Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden to jest PROhttps://www.remsport.pl/walizka-do-serwisu-roweru-toolbox-travel-pro-p-1708.html

On jest już chyba nie do dostania . Zastąpił to niebieski PRO. Dałem za niego 600.

A ta droga to kompletowana na bieżąco i różne narzędzia w niej są. Głównie jakieś specjalistyczne .

I jest jeszcze trzecia . NEO. Nie rowerowa . Ale też przydatna . Ona stanowi głównie bazę bitów do dynamometryka. Ale ma całą masę ogólnych nasadek , kluczy i dwie fajne grzechotki, które są bardzo wygodną sprawą.

Kiedyś wrzuciłem foty wszystkich narzędzi . Ale to było dawno .

A co to za czynność, kiedy w szczypcach do rur trzymasz żółtą kostkę i całość traktujesz młotkiem ?

Co do samego warsztatu to brakuje mi szafki lub stolika na kółkach na narzędzia. Schylać się za każdym razem do ziemi po każde narzędzie to tak średnio :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbicie trzpienia w ucięty przewód hydrauliczny.

Z reguły cały majdan leży na stole jak robię sam.

Teraz miałem kolegę, właściciela roweru do podawania narzędzi :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kolegę, właściciela roweru do podawania narzędzi :)

A to zmienia postać rzeczy :D

 

"Czpienia" powiadasz? :)

Dogmatyk się znalazł :P Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nieodparte wrażenie, że tu same golinogi siedzą  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nieodparte wrażenie, że tu same golinogi siedzą :P

Ja nie golę i nie mam w planach. Jakieś to dla mnie "niesmaczne". Gole tylko te części ciała które podlegają masażowi rehabilitacyjnemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba golić, żeby być pseudo "golinogą" - wystarczy jeździć tak, żeby się rower po płaskim przypadkiem nie pobrudził, lub w ogóle nie jeździć.bo się pobrudzi. ;)

 

Jednym słowem rama ma większy przebieg przetarć szmatką niż opony wykulane km - hahaha

 

Taka sama fobia jak piloty TV w woreczkach i zegarki zakładane (o ile zakładane) do niedzielnego obiadu, żeby się przypadkiem nie porysowały  :(

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na fotach wyżej, na łapie był G.

OS miał wolne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie grozi bo - niestety dla mojego rumaka - preferuję drogi tj. na zdjęciu. Zdecydowanie szutry i drogi leśne to moje miejsce na rowerze.

post-102592-0-43455800-1528450053_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zolw zobacz tribana500, czytałem o nim bardzo pozytywne opinie (jak za takie pieniądze!)

@egzo profesjonalna robota, widzę że i narzędzia macie niczego sobie, a ja leszcz muszę oddawać do serwisu na regulację. Chyba się zmotywuje i też coś podlubie w moim sprzęcie.

Popatrzę. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nieodparte wrażenie, że tu same golinogi siedzą  :P

No tak straciłem od ostatnich upałów. Zajdzie słońce, odrosną. A zresztą w d..e to mam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale, że co - tam też masz włosy ? to też trzeba ogolić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co golić, bo albo wytarte, albo wypalone.

 

Tak, niektórym rosną, też między ... palcami :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 km na mtb wpadło .

 

Pech mnie prześladuje...

Początek jazdy, żwir.. ślizg przodu przy małej prędkości w zakręcie, lądowanie w krzakach.

Lekkie zadrapania, rower cały . Ale wredne.

post-81019-1528486229,1571_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pech mnie prześladuje...

Mam to samo. Wczoraj wziąłem się za rozbiórkę starej szklarni. Ciąłem dużą szlifierką kątową a żona podtrzymywała odcinany element. No i zakleszczyło tarczę której połowa zniknęła a to narzędzie tak mnie uderzyło w lewą dłoń u nasady palca wskazującego że krew lala się ciurkiem. :(

Teraz się modlę żeby nie było coś złamane w środku :unsure:

Bo jak założą gips to nie będę mógł zegarka nosić (to tak żeby nie było OT) :unsure:

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też testowałem ten napęd deore z tego Kross co zakładałem . Działanie jak mój slx, bez różnic. Budowa tego żywcem mój slx tylko inne stopniowanie korby i kasety . Stopniowanie .. kaseta 11-42 z korbą 38-28 to imo takie sobie połączenie. Bieg 1x1 to młynek na sterydach, przeskoki na kasecie dla mnie za duże . Wolę moją kombinację z korbą 38-24 i kasetą 11-36.

Ale to moje wrażenia, a właścicielowi pasuje . Całość pracuję porządnie. Sprzęgło trzyma, sprężyna twarda .

Heble slx ma metalikach z tarczami slx 2x160 hamują równie diabelnie mocno co moje xt. Bardzo szybko się dotarły .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny maraton, jazda w ponad 30 stopniach nie należy do przyjemnej ;) masa kurzu i potu ale źle nie było, następny sektor do przodu :)

 

IMG_20180610_143315_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maraton czołgiem ... No podziwiam.

Nie myślałeś o przediadce na fula xc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz .

Czyli xc wzięło:)

 to nie tak....hardataila chce bo fulla ju zmam ;)

w sumie mam ramblera ktory jest xc ale jednak nie jest to rower na maratony....Dzisiaj miałem nim wystartowac ale jakos sie nie odważyłem. Jedyne czego się obawiałem to napęd...alivio to jednak nie xt. Vbrake i sprezynowy rockshox w supełnosci wystarczaja ale pewny i niezawodny napęd musi być, zobacze moze wrzuce do ramblera teraz naped SLX i będzie cacy

A full na maratony świetnie się sprawdza, blokuję tył i ide jak burza ;)

 

 

Nie łapiecie kleszczy jak śmigacie po tych lasach?

 

nie zdążą się przyczepić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.