Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie wygląda bajecznie. Wciąż nie mogę się doczekać finalnej wersji zegarka. Chciałem zapytać czy będzie jeszcze jeden poprawiony sampel, czy już od razu po uzgodnieniu szczegółów (tj. właściwe odcienie kolorów, wskazówki) i opłaceniu ruszy produkcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego goscia kupiłem już kilka meshy, może jakis zakup grupowy dla obniżenia ceny ?

 

http://www.ebay.pl/sch/goodcheapman/m.html

 

Przy większej ilości, opłaty celne (cło + Vat) trzeba doliczyć, przy jednostkowym imporcie wyjdzie taniej, chyba, że liczysz na 50% rabat.  :P


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie meshe jak na tej stronie to bez problemu moge za polowe ceny zalatwic. Ale szukam czegos lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie meshe jak na tej stronie to bez problemu moge za polowe ceny zalatwic. Ale szukam czegos lepszego.

Nieeee no Panowie... ten zegarek musi być z mesh'em w pakiecie żadne nato czy skóra nie zrobi takiego "efektownego efektu" :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz001

Podejrzewam że większość  jak zobaczy nielimitkę z mesh'em  będzie tego samego  zdania  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole parciaka, mesha zawsze mogę sobie dokupić, a dobranego parciaka pod kolor obawiam się ze nie dostane, także parciak w standardzie, a kto będzie chciał to sobie mesha dokupi :)

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych danych kolorach hmmm no nie wiem

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie założyłem mu mesha od Squale. Co tutaj dużo gadać, pasuje jak ta lala :-) , Jak by się na nim urodził.

 

nwsd.jpg

dfew.jpg

 

 

O Panie....! Jestem pod wrażeniem:) Trochę szpanerski, do czego się przyzwyczajam;P, ale czy nie o to chodzi?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

W bezmiarze internetu można spotkać innych zainspirowanych

post-41858-0-72245400-1387728939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam ani parciaków ani meshy nie lubię, ale muszę przyznać, że ładnie wygląda. Porządny pasek to jest to :)

 

Fajnie, że coraz bliżej finalizacji projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja proponuję żeby zrobić tak - ustalić pakiet podstawowy w tzw cenie odnosnie obu wersji zegarka - czyli "liminka" i "nie limitka" i zrobić ewentualną możliwośc dokupienia paska skórzanego i mesh'a dla zainteresowanych...

Na dodatkowe gadżety zrobić dodatkową listę chętnych, myślę że takie rozwiązanie utnie niepotrzebne dyskusje co kto i kiedy by chciał a czego nie... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito +1

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już chyba ustalone było, że do limitki nato, do nielimitki skóra.


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to już chyba ustalone było, że do limitki nato, do nielimitki skóra.

 

Zgadza się. I takie będą zestawy startowe. Natomiast meshe będzie można domówić osobno ( być może uda się wyprodukować je z grawerem logo VC ), pomyślimy też nad skórką z pomarańczowymi akcentami dla LImitki ale na razie jeszcze nie mam potwierdzonego źródła i producenta więc się wstrzymuję. Jak będę wiedział wszystko na 100% to wtedy Wam przedstawię ofertę akcesorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. I takie będą zestawy startowe. Natomiast meshe będzie można domówić osobno ( być może uda się wyprodukować je z grawerem logo VC ), pomyślimy też nad skórką z pomarańczowymi akcentami dla LImitki ale na razie jeszcze nie mam potwierdzonego źródła i producenta więc się wstrzymuję. Jak będę wiedział wszystko na 100% to wtedy Wam przedstawię ofertę akcesorii.

 

No... i wszystko jasne... :)

 

 

Ale to już chyba ustalone było, że do limitki nato, do nielimitki skóra.

Od pewnego czasu nie śledzę wątku zbyt dokładnie - a co wejde w temat to jakieś nowości i towazyszace temu dyskusje w stylu "a ja wolę..." się pojawiają wiec stad mój post... bo się już gubić zacząłem w okolicach 150str.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekstra pomysl z dodatkowymi akcesoriami. Ja bym i tak oprocz nato szukal mesha i paska skorzanego. Dlatego jak bedzie w opcji do kupna w zestawie z odpowiednio dobrana stylistyka, kolorystyka itp. to bedzie miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy - prosba - jako ze mam malo czasu i temat rozlegly, ktos moze mi nakreslic jaka jest ostateczna wersja chrono - czy jest to ta z niebieskimi elementami, jaka jest ostateczna cena (czy jest to 408 zl?), i jaki jest pasek do zegarka - mial byc rally a przed chwila przeczytalem ze bedzie nato... Wszelkie odnosniki lub link do wlasciwej strony mile widziany, jak bede mial chwilke to przejrze wieczorem w pracy, bardzo mnie zainteresowal ten projekt, zegarek jest piekny, jest jeszcze mozliwosc dopisania sie do listy i nabycia go?

Dzieki za pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

ten daje radę

nie udało się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy - prosba - jako ze mam malo czasu i temat rozlegly, ktos moze mi nakreslic jaka jest ostateczna wersja chrono - czy jest to ta z niebieskimi elementami, jaka jest ostateczna cena (czy jest to 408 zl?), i jaki jest pasek do zegarka - mial byc rally a przed chwila przeczytalem ze bedzie nato... Wszelkie odnosniki lub link do wlasciwej strony mile widziany, jak bede mial chwilke to przejrze wieczorem w pracy, bardzo mnie zainteresowal ten projekt, zegarek jest piekny, jest jeszcze mozliwosc dopisania sie do listy i nabycia go?

Dzieki za pomoc, pozdrawiam.

Wejdz na stronę 1-szą tematu - tam masz wzorek limitki ( na tą już nie ma szansy no chyba, ze ktos się wycofa) i nielimitki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.