Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

spójrz na ofertę krossa level albo do Decathlonu. 2-3 strony wcześniej przewijał się Rockrider z Dethlonu. Pytanie czy chcesz xc czy może coś gravelowego i wtedy wchodzi Triban do rozważenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega się nie znam - chciałbym móc też jeździć nim komfortowo na asfalcie, więc coś w formie hybrydy, raczej. Już patrzę na tego Rockridera - wygląda całkiem w porządku, opinie też widzę dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weekend:
 

gGA6IpG.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem chłopaki, rozglądam się za jakimś rowerem do 3-4 tysięcy, tak żeby sobie pośmigać czasem po okolicy (asfalt i gorsze drogi). Polecicie jakiś gotowiec w tej cenie? Kompletnie się nie znam, więc pomyślałem, że zapytam tutaj z racji ożywionej dyskusji. Lata temu miałem jakiegoś Authora górskiego i to jedyne co pamiętam (dobrze go wspominam a nie był jakoś specjalnie drogi.)

https://www.decathlon.pl/rower-szosowy-triban-rc-520-id_8502389.html

ale styknie w zupełności

https://www.decathlon.pl/rower-szosowy-triban-rc-500-id_8518726.html

W razie opcji las, można założyć szersze laczki, 35c spokojnie wchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opony z agresywnym bierznikiem i na asfalcie nawet dźwięk by pasował do malowania ramy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie pokazywałem. Ostatnio takie coś sobie zrobiłem (głupie piątkowe pomysły w pracy)

ID3kJPl.gif


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie pokazywałem. Ostatnio takie coś sobie zrobiłem (głupie piątkowe pomysły w pracy)

 

W domu mogłoby zabraknąć Ci czasu :)

 

Super animacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu mogłoby zabraknąć Ci czasu :)

 

Super animacja.

 

To nie animacja. To  jest laserowy skan mojego roweru :). W domu nie mam takich zabawek żeby to zrobić i tylko dlatego było to robione w pracy. Ustawiłem skaner i tylko co godzinę zmieniałem punkt z którego skan się robił. A tak to normalny dzień w pracy ;)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie animacja. To  jest laserowy skan mojego roweru smile.png. W domu nie mam takich zabawek żeby to zrobić i tylko dlatego było to robione w pracy. Ustawiłem skaner i tylko co godzinę zmieniałem punkt z którego skan się robił. A tak to normalny dzień w pracy wink.png

...więc czegoś się dzisiaj nauczyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poka jak skanuje statycznie bez zmiany miejsca. Jaki jest poziom odwzorowania i do czego to się stosuje przemysłowo?

 

To taka bajka?

http://centrumdruku3d.pl/skanery-3d-przewodnik-po-technologiach-rodzajach-i-cenach/

 

 

Nie no. żeby mic cały rower musiałem go zeskanować z kilku stron, żeby mieć pełne 3d. Takich skanerów używa się na przykład do skanowania budynków. My w robocie używamy do skanowania przestrzeni w fabrykach jak mamy tam wstawić swój sprzęt - żeby móc sobie zaprojektować instalację pod dostępne miejsce.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna robota  :D szukacie pracowników?  :P

 

Robota jak każda inna  ;)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie coś koledzy w temacie ścieżkowca, a dokładnie hardtaila. 

Szukam czegoś przede wszystkim wygodnego dla gościa po 40-ce :) czyli tyłek niżej, łapki wyżej. Ma to być rower na asfalt do pracy, na weekendy w Gorcach i wypady do lasu na Jurę. Cena tak do 7000 zł. Pytam tu bo na forach rowerowych same młode harty i nie rozumieją wpływu pesela :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścieżkowiec i asfalt to Cię ciut wyklucza.

 

Ale spróbuję.

W teren takie mega ht to primal albo hornet od dartmoora. I w tej cenie

 

 

 

Albo inaczej.

Co ty chcesz w tym terenie wyczyniał?

 

Bo może złoty środek, to rower crosowy?

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze cross albo trekking. Stałem przed podobnym wyborem i wybrałem trekkinga, no ale ja oprócz tego mam jeszcze kilkuletniego mtb.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Doradźcie coś koledzy w temacie ścieżkowca, a dokładnie hardtaila. 

Szukam czegoś przede wszystkim wygodnego dla gościa po 40-ce :) czyli tyłek niżej, łapki wyżej. Ma to być rower na asfalt do pracy, na weekendy w Gorcach i wypady do lasu na Jurę. Cena tak do 7000 zł. Pytam tu bo na forach rowerowych same młode harty i nie rozumieją wpływu pesela :)

 

Zwróć uwage na firme Cube,ale proponuje sie przymierzyć bo maja zaniżoną rozmiarówke względem innych firm 

 

Edycja:Dużo pomaga do takiej pozycji krótki mostek..40-50mm

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z GT sprzedane koła i amortyzator.

Szkoda mi tego roweru...

 

Ale końcem listopada zamawiam spectrala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym Kross Dust 2.0 właśnie myślę. Poza tym po głowie chodzi mi Kellys Gibon 70, Kross Level Tokyo i Trek Roscoe 8.

Problem jest taki, że generalnie km nabijam po czarnym, ale też często biorę rower i jeżdżę po Gorcach a muszę wybrać jeden rower w miarę uniwersalny. Ten Kross Level Tokyo to właśnie XC i teoretycznie byłby chyba najbardziej uniwersalny, ale dochodzę do wniosku że chyba jednak hardtail z dwoma kompletami kół (jedne na zwykłych gumach drugie na 27,5 plus) będzie dla mnie optymalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.