Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Mam astmę, więc mój kolega twierdzi, że jest potencjał, tylko odpowiednie leki muszę brać 😂😂😂

I dla zobrazowania, o co mi idzie. Trzy pierwsze to jak się bujałem na małym blacie, bo nie wiedziałem, o co chodzi. I z dzisiaj, dla porównania. 

Screenshot_20210511_140518_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg

Screenshot_20210511_140536_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg

Screenshot_20210511_140601_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg

Screenshot_20210511_140628_com.garmin.android.apps.connectmobile.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadencja faktycznie spora zmiana we właściwą stronę.
Prędkość średnia nie jest zbyt miarodajnym parametrem, ale jeśli trasa ta sama i warunki na drodze bardzo zbliżone, to przyrost o 5 km/h przy jeździe solo to już konkretny progres.


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
2 minuty temu, zaq napisał(-a):

Kadencja faktycznie spora zmiana we właściwą stronę.
Prędkość średnia nie jest zbyt miarodajnym parametrem, ale jeśli trasa ta sama i warunki na drodze bardzo zbliżone, to przyrost o 5 km/h przy jeździe solo to już konkretny progres.

 

To samo od kolegi usłyszałem, żebym na prędkość średnią nie patrzył 😉 Tylko on kazał mi jeszcze ...zdjąć wszystkie czujniki i ...licznik wywalić 😜 Z tych jego rad pewnie za jakiś czas założę dłuższy mostek.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie pomiar mocy i usuń z licznika pole prędkość średnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, fidelio napisał(-a):

 

To samo od kolegi usłyszałem, żebym na prędkość średnią nie patrzył 😉 Tylko on kazał mi jeszcze ...zdjąć wszystkie czujniki i ...licznik wywalić 😜 Z tych jego rad pewnie za jakiś czas założę dłuższy mostek.   

Prorok jakiś z kolegi, cycóś 🤪

W liczniku mi się skończyła bateria i jej nie wymieniam i jakoś dobrze mi z tym. Tylko w plecaku telefon zlicza km na Endomondo. 
Myślę Koledzy ze za bardzo się angażujecie w te różne pizdryki a gdzie ten wiater we włosach, gdzie te komary w zębach


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
27 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Prorok jakiś z kolegi, cycóś 🤪

W liczniku mi się skończyła bateria i jej nie wymieniam i jakoś dobrze mi z tym. Tylko w plecaku telefon zlicza km na Endomondo. 
Myślę Koledzy ze za bardzo się angażujecie w te różne pizdryki a gdzie ten wiater we włosach, gdzie te komary w zębach

 

Ja tam w kasku jeżdżę, więc z tym wiatrem we włosach nie bardzo 😉 A komary? Nie gustuję 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prorok jakiś z kolegi, cycóś
W liczniku mi się skończyła bateria i jej nie wymieniam i jakoś dobrze mi z tym. Tylko w plecaku telefon zlicza km na Endomondo. 
Myślę Koledzy ze za bardzo się angażujecie w te różne pizdryki a gdzie ten wiater we włosach, gdzie te komary w zębach
Masz rację i jak wcześniej fidelio napisał kolarstwo romantyczne to jest to, najlepsze w kręceniu, no i oczywiście pogoda . A że każda okazja jest dobra to z okazji zachipowana się covid trasa wokół komina przy zachodzącymi słońcu d54a40522fba063ef8e79053ee269d27.jpg819479de9e9b8c6ba414e60acdb78cec.jpgcfd025369f4b54c887d6f4f67a3803c7.jpg18031ba661bf1de20123f23c865a23fd.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidelio, spokojnie to minie, zesrasz się i posrasz się, ale przejdzie. Nie minie bo pasja nie przemija, ale w każdej jest stagnacja, wzloty i upadki. Czy to piłka, rajdy czy zegarki. Dojdziesz do wniosku, kolejny bezsensowny kilometr, na tej samej trasie, w tej samej okolicy, z tą samą prędkością i kadencją, narażanie życia itd. Usiądziesz w fotelu wypijesz kilka skrzynek browarów, kilka kilo kiełbasy... 

Jak już się otrząsniesz a coś wytrenowałeś to może odkryjesz to na nowo wkładając rower do samochodu lub samolotu i jadąc z nim do Żywca, 3miasta, albo lecąc na Majorkę i byle ktoś Cię w tym nie zgasił, że debili jesteś bo możesz se pojeździć w koło Łodzi bo wtedy pójdą kolejne skrzynki browarów i kg kiełbasy. 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Burns napisał(-a):

Fidelio, spokojnie to minie, zesrasz się i posrasz się, ale przejdzie. Nie minie bo pasja nie przemija, ale w każdej jest stagnacja, wzloty i upadki. Czy to piłka, rajdy czy zegarki. Dojdziesz do wniosku, kolejny bezsensowny kilometr, na tej samej trasie, w tej samej okolicy, z tą samą prędkością i kadencją, narażanie życia itd. Usiądziesz w fotelu wypijesz kilka skrzynek browarów, kilka kilo kiełbasy... 

Jak już się otrząsniesz a coś wytrenowałeś to może odkryjesz to na nowo wkładając rower do samochodu lub samolotu i jadąc z nim do Żywca, 3miasta, albo lecąc na Majorkę i byle ktoś Cię w tym nie zgasił, że debili jesteś bo możesz se pojeździć w koło Łodzi bo wtedy pójdą kolejne skrzynki browarów i kg kiełbasy. 

