Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Generalnie, o tej porze roku, na wierzch zakładam kurtkę ...Castelli Idro 2 😉 To kurtka Gore Tex, w technologii "shake and dry", rewelacyjnie chroniąca przed wiatrem oraz deszczem. Reszta jest od Daniela. O tej porze roku zawsze zaczynam od grubszego podkoszulka - Thermo Silver Plus. Jak są ok 2-3 stopnie na plusie, to na to tylko kurtka zimowa od Daniela. Jak jest poniżej tej temperatury, to dodatkowo na podkoszulek jakaś koszulka z długim rękawem. 

Dzięki za info. 👍

 

Byle do wiosny 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwie sztuki takich okularów do oddania ;) nówki, dwie sztuki szkiełek w zestawie, może ktoś chciałby z Was

IMG_20240124_195647.jpg

IMG_20240124_200252.jpg

IMG_20240124_195903.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslalem PW :)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało się coś przejechać! Trochę wietrznie, ale za to piękne słońce!
27423588eb30514cd207055089b053d2.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu, za cenną wskazówką Bartka @alleck kupiłem moim wtedy 4 letnim synom to

https://www.puky.pl/polska/produkty/pojazdy/rowery/youke-16-00004234-1.html

Po roku użytkowania, wyglądają na tych rowerkach jak na osiołkach😉 chciałbym im na wiosnę kupić nowe. Wymóg, muszą mieć przerzutki i być przystosowane raczej do szutru, niż do jezdni. Chłopaki jeżdżą z nami najczęściej, leśnymi, nadmorskimi trasami rowerowymi. Proszę o wskazówki. Budżet nie ma znaczenia, przecież każdy wie, że wiosną prezenty przynosi zając, a nie rodzice😉 więc to mnie nie dotyczy😉

Edytowane przez rafalmosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy od miesiąca na szosie... Generalnie było sucho, ale tam, gdzie ciut więcej cienia, niestety mokro... Nowe kółeczka kręcą się pięknie. Przy okazji pierwszy wypad z Garmin Edge 840 na pokładzie 😉

1706625805585-01.jpeg

1706625780635-01.jpeg

1706625837921-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie opon chyba „ zepsułem „ trochę piastę 😞🫣 koło zaczęło obracać się z lekkim oporem dość szybko się zatrzymuje , mam piasty dt swiss 350 , doczytałem że mogłem zgnieść tulej dystansowa ratchet piasty , za mocno dokręciłem zacisk , teraz pytanie gdzie mogą taką tulej kupić , wszędzie nie dostępna 🥺 koszt nie duży , wymiana prosta , ale zakup trudny .

 

 

IMG_8895.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 28.01.2024 o 21:33, rafalmosty napisał(-a):

Rok temu, za cenną wskazówką Bartka @alleck kupiłem moim wtedy 4 letnim synom to

https://www.puky.pl/polska/produkty/pojazdy/rowery/youke-16-00004234-1.html

Po roku użytkowania, wyglądają na tych rowerkach jak na osiołkach😉 chciałbym im na wiosnę kupić nowe. Wymóg, muszą mieć przerzutki i być przystosowane raczej do szutru, niż do jezdni. Chłopaki jeżdżą z nami najczęściej, leśnymi, nadmorskimi trasami rowerowymi. Proszę o wskazówki. Budżet nie ma znaczenia, przecież każdy wie, że wiosną prezenty przynosi zając, a nie rodzice😉 więc to mnie nie dotyczy😉

Rafał ostatnio w Decathlonie były mega wyprzedaże, zerknij na stronę, może jeszcze są (np. jakiś Rockrider). Sam się jakiś czas temu mocno przymierzałem do kupna u nich roweru, stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tommly napisał(-a):

Rafał ostatnio w Decathlonie były mega wyprzedaże, zerknij na stronę, może jeszcze są. Sam się jakiś czas temu mocno przymierzałem do kupna u nich roweru, stosunek ceny do jakości jest naprawdę dobry.

