Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna maszyna. Tą w tle przyjeżdżasz na zawody?

Nie, nie jezdze na zawody, czysta frajda, pomijajac zaliczane czasami gleby :)

Te zdjecia moze nie oddaja roznicy poziomow, ale latwo w takich miejscach stracic przyczepnosc i sie pogruchotac :)

post-60090-0-94294400-1490728512_thumb.jpg

post-60090-0-25841700-1490728521_thumb.jpg

 

No fajny masz rower ;)

Twoj fajniejszy :)

Masz ladniej przelamana rame, rewerb'a tez chyba masz juz fabrycznie zamontowanego z kablem od dolu, a u mnie wisi pod siodelkiem. Wydaje mi sie tez, ze hamulce slx sa jednak lepsze niz moje elixiry 7

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam myk myka :) Ale może dokupie choć póki co nie miałem sytuacji gdzie by się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie, ze teraz w Neuronie 8.9 rewerb jest w standardzie. Ja musialem dokupic, fajny gadzet, ale niezbedny nie jest. Jezdzac po w miare plaskim terenie, zakup jest nieuzasadniony, bo to tylko dodatkowa waga i spory wydatek :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie, ze teraz w Neuronie 8.9 rewerb jest w standardzie. Ja musialem dokupic, fajny gadzet, ale niezbedny nie jest. Jezdzac po w miare plaskim terenie, zakup jest nieuzasadniony, bo to tylko dodatkowa waga i spory wydatek :)

Ja mam 8.0 2016. Koła 27,5. W ch macie inna troszkę specyfikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Fajna trasa. Gdzie tak smigasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypas ścieżki, trochę korzeni jest ale wygląda na w miarę czysto  ;) ja narzekam na brak reverba, przydałby się 

 

co do opon to maxxis jeżeli ma też jeździć po luźniejszym, te conti to raczej na ubite i asfalty 

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci pisałem

 

http://velo.pl/czesci/opony-i-szytki/vittoria/journalier-tech

 

Zrobiłem na nich  grubo ponad 10 tysi i są jak nowe. Na tym przebiegu zero kapcia, a miałem już kawałek  szklanego Leszka z przodu. Na asfalcie , na mokrym, na lodzie jest cacy, jeździłem też w lesie po nie koniecznie ubitych i dziurach z avg 30km/h. Max inflate 6 bar

 

 

Maxxisa bierz.

Maxxis na mokrym jest średni.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ten maxxis, ale nie odniosłem wrażenie żeby moje crossmarki jakoś na mokrym nosiło. A mówię o lesie. Ale to jest opona 2.25 :) Więc pewnie masz rację.

Jak oceniasz koła?

Fulcrum racing 5 lg

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxxisy są z twardszej mieszanki. Po deszczu  w ostrzejszych  na asfalcie zakrętach  robiło się średnio ( uślizgi)

 

Mam 4,5, praktycznie to te same koła z małymi drobnostkami kosmetycznymi na kołnierzu piasty( odchudzone). Są sztywne, dosyć lekkie i nadają się na nasze drogi( nie łapią centry) co jest najważniejszym kryterium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to koła rama i widelc i napęd z hamulcami wybrane :)

Fulcrum racing 5 lg, accent apex i dedykowany karbonowy wideł, napęd i heble tiagra z kasetą 11- 34 i korbą 50-34 z ramionami 175.

Reszta to rurki :) stery takie jak mam w mtb. Pedały platformowe, lżejsze niż mam w mtb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korby 175? To ile masz? 2 metry wzrostu? Pedały weź sobie przynajmniej z noskami, ale najlepiej górskie np M520, lub Looki jeżeli będziesz w stanie się wypinać. Blaty, tu bym zszedł 46/32. Widelec karbonowy bym olał.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widelec mam w zestawie z ramką.

Niski jestem. Niecałe 170. Czyli ramiona krótsze 172,5. Zakres blatów taki mi pasuje

Pedały muszą być z pinami i platformowe.

Lewą nogą kręcę piętą. Inaczej nie mogę.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i opona. Chciałem Continental, Maxxis lub Vitoria a jest Kenda... Identyczna jak teraz tylko 35C a nie 38C. Porazka. Chciałem mieć oponę na juz a tamtych nie było w sklepie. Proza życia. Chyba trzeba kupić na zaś coś juz teraz w necie. Albo na spokojnie kupie co chce a ta będzie w zapasie

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce kupić nową szosę. No i zastanawiać się czy kupić z tarczami. Macie jakieś doświadczenie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce kupić nową szosę. No i zastanawiać się czy kupić z tarczami. Macie jakieś doświadczenie w temacie.

 

czy mogę się podpiąć pod pytanie ? :) też się zastanawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja składam bez tarcz.

Tarczówki są drogie. A taka moc hamowamia nie jest w szosie wymagana jak w mtb. Są też cięższe. Moim zdaniem warto iść w lepszy napęd, lepsze koła, a heble tradycyjne do szosy. I tarcze generują większe obciążenie na ramę i widelec.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za nagła akcja pod tytułem, Wszyscy na szosę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starzeją się.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam czearty miesiąc, jestem bliski rezygnacji.

 

Za pół ceny mam Canyona lub Rose, ale szkoda, bo to jednak ikona...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj się! Piękna maszyna. Czekaj a będziesz nagrodzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.