Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja jestem kuźwa niewymiarowy?

Chyba tak.

Finalnie ustawienie siodła po 100km na ns

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

no reksio jak w mordę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nogi krótkie. Raz, że lewa krótsza od prawej, dwa, że prawa skrócona celowo podczas wzrostu.

No taki mój urok . Łapy jak do mki nogi do xs :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magury po 50km.

Mocne diabliska z bardzo dobrą modulacją.

 

Proste odpowietrzenie. Nieco wredna regulacja.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na mtb ale przesiadłem się na rower typu GRAVEL model Giant Comax anyroad. Polecam, rower do wszystkiego. Nie jest to typowa szosa! Można nim jeździć po wszystkim tak naprawdę kwestia doboru opon

8a2f780447a19b07edfdf6729a795b39.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie jeździłem mtb ,obecnie i chyba od zawsze 23c,te boczne drogi są można powiedzieć -szutrowe,robię je bez problemu ,choć nie pełnym gazem ,a dziś  zwiedzanie ,20km w godzinę ,lekki rozruch i interwały

66d76a12a29e7ffegen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nie jeździłem mtb ,obecnie i chyba od zawsze 23c,te boczne drogi są można powiedzieć -szutrowe,robię je bez problemu ,choć nie pełnym gazem ,a dziś zwiedzanie ,20km w godzinę ,lekki rozruch i interwały

66d76a12a29e7ffegen.jpg

Ja jeżdżę tylko wiosna/lato. Gdy mamy teraz na plusie jak się ubierasz żeby się nie zgrzać i nie przeziębić i zachorować ? Tymvardziej robiąc interwały. Jakieś rady ? Ja się boje ryzykować a z chęcią bym posmigał

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie moge zrozumiec, ze ktos wydajac 20k na rower nie chce go sobie poskladac samemu... zwlaszcza jak nie kupuje gotowca:):) wiem, wiem zaraz posypia sie komentarze;);)

Romi.. pewnie, że lepiej. Tylko jest kilka problemów, które opisał kolega a ja dowalę kolejne. Wszystko oczywiście, kwestia pieniędzy. Jako detalista nigdy nawet w kosmicznej promocji nie dostaniesz takich cen jak fabryka na kontrakcie z producentem podzespołów. Fox 36 3k vs 5k. Jeżeli nie korzystasz z części z demobilu na ktorych troszkę przeplacisz taki rower o konfiguracji fabrycznej, którą jesteś w stanie zaakceptować to ponad 1/3. Smar i upgrade tylko, niektórych rzeczy wyjdzie taniej.

Ja nie wiem czy to moda, slogan SANTOWICZÓW czy rzeczywiście wyznają, że z reguły sami składają bo wolą znać każdą śrubę od podszewki pod własne preferencje czy przy cenach ram santy pozostałe komponenty to już kropla w morzu do całego roweru. Nigdy nie robiłem tabelki a Ty?

Pierwsze Capry opłacało się kupić i sprzedać nawet jako nowe na części taki to był stosunek...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skarpetki na narty po kolana ,ochraniacze neoprenowe na letnie buty ,przynajmniej 2x spodenki  rowerowe szelki (cienkie z wkładką-plus zima bez),koszulka cienka,koszulka gruba-zima ,bluza softshell ,pod kask czapka  zimowa dedykowana i rękawiczki ,biegowe plus rowerowe zima ,a na maxa narciarskie ,jeżdżę godzinę nie więcej ,pije bardzo mało na raz i małymi łykami (dwa bidony na zdjęciu bo ładnie- wypijam nie więcej jak połowa jednego),na mnie źle działają kubki termiczne ,ciepłe picie mnie rozwala, tętno 140 to minimum i czasem to trzeba się rozpinać tak gorąco się robi,na początku dystansu  jest zimno i trzeba to przełamać potem leci ,starać się oddychać  nosem

 

zimowy rower w okolicach zera jest to świetna ekstremalna  sprawa ,ale jako urozmaicenie-czasami  ,a nie 3 razy w tygodniu

 

parę lat temu, mój rekord to przy -17 ,zamarzły mi buty skórzane-wysokie ,po zejściu z roweru miałem problem z chodzeniem nie działały w okolicach kostki

Edytowane przez GPOWER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Niezmiennie :-) Przy okazji podziękowania dla Kolego Marcina, za sporo cennych rad ;-)

post-34987-0-61461600-1580547106_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie moge zrozumiec, ze ktos wydajac 20k na rower nie chce go sobie poskladac samemu... zwlaszcza jak nie kupuje gotowca:) :) wiem, wiem zaraz posypia sie komentarze;) ;)

A ja jak najbardziej mogę, w ogóle nie interesuje mnie składanie roweru, standardy, osprzęt i zastanawianie się czy rower w danym budżecie będzie lepszy od drugiego, bo to wszystko prawie jeden uj. Interesuje mnie wyłącznie sama jazda na rowerze. Za to nie mogę zrozumieć ludzi, którzy więcej piszą w internetach na temat sprzętu niż jeżdżą :P

 

Kupiłem sobie chińskie karbonowe koła,więc jest duża szansa, że już was nie będę denerwował w tym temacie ;) Tak ma wyglądać rower jak dotrą:

 

85ipj5ptinty.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś więcej o tych kołach? Ja do domanki będę chciał kupić drugi komplet kół - G-One 35c zostawić na zimę i błoto (chociaż w tym roku ani dużo nie jeździłem ani zima nie była taka jak powinna) a na nowe koła wrzucić jakieś gładkie 28c, może 32c bo jednak rower często zjeżdża z asfaltów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś pisał, że denerwujesz? Ja chętnie poczytam jak się sprawują.