Dziękuję Tomku, oczywiście zerknę👍🥃🥃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, rafalmosty napisał(-a):

Dziękuję Tomku, oczywiście zerknę👍🥃🥃

Nie wiem ile Twoje bliźniaki mają lat i wzrostu, ale po fotkach kojarzę, że chyba duzi jeszcze nie są, celowałbym w coś z 20 lub 24 calowymi kółkami.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, tommly napisał(-a):

Nie wiem ile Twoje bliźniaki mają lat i wzrostu, ale po fotkach kojarzę, że chyba duzi jeszcze nie są, celowałbym w coś z 20 lub 24 calowymi kółkami.

Mają 5,5 roku i wzrostu 116 cm.  Ostatnio mieli 16” ale są już ewidentnie za małe. 

Edytowane przez rafalmosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Mają 5,5 roku i wzrostu 116 cm. 

No to bardziej 20", myśląc już na wyrost brałbym 24" (ale to od ok. 130 cm wzrostu), np. coś w tym stylu:

https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-dzieciecy-rockrider-st-500-24/_/R-p-300762?mc=8405041&c=Żółty

 

ten jest fajny 20":

https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-dzieciecy-rockrider-st-900-20/_/R-p-300772?mc=8405038&c=Czerwony

 

Mój młody też miał podobny, kiedyś tam ;)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tommly napisał(-a):

No to bardziej 20", myśląc już na wyrost brałbym 24" (ale to od ok. 130 cm wzrostu), np. coś w tym stylu:

https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-dzieciecy-rockrider-st-500-24/_/R-p-300762?mc=8405041&c=Żółty

Bardzo fajny. Muszę ich przymierzyć. Oni radzą sobie mega dobrze na rowerze, ale nie chciałbym aby przez wielkość czuli jakiś dyskomfort. Tym bardziej, że czasem jeździmy nawet po plaży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafalmosty napisał(-a):

Mają 5,5 roku i wzrostu 116 cm.  Ostatnio mieli 16” ale są już ewidentnie za małe. 

Córce kupiłem Squish 20" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rebrov napisał(-a):

Córce kupiłem Squish 20" 

Dziękuję, fajny. Poczytam👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawdziwa walka z wiatrem, miejscami cisnąłem zawrotne 15 km/h 😜

IMG_20240203_165019.jpg

IMG_20240203_162908.jpg

IMG_20240203_162512.jpg

IMG_20240203_162844.jpg

IMG_20240203_162733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ciżemki... Najlżejsze, jakie miałem do tej pory okazję oglądać... Czy nosiłbym? Raczej nie... Pomijając kwestię ceny, to nie ma żadnej toleracji, gdy chodzi o mocowanie bloków... No ale wyglądają pięknie, a do tego są super wykonane. 

IMG_20240203_151328.jpg

IMG_20240203_151339.jpg

IMG_20240203_151356.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wielki napis jest wieśniacki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tessio napisał(-a):

Ten wielki napis jest wieśniacki :P

 

Kwestia gustu, jednym się to podoba, inni uznają to za styl cepeliowo - wieśniacki właśnie 😉 Te i tak pod tym względem nie są tak ...interesujące, jak wersja w złotej kolorystyce. Tak czy inaczej, porządnie wykonane, choć nie moje i nie dla mnie. Marka butikowa, ale w pro peletonie też można uświadczyć kolarzy jeżdżacych w tych butach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, tessio napisał(-a):

A ja se taki nabyłem, teraz tyko czekać aż gnój z ulic zejdzie ;) (fotka z neta).

420053751_3475350482682222_3345390215862247487_n.jpg


 

ładny to jest trzeba przyznać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Kwestia gustu, jednym się to podoba, inni uznają to za styl cepeliowo - wieśniacki właśnie 😉 Te i tak pod tym względem nie są tak ...interesujące, jak wersja w złotej kolorystyce. Tak czy inaczej, porządnie wykonane, choć nie moje i nie dla mnie. Marka butikowa, ale w pro peletonie też można uświadczyć kolarzy jeżdżacych w tych butach. 

Rok temu, szukałem złotych dla zony, udało się znaleść z NW. Ale musze przyznać, ze czarne ze złotym napisem są zaje...te.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.