Jakie czasy, taka Pytia ... 🤔

No to opowiem Wam, jak zwiedzając okolice Suwałk spotkałem w lesie .... Papieża. 
Jeżdżąc bardzo dużo służbowo po terenach płn-wsch. Polski brałem ze sobą rower dla południowego zabicia czasu tudzież zwiedzania niepowtarzalnych okoliczności przyrody. I tak zawitaliśmy do Suwałk, ale zakwaterowanie mieliśmy w Gawrych Rudzie. Zbiegiem okoliczności w tamtym czasie w tych okolicach bawił również JP II. 
Pewnego południa jak codzień objeżdżając okolice wpadłem do Suwałk. A tu obwodnica pełna ludzi, którzy najwyraźniej na coś czekają. W tłumie zauważyłem znajomego i pytam, co to za zgromadzenie i co tu dają. Otóż w okolicy peregrynuje Papież i z dużą dozą prawdopodobieństwa ma właśnie tędy  przejeżdżać ⁉️
Krótka kalkulacja, niepewny Papież czy pewna kolacja w pensjonacie ? Wygrało to drugie. Jadę tak jak zaplanowałem, a tu w lesie widzę migotanie „kogutów”. Zjechałem na pobocze, zaparkowałem o2o, zdjąłem czapkę jak przystało na pobożnego chrześcijanina i co widziały moje piękne oczy ? Najprawdziwszego Papieża, aczkolwiek bardziej jego samochód. Zresztą nieważne, i tak lepiej wyszedłem od ludzi wyczekujących na obwodnicy Suwałk, bo tamtędy nie przejechał. 🤗

Wniosek

NIEZBADANE SĄ WYROKI NIEBA 😀

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Jakie czasy, taka Pytia ... 🤔

No to opowiem Wam, jak zwiedzając okolice Suwałk spotkałem w lesie .... Papieża. 
Jeżdżąc bardzo dużo służbowo po terenach płn-wsch. Polski brałem ze sobą rower dla południowego zabicia czasu tudzież zwiedzania niepowtarzalnych okoliczności przyrody. I tak zawitaliśmy do Suwałk, ale zakwaterowanie mieliśmy w Gawrych Rudzie. Zbiegiem okoliczności w tamtym czasie w tych okolicach bawił również JP II. 
Pewnego południa jak codzień objeżdżając okolice wpadłem do Suwałk. A tu obwodnica pełna ludzi, którzy najwyraźniej na coś czekają. W tłumie zauważyłem znajomego i pytam, co to za zgromadzenie i co tu dają. Otóż w okolicy peregrynuje Papież i z dużą dozą prawdopodobieństwa ma właśnie tędy  przejeżdżać ⁉️
Krótka kalkulacja, niepewny Papież czy pewna kolacja w pensjonacie ? Wygrało to drugie. Jadę tak jak zaplanowałem, a tu w lesie widzę migotanie „kogutów”. Zjechałem na pobocze, zaparkowałem o2o, zdjąłem czapkę jak przystało na pobożnego chrześcijanina i co widziały moje piękne oczy ? Najprawdziwszego Papieża, aczkolwiek bardziej jego samochód. Zresztą nieważne, i tak lepiej wyszedłem od ludzi wyczekujących na obwodnicy Suwałk, bo tamtędy nie przejechał. 🤗

Wniosek

NIEZBADANE SĄ WYROKI NIEBA 😀

Papież jaki był, każdy widział - napisz, czy kolacja była dobra! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szuwi napisał(-a):

Papież jaki był, każdy widział - napisz, czy kolacja była dobra! 

Jak to na delegacji. Śniadanie za 10 zł, obiad 30 zł, kolacja 200 zł 🤪


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Jak to na delegacji. Śniadanie za 10 zł, obiad 30 zł, kolacja 200 zł 🤪

Pamiętam te czasy - wracając z delegacji na rachunku z Warsa miałem kiedyś 12 schabowych 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, suqub napisał(-a):

Dobre spalanie miałeś emoji23.png

Człowiek nie wielbłąd 🐫

Pić musi 🐪 💧


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księgowo musiało się zgadzać, a że to na dwie osoby było, to przeszło 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompka "lidlini" drugi raz w użyciu. 

 

 

IMG_20210512_143241.jpg

 

 

 

 

I profesjonalna naprawa 🤭

 

 

 

 

IMG_20210512_143639.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ją i wydawała mi się spoko, dopóki się nie złamała i nie kupiłem normalnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskaźnik na pewno nie pokazuje dobrze, no i teraz się zlamala, ale to nie ważnie, chodzi o to że duża łatwo się pompuje chce wiedzieć dokładnie ile napompuje  to jadę na Orlen 😃😃😃, w sumie jaka cena taki sprzęt. Pewnie też zainwestuje w coś lepszego. Co masz za pompkę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakąś z decathlonu za stówkę, w porównaniu z tą z Lidla niebo a ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nimi co chodzi. Chłop jak dąb skoro taki kołek osinowy zamontowales Łapa tez musi być konkretna jak będziesz nimi szlifował i drzazga nie wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jak dąb, średniak. 189cm i 106 kg wagi, normalnie. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

🚴🚴🚴

IMG_20210512_161503-01.jpeg

IMG_20210512_160730_1-01.jpeg

Screenshot_20210512_175532_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.