Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym że nawet ewidentny "placek" może sobie kupić "motorower" i wtedy - można płuca wypluć i to nie na Ukrainie.

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valegro

A męskich nie było?

 

P. S.

Wiem, prostackie. Nie mogłem się powstrzymać Dawaj foty jak dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valegro

Tanio nie jest widze .

Z tym że nawet ewidentny "placek" może sobie kupić "motorower" i wtedy - można płuca wypluć i to nie na Ukrainie.

To jak mu benzyny zabraknie to mu pomacham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten KASK

Ale mojito imo ładniejszy ;)

Idąc w tą kase to pewnie dołożył bym do protone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten KASK

Ale mojito imo ładniejszy ;)

Idąc w tą kase to pewnie dołożył bym do protone :P

 

zobaczę czy rozmiar będzie dobry i czy ogólnie będzie ok, jak nie to może wymienię na Protone - się zobaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ?

Nie dał bym raczej tyle za kask. :)

Podoba mi się protone , ale jak kupowałem to rozsądek wziął górę i padło na mojito .

I jestem bardzo zadowolony z niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że ja zapłaciłem dużo za kask :P


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile ? :)

 

Scott-a Stego kupiłem.

Tanio nie jest - 179EUR


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już dużo .

Ale jesscz nie przesadnie .

Moje :

Kask mojito : 400 zł rok temu

Ixs trial rs 90 euro z amazona za bon ;) lata temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za rower zaplacilbys 15k? Ja nie. A ktoś inny tak. Tutaj nie ma co dyskutować. Słyszałem, że ktoś nawet zegarki po 100k kupuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za rower zaplacilbys 15k? Ja nie. A ktoś inny tak. Tutaj nie ma co dyskutować. Słyszałem, że ktoś nawet zegarki po 100k kupuje

 

 

Masz rację .

 

 

Prawda jest taka, ze zdanie "nie kupilbym..." jest prawdziwe do momentu kiedy naprawde ma sie luzna kase na taki wydatek i dodatkowo wystarczajaco mocno siedzi sie w danej dziedzinie.

W obecnej chwili to na przyklad zegarka za 30-40k zl to na pewno powiem ze nie kupie. Ale jakby sie kiedys okazalo ze na luzie moge sobie na taki wydatek pozwolic... to kto wie co wtedy powiem? Tak jest ze wszystkim.

 

 

Na przyklad z moim rowerem i gratami rowerowymi to bylo o tyle dobrze, ze ja je dostalem od nowego pracodawcy jako przezent powitalny bo tak sie umowilismy :)

Mialem budzet i musialem tylko wybrac co chce. No to sie nie musialem szczypac za bardzo. A tez wolalem sobie kupic spoko rower i troche wyposazenia ktore tez tanie nie jest, niz wywalic sobie rower za calosc i potem wyposazenie z wlasnej kieszeni kupowac (wtedy pewnie byloby nizszej klasy niz jest) 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj adres do swojej pracy. Wyślę CV ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że nawet ewidentny "placek" może sobie kupić "motorower" i wtedy - można płuca wypluć i to nie na Ukrainie.

Tak tylko że nie będzie próbować udowadniać jaki to jest z niego zaj..sty kolarz, objędzie i pojedzie dalej jak już, chyba ,że jakiś lokalny oszołom co to mu przyjdzie do głowy " A zmencze se kolarzyka", ale z takimi jak dotychczas się nie spotkałem, pomimo, że zdarza mi się objechać skuter, wleczacego blaszaka, czy elektryka, a więc powód do naruszenia ambicji jest :)

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ostatnio na treningu szosowym ktoś na fatbajku elektrycznym bez blokady (nie wiem o co w tym chodzi, nie interesuje się tym) i chłopaki mówiły, że zabił całą przyjemność jazdy, bo jechał jak na skuterze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Bo wszyscy jechali mu na kole i nie dał możliwości pierwszej zmianie się zmęczyć. Zmian nie było, efektów treningu nie było, zmęczenia zero, endorfin zero, jazda ujowa :D

 

A tak na poważnie wystarczyło by ( u nas by się takich ze 3-ch, 4-ch znalazło), że rozpylacze wraz z kilkoma sprinterami by się zebrali i pokazali cwaniakowi, gdzie jest jego miejsce w szeregu. Podejrzewam, że już drugi raz gość na tym "rowerze" takiego numeru by nie odwalił.

 

Inna inszosć, to ktoś odpowiedzialny za grupe ( trener) powinien dac do zrozumienia facetowi, że takim rowerem, a co za tym idzie i zachowaniem stwarza tylko niebezpieczenstwo dla grupy. Ubezpieczenia zapewne też nie miał.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie, więc nie wiem jak to wszystko się odbyło, ale widziałem na fejsbuku, że przy umawianiu się na kolejny trening, prowadzący "dziękowali" za udział osobom zamierzającym przyjechać na rowerze elektrycznym.

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc powód do naruszenia ambicji jest :)

żywię nadzieję że Kolega tylko jeżdżąc na rowerze lubi naruszać ambicje innych uczestników ruchu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to w odniesieniu do typowego zachowania.

 I

V

 

Wystarczy przeczytać moje wypowiedzi w kwestii rowerowej zaczynając ot kilka stron wcześniej ażeby utwierdzić się w przekonaniu, że jednak nie.

.

.

.

.

 

Jednak wielu tak to odbiera, bo " jak zapierd..a, to znaczy , że kozzak, a jak kozzak, to się będzie panoszył  i wszystkich wqr"

 

A prawda jest taka proszę Pana, że ja unikam miejsc, gdzie mnie nie chcą, jazda jest po zadupiach im gorsza nawierzchnia tym lepiej. A to że się  czasem wychylają kozzaki na rowerach, to krótkie gaszenie i po sprawie, później jest tylko bezpieczniej, bo taki ugotowaniec nie ma siły powodować niebezpiecznych sytuacji. Wyprzedzanie, skuterów, blaszaków , autobusów, ciągników i innych z reguły szybszych, odbywa się zgodnie ze sztuką, mogę wyprzedzam, nie mogę to siedzę cicho.

 

Wydaje mi się, że teraz powinno być wszystko jasne.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam dużo testosteronu w tej dyskusji. Ale chyba trochę za dużo napinania i prężenia... goleni i ud. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d*pa tam. Cisna na forum bo trening był słaby

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jadę sobie szosą. Mój ulubiony podjazd w Pleśnej. Wyprzedza mnie inny kolarz . Jadę dalej, Pan zjeżdża . Jade sobie nadal już blisko do końca, a gość mnie znowu wyprzedza .

Szacun .

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.