadkiem, albo prababcią ...?  :huh:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może za jakieś 20-30 lat ale nie wiem czy "biologia" wytrzyma ..haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się coś dorobi, tam podpicuje, jakiś implant lub proteza - i biologia wytrzyma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulacje :)

Teraz , jak to mówią , zostałem ,,prawdziwym dziadkiem,,  ;) Chłopak i waga 4200 .

  A dostojny tytuł ,  Pradziadka  , to jednak mi grozi . Oczywiście , czysto teoretycznie , może być to w najbliższych latach . Jak na razie , nic się nie zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się moja córka się  "nie obijała"  ;) , to mógłbym już prawie być... Moja żona urodziła córę jak miała 20 lat ... córa niestety dopiero jak skończyła 33 lata ... Wnuk idzie do szkoły w przyszłym roku ale 13 lat w plecy ... :P


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się moja córka się  "nie obijała"  ;) , to mógłbym już prawie być... Moja żona urodziła córę jak miała 20 lat ... córa niestety dopiero jak skończyła 33 lata ... Wnuk idzie do szkoły w przyszłym roku ale 13 lat w plecy ... :P

Teraz inne czasy ;)

Kiedyś dziewczyna w wieku 25 laty zaczynała być postrzegana w kategorii staropanieństwa.. Teraz rodzenie w takim wieku to za herezję niemal uchodzi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się moja córka się  "nie obijała"  ;) , to mógłbym już prawie być... Moja żona urodziła córę jak miała 20 lat ... córa niestety dopiero jak skończyła 33 lata ... Wnuk idzie do szkoły w przyszłym roku ale 13 lat w plecy ... :P

Moja wnunia zaczęła do żłobka dopiero uczęszczać, w pieluchach jeszcze lata, ledwie chodzi, gadać jeszcze prawie wcale ale już Panie ze żłobka narzekają bo pacyfikuje inne dzieci :wub:

Wnuk ma 4 miesiące więc jest prawie grzeczny za to wyrasta ponad siatkę centylową, gigant rośnie, ale syn też wzrostu słusznego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie interpretacji , taki mój ulubiony klasyk ... ;)  :D


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się coś dorobi, tam podpicuje, jakiś implant lub proteza - i biologia wytrzyma :D

W razie potrzeby, mam kolegę który dorabia nogi i ręce, gdyby ktoś chciał sobie którąś z tych części ciała wymienić, to mogę pomóc w skróceniu kolejki. :P 

Specjalizuje się w dorabianiu nóg. Sam widziałem kilka i rzeczywiście nie różnią się zbytnio od oryginalnych. :)   


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie potrzeby, mam kolegę który dorabia nogi i ręce, gdyby ktoś chciał sobie którąś z tych części ciała wymienić, to mogę pomóc w skróceniu kolejki. :P

Specjalizuje się w dorabianiu nóg. Sam widziałem kilka i rzeczywiście nie różnią się zbytnio od oryginalnych. :)   

 

A czy dorabia też...no mniejsza o to, nieważne. Zapomniałem o co się miałem zapytać :(


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniemam, że Małgosia o brodach myślała. O sterczynkach nie śmiem wspominać.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zacząć dzień to podstawa...  ;)

Tak gra samouk , nie znający nut :blink: ... (to jest prawda!) w listopadzie na koncertach w Polsce  :wub:  :rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej dziedziny :)

 

Od "zawsze" korzystałam ze smartfonów, flagowców koreańskiego giganta. Nigdy się nie zawiodłam. Jakoś chyba z 15 lat, co ok 3 lata wymieniając na kolejny. W zasadzie cała nasza rodzina na tych modelach bazuje.

Niejako z konieczności przyszła pora na zmianę przyzwyczajeń. Musiałam zdradzić markę i z bólem serca kupiłam model z chińskiej produkcji, a chińszczyzną (oprócz dania) się brzydziłam. Mam teraz jakieś "SI.AŁ.OM.I".

O Mama Mia! Jestem w SZOKU!

To działa i to jak działa! Jakość niezgorsza, a o połowę tańsze. :wub:

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam podobne doświadczenia. W styczniu "przesiadłem się" na "Siajomi" i jestem zadowolony  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz przesłanie, czy odebranie zdjęcia, chyba będzie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne doświadczenia. W styczniu "przesiadłem się" na "Siajomi" i jestem zadowolony  :)

Chińczycy niedługo zawojują świat tymi swoimi miliardami małych rączek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy niedługo zawojują świat tymi swoimi miliardami małych rączek ;)

Chiny to jedyne państwo na świecie gdzie panuje kapitalizm z komunizmem na równi;-)) i to działa:-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kiedyś takie zdjęcie 1 listopada ... zawsze kojarzy mi się z Dziadami ... 

post-92919-0-18156400-1572613998_thumb.jpeg


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem kiedyś takie zdjęcie 1 listopada ... zawsze kojarzy mi się z Dziadami ...

 

Przepiękne :wub: poświata z mgłą wymalowały niesamowity obraz :D

 

Chiny to jedyne państwo na świecie gdzie panuje kapitalizm z komunizmem na równi;-)) i to działa:-))

U nas ani jedno ani drugie dobrze nie działa ani nie działało ;)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współpracuję z Chińczykami (Huawei) od 2007 roku (miałem bezpośrednie kontakty, kiedyś częstsze teraz już prawie nie) 

Powiem, że nigdy nie chciałbym być obywatelem Chin , za żadne skarby świata. Pojedynczy człowiek w ich mentalności nic nie znaczy ... jednostka nic nie znaczy. To jest zaszyte w głowie od tysięcy lat.

Ludzie jednak są mili i szczerzy ...

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt , w Chinach jest inaczej ale za to bezpiecznie , "Wielki Brat patrzy" .  W Shanghaju możesz wyjść  na spacer w środku nocy i nic złego ciebie nie spotka.

Kuchnia kantońska , palce lizać :rolleyes: ale po syczuańskiej bywa różnie :D.

 

Co co szczerości Chińczyków to byłbym ostrożny.

Edytowane przez Taraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.