Kupić rower i założyć, że bedzie jeździł bez interesowania się nim to też tak se, bo producenci potrafią wsadzić takie rozwiązania, o których myślisz czy "odkręciły" się 5km temu, czy dopiero za 5km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak. Lekki rowerek krosowy plus dwa zestawy kół( asfalt, teren - las, szutry) to system stosowany przeze mnie.

Zaczynam trzeci sezon praktycznie bez kręcenia kluczami ( chyba w końcu zrobię "koserwację").

No tak, ale jak się ma monster tracka to można bawić się kluczami stale i nie jeżdzić prawie.

Edytowane przez DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś więcej o tych kołach? Ja do domanki będę chciał kupić drugi komplet kół - G-One 35c zostawić na zimę i błoto (chociaż w tym roku ani dużo nie jeździłem ani zima nie była taka jak powinna) a na nowe koła wrzucić jakieś gładkie 28c, może 32c bo jednak rower często zjeżdża z asfaltów 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1025768224.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.15c45c0fTxbT7E

 

Zbierają dosyć dobre opinie na forach, na Aliexpress na razie też same pozytywy. Wziąłem stożek 50mm na piaście R13, to chyba firma Bitex.

 

Kupić rower i założyć, że bedzie jeździł bez interesowania się nim to też tak se, bo producenci potrafią wsadzić takie rozwiązania, o których myślisz czy "odkręciły" się 5km temu, czy dopiero za 5km...

 

Ja niestety nic nie sprawdzam, po zakupie roweru ze zdjęcia, dokręciłem pedały, kierownicę, siodełko i w drogę na takim jak przyjechał ze sklepu ;) Zrobiłem z 15 tys. km wymieniając tylko kasetę i łańcuch. Oddaje w tym miesiącu na pełny przegląd, więc zobaczymy co z jego stanem technicznym :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągam koła obecnie z lightcarbon, cenowo bardzo dobrze wychodzą a są na piastach albo 240 albo 350 i sapimowskie szprychy.

Składałem też raz koła na obręczach Nextie i uważam je za obecnie jedne z lepszych chińskich obręczy. Koła jeżdżą na grawelu już drugi rok i zero problemu a klient to nie niedzielny rider :)

Te na Nextie robiliśmy na dt swissie zarówno piasta jak i szprychy/nyple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapłacić jak najmniej (wyszło 1600 zł z wysyłką z Europy), bo w przyszłym roku pewnie zmienię rower, a patrząc na trendy pozostanie chyba tylko zakup roweru na tarczach, więc trzeba będzie kupić kolejne koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak, przynajmniej patrzysz co w trawie piszczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz na rok trza, bo pod owijką może już kierownica zjedzona przez sól, a zęby droższe niż rower ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romi.. pewnie, że lepiej. Tylko jest kilka problemów, które opisał kolega a ja dowalę kolejne. Wszystko oczywiście, kwestia pieniędzy. Jako detalista nigdy nawet w kosmicznej promocji nie dostaniesz takich cen jak fabryka na kontrakcie z producentem podzespołów. Fox 36 3k vs 5k. Jeżeli nie korzystasz z części z demobilu na ktorych troszkę przeplacisz taki rower o konfiguracji fabrycznej, którą jesteś w stanie zaakceptować to ponad 1/3. Smar i upgrade tylko, niektórych rzeczy wyjdzie taniej.

Ja nie wiem czy to moda, slogan SANTOWICZÓW czy rzeczywiście wyznają, że z reguły sami składają bo wolą znać każdą śrubę od podszewki pod własne preferencje czy przy cenach ram santy pozostałe komponenty to już kropla w morzu do całego roweru. Nigdy nie robiłem tabelki a Ty?Pierwsze Capry opłacało się kupić i sprzedać nawet jako nowe na części taki to był stosunek...

Burns ja pisze o ludziach, ktorzy wydaja ponad 20k na rower... przychodza do sklepu z lista konkretnych czesci i prosza o poskladanie roweru wedlug ich specyfikacji... nie kupuja gotowca, nie wyszukuja okazji... wchadza I placa... wsumie to nie bede sie sprzeczal, bo kazdy ma na ten temat inne zdanie I inny punkt widzenia... moj jest taki, ze wydajac ponad 20k na zbudowanie roweru, chcialbym to zrobic sam:):)

A ja jak najbardziej mogę, w ogóle nie interesuje mnie składanie roweru, standardy, osprzęt i zastanawianie się czy rower w danym budżecie będzie lepszy od drugiego, bo to wszystko prawie jeden uj. Interesuje mnie wyłącznie sama jazda na rowerze. Za to nie mogę zrozumieć ludzi, którzy więcej piszą w internetach na temat sprzętu niż jeżdżą :P

No I super... a mnie interesuje wszystko co jest zwiazane z rowerem, wlaczajac w to skladanie, serwisowanie, podrozowanie itp, itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romi - piszesz, że każdy ma swój punkt widzenia ale z drugiej strony jeśli ktoś robi "nie po Twojemu" to go nie rozumiesz. Ludzie, którzy kupują auto do latania po torze często oddają je do firm tuningowych na przerobienie zawiasu, silnika etc. Wychodząc z Twojego założenia każdy sam powinien sobie klatkę bezpieczeństwa wspawać no bo przecież wydaje tyle pieniędzy więc powinien mieć z tego fun  ;)

Kupujesz rower w setupie za 50k, chcesz żeby wszystko było cacy na przyszły czwartek i tyle w temacie. Piszę to z perspektywy osoby, która sama wszystko robi, moje rowery były tylko na przeglądzie gwarancyjnym, żeby było wbite w książkę gwarancyjną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egzo, spawarkę już masz? Bo jak rama zrobi "pstyk" to będziem spawać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.