Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Wy mnie wszyscy denerwujecie.....Ci którzy zmieścili się na listę do limitki .....Wrrrrr. Ideał zegarka a mi dopiero pod koniec roku jakimś dziwnym trafem przy okazji wybrania mojego zdjęcia do kalendarza wpadł w oko taki dział.....nawet nie wiedziałem, że takie rzeczy tu się dzieją....wrrrrr.....liczę, że komuś się jednak nie spodoba i wyląduje na bazarku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorwat do mnie nie piszą  :P

Czyżbym czuł nutkę żalu?  <_< 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest jakaś koncepcja na "dekiel" ?? (co ma się na nim znajdowac oprócz tego co powinno) ?

jeśli "Vratislavia" to może jakiś motyw miejski o ile to się zmieści w budżecie... co myślicie koledzy ?

Już ktoś miał taki pomysł :P Będzie bez motywu graficznego. Sprawa zamknięta. ;)

 

Nasmarkane przez taptolka


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anda_7 skąd :) Tak dla podtrzymania tematu piszę :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Poczyniłem pewne kroki jeśli chodzi o załatwienia nam możliwie dobrego jakościowo i sensownego cenowo mesha.

 

Mogę załatwić takiego mesha jak do Squale 50ATM. Z wyjmowanymi linkami które wyglądają jak nieodłączalna część bransolety ( takich bransolet na rynku w zasadzie nie ma ).

 

Te bransolety kosztują 285zł.

 

Specyfikacja:

http://www.timeandpassion.pl/?2,pl_stalowa-bransoleta-mesh-do-squale-50atmos

 

Mogę je załatwić za 180zł ale muszę wtedy złożyć zamówienie w fabryce niestety aż na 500sztuk.

 

200mogę wziąć na siebie do sklepu. Ale 300sztuk musielibyście się zadeklarować wziąć.

 

Bransolety będą oczywiście bez logo Squale oraz każdy będzie miał możliwość zamówienia wersji albo szczotkowanej albo polerowanej na połysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na wasze opinie i potem postaram się zrobić może ankietę gdzie będziecie mogli się deklarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że do nielimitki tez bym się pisał na mesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej za! Na 100% wziąłbym 1 sztukę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem chętny na jedną co najmniej.

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę też załatwić po niższej cenie bransolety mesh od producenta niemieckiego który robi jako podwykonawca meshe dla największych marek.

 

Ale to już ceny z innej bajki...ale jakość...sami zobaczcie:

 

http://global.rakuten.com/en/store/chronoworld/item/1014-0000501/

 

Jak ktoś chce zaszaleć to niech napisze do mnie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezme jedna sztuke mesha.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie chce mi się teraz przeglądać całego wątku, wrzuć jesli możesz jeszcze raz zdjęcie tej limitki na meshu i czy to będzie dokładnie ten sam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie chce mi się teraz przeglądać całego wątku, wrzuć jesli możesz jeszcze raz zdjęcie tej limitki na meshu i czy to będzie dokładnie ten sam?

 

Zrobię zaraz ankietę opatrzoną zdjęciami w oddzielnym temacie cobyśmy tutaj nie nabijali postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I napisz czy to ma być dokładnie ten sam mesh.

 

Ten sam, tylko bez logo Squale.

 

Proszę aby Ci którzy już zadeklarowali się w tym temacie aby jeszcze raz potwierdzili swoją wolę w ankiecie:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/99807-grupowy-zakup-bransolet-typu-mesh-20mm/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz001

Czy można  w  obróbce  komputerowej wstawić  tego mesha  na nielimitowanej  wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, czy zapięcie przy naszym meshu ma być takie samo jak przy tym:http://www.ebay.com/itm/22mm-Flexi-Retro-Ploprof-Flatten-SHARK-Mesh-stainless-steel-watch-bracelet-/191026165057?pt=US_Watch_Bands&hash=item2c7a0bf541 ?

Pytam, ponieważ byłem posiadaczem nowej, identycznej bransolety jak w linku i jest to bardzo lipne zapięcie (choć na zdjęciech wygląda zachęcająco i masywnie). Nie domykało się jak trzeba, zatrzask sam się odpinał, połączenie "przegubu" było zbyt luźne, elementy ruszały się mocno na boki. Inny kolega z forum miał dokładnie te same odczucia. W porównaniu do zapięcia bransolety w Monsterze, ta to na prawdę dziadostwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, czy zapięcie przy naszym meshu ma być takie samo jak przy tym:http://www.ebay.com/itm/22mm-Flexi-Retro-Ploprof-Flatten-SHARK-Mesh-stainless-steel-watch-bracelet-/191026165057?pt=US_Watch_Bands&hash=item2c7a0bf541 ?

Pytam, ponieważ byłem posiadaczem nowej, identycznej bransolety jak w linku i jest to bardzo lipne zapięcie (choć na zdjęciech wygląda zachęcająco i masywnie). Nie domykało się jak trzeba, zatrzask sam się odpinał, połączenie "przegubu" było zbyt luźne, elementy ruszały się mocno na boki. Inny kolega z forum miał dokładnie te same odczucia. W porównaniu do zapięcia bransolety w Monsterze, ta to na prawdę dziadostwo.

 

Zapięcie wygląda tak samo ale nie słyszałem aby komukolwiek się odpięło...ja także użytkuję i nic się z tym nie dziele. Wiadomo, że nie jest to high-end ale meshe gdzie zapięcie jest super dopracowane kosztują 400-600zl.

 

Np:

http://global.rakuten.com/en/store/chronoworld/item/1014-0000501/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV a czy te 500 sztuk musi być jednego rozmiaru? Czy np część może być 20mm (do chrono), a część 22mm?  Wtedy pewnie łatwiej byłoby znaleźć chętnych ;)

 

edyta: już widziałem, że jest wątek na 20mm czyli pewnie się nie da :)


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno wymagać za 180 zł nie wiadomo czego, ale tak na wygląd, ze zdjęcia całkiem nieźle.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV a czy te 500 sztuk musi być jednego rozmiaru? Czy np część może być 20mm (do chrono), a część 22mm?  Wtedy pewnie łatwiej byłoby znaleźć chętnych ;)

 

edyta: już widziałem, że jest wątek na 20mm czyli pewnie się nie da :)

 

Niestety z musi byc 500sztuk z jednej szerokosci :-(

Wyprodukowanie dobrego mesha i jego wykonczenie to trudniejsza sprawa niż wyprodukowanie koperty zegarka.

technologicznie także jest to droga sprawa.

 

Przewertowałem cały internet i naprawdę sahara. Jest 2 niemieckich producentów których te grubsze meshe kosztują 400-do nawet 700zl oraz ze 2 fabryki w Chinach które robią tansze meshe. Sporo na ebaju jednak tych gdzie ogniwa są luźne no i często są nieskracalne ( trzeba kupić pod wymiar ).

Zasada jest taka, że im grubszy tym droższy. Cieniutkie meshe są znacznie tańsze, nie wiem dlaczego ale tak jest.

Mesh Squale jest taką wypadkową pomiędzy jakością a ceną. Plasuje się dokładnie pośrodku stawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.