Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie boło:

 "łonaczyć tzn :robić coś, określenie każdej czynnosci, której nie koniecznie potrafimy nazwać, lub słowo "wytrych"- zastępuje wszystko...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie owe wytrych moze to byc rowniez "szperhok" w pewnym srodowisku bardzo przydatne narzedzie :)

sam go uzywalem majac 14-16 lat :ph34r:

a wracajac do urokow i gwary Slaska, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja no.... szperhok i kulkastla tp trza było mięć doma..

 

Szperhok to pogrzebacz, a kulkastla to pojemnik na węgiel z kółeczkami ( weglarka na kółkach...)

 

No..


 a może by tak ktoś coś  ło keaszebach pedzioł///

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

No, no pojechałeś grubo... Fajne

Edytowane przez tarant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba było zrobić porządki ...jako tako , na razie lewa strona. :D  ;)

post-92919-0-19741500-1575806590_thumb.jpeg


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest na odwrót ... ale ona ma duszę "artystyczną " jak mówi.... :P


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przykra informacja :( . Z Roxette byłem na bieżąco od końca lat 80tych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

`Moja ulubiona ... powtórzę ... królowa deszczu ... RIP

[*]

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, siedzę i słucham trochę płyt i ... ja pier...le ale ja stary jestem... :(


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, siedzę i słucham trochę płyt i ... ja pier...le ale ja stary jestem... :(

Czyli? 50, 60?

 

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Za chwilę skończę 62 ... nawet nie wiem kiedy to przeleciało. Najgorsze, że w ogóle tego nie czuję. Patrząc na Adama Słodowego [*] - 96 lat dożył - to jestem junior. Patrzę ile ludzi odeszło, których znałem, podziwiałem, było dla mnie mentorami, wzorami ,idolami i itd i patrzę na świat współczesny, który de facto nie potrafi nic nowego stworzyć (oprócz Iphona i tabletu bo internet to wymysł lat 80/90 tych). Cała reszta , moda, muzyka, kultura,  to swoista "powtórka z rozrywki", nauka nie dokonała niczego przełomowego, nie rozwiązano kolejnego problemu milenijnego, nie dokonano zimnej fuzji, nie poleciano na marsa, a bozon Higssa teoretycznie odkryty w tej dekadzie przewidziany został w czasach kiedy studiowałem. Świat jest w swojego rodzaju dołku, zamknięty w bunkrze z internetem ... pojedynczy ludzie "błąkają się" po bezdrożach próbując odkryć cokolwiek nowatorskiego. 

Sukces dziś jest mało odkrywczy , polega na wykorzystaniu bądź zagospodarowaniu (a nazywane jest to kreatywnością) wolnej przestrzeni po poprzednikach. Życie staje się coraz wygodniejsze , a ludzie coraz bardziej leniwi ... łączne ze mną !  :wacko:  :ph34r:

Taki mam zatem dołek ...

Idę kończyć Eppnera. ;)

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego mi też żal , byłem na koncercie. Choć dziś te piosenki brzmią, w tym wykonaniu i miejscu trochę anachroniczne  ;) (choć w sumie nieźle). Teksty Okudżawy są moim zdaniem na miarę noblisty Dylana ... (w sensie że są niedocenione)

:rolleyes:

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może mi wyjść z głowy to zdjęcie. Genialny portret zrobiony na parę miesięcy przed śmiercią, która "odbija się" w oczach ...  Przepraszam, ale to zdjęcie jedna mnie dobija ... muszę zmienić. żegnaj Marie ...

post-92919-0-88085500-1576304475_thumb.jpeg

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak piątek ... więc życzę miłego wieczoru , bez rozterek i polityki ... za to z lamką wina lub koniaku ... a może kawy  ;)  ^_^


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocna składanka utworów Alfonsa X Mądrego, króla Kastylii. Śledzę różne interpretacje od lat. Ten długi film jest niezły...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak piątek ... więc życzę miłego wieczoru , bez rozterek i polityki ... za to z lamką wina lub koniaku ... a może kawy  ;)  ^_^

https://youtu.be/0ewGdkiosTc

Wódka czysta, tylko wódka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę że albo porządki albo imprezka była ... ;).

Ja już po spacerze i dobrej kawie, nawet ciepło na dworze , tylko ciemnawo jakoś tak cóś ... Te moje zgredy nie odpuszczą nawet w święta, 6:30 spacer tylko co potem robić dalej - znowu zegary ? ...   :wacko:

:rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę że albo porządki albo imprezka była ... ;).

Ja już po spacerze i dobrej kawie, nawet ciepło na dworze , tylko ciemnawo jakoś tak cóś ... Te moje zgredy nie odpuszczą nawet w święta, 6:30 spacer tylko co potem robić dalej - znowu zegary ? ... :wacko:

:rolleyes:

Moja smarkata też, choć w weekend to chociaż do 7 mogę pospać. Kot to przynajmniej sam się sobą zajmie... Kranu przypilnuje na ten przykład Miłego weekendu. 25d0f88b5a3c99f10e6f75fa87facf2c.jpgbfd1504d2c82a99cad5c88ba6de2b75d.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę że albo porządki albo imprezka była ... ;).

Ja już po spacerze i dobrej kawie, nawet ciepło na dworze , tylko ciemnawo jakoś tak cóś ... Te moje zgredy nie odpuszczą nawet w święta, 6:30 spacer tylko co potem robić dalej - znowu zegary ? ...   :wacko:

:rolleyes:

Zegary , zegary..... Ja już od piątej dzisiaj w robocie. Bo zegary na święta potrzebne ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.