Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

No to daj na PW nr konta do przelewu i kwotę za paczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, szukam roweru dla Syna. Cena do 1.500 zł, do rodzinnych wycieczek. Polecicie coś?

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek syna 

Będą różne rowerki na 4 latka i 18 lataka 😊😊😊😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o jakieś sugestie bielizny rowerowej mam tu na myśli szorty wewnętrzne z wkładką żelową na dystanse powyżej 100km i powyżej 4h. Oczywiście dobry stosunek jakości do ceny. Możecie też napisać dlaczego taka a nie inna grubość np @SzefSzefowskoro jeździ na desce i @zegarkowo_rowerowo. Te co mam przy/do enduro mają 9mm i powyżej 70km jest bardzo kiepsko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Burns napisał(-a):

Poproszę o jakieś sugestie bielizny rowerowej mam tu na myśli szorty wewnętrzne z wkładką żelową na dystanse powyżej 100km i powyżej 4h. Oczywiście dobry stosunek jakości do ceny. Możecie też napisać dlaczego taka a nie inna grubość np @SzefSzefowskoro jeździ na desce i @zegarkowo_rowerowo. Te co mam przy/do enduro mają 9mm i powyżej 70km jest bardzo kiepsko. 

 

Ja nie jestem w stanie polecić nic innego, niż klasyczne spodenki z szelkami. Z oczywistych przyczyn polecam Danielo, a na takie dystanse i jazdę nawet +6h, albo spodenki Revolution Moraira - 399 pln, albo Boost - 569 pln. W mojej ocenie już Moraira (w sumie 16 mm wkładki, w tym wkładka żelowa), zdecydowanie wystarczy na długie dystanse. Danielo polecam właśnie za relację jakość/cena, choć zdaję sobie sprawę, że dla przeciętnego rowerzysty, to nadal może być wysoki pułap cenowy... No ale naprawdę dają radę, a mam porównanie np. ze spodenkami od Assosa, w których też kiedyś jeździłem. 

 

Tu masz info o wkładkach używanych przez Daniela, w oferowanych przez niego spodenkach:

 

http://www.danielo.pl/projekt-indywidualny,wkladki-1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Burns napisał(-a):

Poproszę o jakieś sugestie bielizny rowerowej mam tu na myśli szorty wewnętrzne z wkładką żelową na dystanse powyżej 100km i powyżej 4h. Oczywiście dobry stosunek jakości do ceny. Możecie też napisać dlaczego taka a nie inna grubość np @SzefSzefowskoro jeździ na desce i @zegarkowo_rowerowo. Te co mam przy/do enduro mają 9mm i powyżej 70km jest bardzo kiepsko. 

Może nie potrzebujesz nowych spodenek tylko nowego siodełka? Albo masz minimalnie za wysoko ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdzają się spodnie z szelkami ze sklepu https://vika-sport.pl/kategoria/33-spodenki/

Dlaczego? Bo mają ogromne rozmiary. W spodenkach od nich przejechałem 300 km i... Mógłbym jechać dalej.

Ojciec ma takie https://www.cycleshop.pl/meskie-spodenki-rowerowe-deko-clasic-short-czarno-czerwone,id19707.html i chwali (ale on ma d*pę ze stali). 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Burns napisał(-a):

Poproszę o jakieś sugestie bielizny rowerowej mam tu na myśli szorty wewnętrzne z wkładką żelową na dystanse powyżej 100km i powyżej 4h. Oczywiście dobry stosunek jakości do ceny. Możecie też napisać dlaczego taka a nie inna grubość np @SzefSzefowskoro jeździ na desce i @zegarkowo_rowerowo. Te co mam przy/do enduro mają 9mm i powyżej 70km jest bardzo kiepsko. 

 

Jezdze w spodenkach Sugoi i Shimano, z wkladkami ktore na pewno sie sa zelowe.

 

Brak bolu tylka to troche bardziej skomplikowana sprawa niz zakup najbardziej "komfortowach" spodenek. Zalezy od wielu czynnikow:

- pozycji na rowerze (Odpowiedz sobie na pytanie czy Twoja pozycja - wysokosc siodelka, odleglosc od kierownicy - jest poprawna)

- siodelka (Czy Twoje siodelko jest przystosowane do Twojego tylka?)

- przyzwyczajenia (Zawsze gdy nie jezdze przez kilka miesiecy, odczuwam bol tylka podczas pierwszych kilku - kilkunastu przejazdzek, pozniej mija)

- spodenek (Tutaj uwazaj, bo nie zawsze, zel i gruba wysciolka na Ci lepszy komfort. Zauwazylem po sobie, ze im bardziej miekkie siodlo / wkladka, tym wygodniej jest przy krotszym czasie spedzonym na rowerze. Im bardziej czas sie wydluza tym lepiej jest miec twardsze siodelko i mniej grubsza wkladke)

 

Co bym Ci doradzil... eksperymentuj. Zamien siodelko i kims na inne, zobacz czy to cos zmienia. Zobacz czy pozycja jest ok. Na koniec kup spodenki z zelowa wkladka :) 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Wiek syna 

Będą różne rowerki na 4 latka i 18 lataka 😊😊😊😊

Zapomniałem napisać :) wiek 8 lat, wzrost 120cm ;) koła 20” chyba będą ok z tego co przymierzaliśmy…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekatlon? Jeżeli dziecko szybko rośnie, a rower miałby być na dłużej to może coś na kołach 24", ale ze sporym zakresem regulacji...

Edytowane przez petruss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

 

Tu masz info o wkładkach używanych przez Daniela, w oferowanych przez niego spodenkach:

 

http://www.danielo.pl/projekt-indywidualny,wkladki-1.html

Ten Daniel z którym jeździsz to właściciel tej firmy lub w inny sposób bezpośrednio z nią związany czy zbieżność przypadkowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Burns napisał(-a):

Ten Daniel z którym jeździsz to właściciel tej firmy lub w inny sposób bezpośrednio z nią związany czy zbieżność przypadkowa ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Burns napisał(-a):

Ten Daniel z którym jeździsz to właściciel tej firmy lub w inny sposób bezpośrednio z nią związany czy zbieżność przypadkowa ?

 

Właściciel... Jeździł, ciągle jeździ, sam nowe produkty testuje i dokładnie wie, czego kolarz potrzebuje. No i bajek/legend o swoich ubraniach nie opowiada 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zniżkę załatwisz ? Napisz na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Burns napisał(-a):

A zniżkę załatwisz ? Napisz na pw

 

Oczwiscie, powinna byc jakas znizka dla Klubowiczow 😜


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Oczwiscie, powinna byc jakas znizka dla Klubowiczow 😜

Szczególnie, że promowany jest tu za darmochę jego wizerunek i logo 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

😉

IMG_20220506_184508-01.jpeg

 

Zlamania korby!

2 minuty temu, Burns napisał(-a):

Szczególnie, że promowany jest tu za darmochę jego wizerunek i logo 😉

 

True, true 😂


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220506_184508-01.thumb.jpeg.799523184ee5b7eaaf1d37f2cc5cc619.jpeg

Powodzenia Rafał! Trzymam kciuki, fajnie obserwować Twój progres

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Teufel26 napisał(-a):


Powodzenia Rafał! Trzymam kciuki, fajnie obserwować Twój progresemoji106.png

 

Dzięki za dobre słowa 🤜🤛🍻 Jutro o 9tej jadę, w pierwszej grupie... Mam nadzieję, że dam radę 😉

Screenshot_20220506_104344_cn.wps.moffice_eng-01-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie👍 

Będzie fotorelacja?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.