Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc obiektywnie - marne szanse znalezienia 300 chętnych, mało tego - takich 300, którzy w międzyczasie się nie rozmyślą.


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc obiektywnie - marne szanse znalezienia 300 chętnych, mało tego - takich 300, którzy w międzyczasie się nie rozmyślą.

 

Zobaczymy. Najwyżej będziemy jeszcze inaczej kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, zamieszanie się trochę zrobiło.

Ja zamawiałem limitkę i nie limitkę na paskach nato oraz czarna skóra.

Czy mam rozumieć, że nato wylatuje z limitki, a skóra z nie limitki na rzecz misha?, czy mesch jest tylko alternatywą dla chętnych na dodatkową bransoletę?

Sorry, ale zgubiłem się w tym wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że QV to potwierdzi żę dobrze myślę ;-)

 

1. Limitka - w standardzie jest na NATO, byc mośe pojawi się w sklepie QV do niej skóra jako opcja

2. Nielimitka - w standardzie jest skóra

3. Meshe - to tylko opcja dla limitki i nielimitki. W grupowym zakupie mogą wziąć udział osoby nie tylko te, które zapisaly sie na Vratislawie w 2 wersjach. Po prostu liczy sie jak najwieksza liczba chetnych, więc wszyscy z forum, mogą deklarować chęć zakupu mesha. To czy go sobie założą do ktoregoś z naszych chrono czy do innego zegarka, to już ich sprawa.

 

Dokładnie TAK :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak idzie produkcja sampli? Termin koniec stycznia nie jest zagrożony?

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam nadzieję, że zapięcie będzie ok i nie będzie tego problemu z którym spotkałem się ja :) Może trafiłem na jakiś wadliwy egzemplarz.

 

Trudno wymagać za 180 zł nie wiadomo czego, ale tak na wygląd, ze zdjęcia całkiem nieźle.

Nie wymagam nie wiadomo czego. Oczekuję jedynie podstawowej funkcjonalnosci i jakości.  Poza tym te meshe pierwotnie kosztują 285 zł, a i nawet te 180 to nie są aż tak małe pieniądzę i chyba można czegoś takiego oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musicmann miałeś jakiś ewidentnie uwalony egzemplarz, trzeba było reklamować. Zapiecia tego typu ma większość zegarków np. Orienta i także nie słyszałem nigdy narzekań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak własnie było. Z reklamacją dałem sobie spokój, bo bransoleta była sprowadzana z USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam nadzieję, że zapięcie będzie ok i nie będzie tego problemu z którym spotkałem się ja :) Może trafiłem na jakiś wadliwy egzemplarz.

 

Nie wymagam nie wiadomo czego. Oczekuję jedynie podstawowej funkcjonalnosci i jakości.  Poza tym te meshe pierwotnie kosztują 285 zł, a i nawet te 180 to nie są aż tak małe pieniądzę i chyba można czegoś takiego oczekiwać.

Funkcjonalności i jakości OK, ale nie można oczekiwać od towaru tej samej jakości co od  tego, który jest trzykrotnie droższy, a przecież QV wyszukał towar po cenach najniższych z możliwych w danym segmencie.

Mam nadzieję, że mesh będzie dobrej jakości i wszyscy będą zadowoleni. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonalności i jakości OK, ale nie można oczekiwać od towaru tej samej jakości co od  tego, który jest trzykrotnie droższy, a przecież QV wyszukał towar po cenach najniższych z możliwych w danym segmencie.

Mam nadzieję, że mesh będzie dobrej jakości i wszyscy będą zadowoleni. 

Chyba źle mnie chyba zrozumiałeś zasadas :) Jak już napisałem oczekuję tylko elementarnej, podstawowej funkcjonalności i sprawności a nie zadnego high-endu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak własnie było. Z reklamacją dałem sobie spokój, bo bransoleta była sprowadzana z USA

Jak se ściągnąłeś badziew made in usa ,to po kiego grzyba zawracasz d...pę innym na tym forum .

Zapisz się na mesza -made in QV      -      i masz pewnośc jakości.

A Twoje ochy i achy ,co do walniętej funkcjonalności i innych high-endów to wsadź se.... , to ,no dobra jest sobota ,roku Pańskiego 2014 i ...................................nic,niegodnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie błagam. Koniec tematu mesha. Obfotografowałem go dokładnie w odpowiednim wątku, zapewniam, że nic się samo nie odpina itd. Te meshe przecież dostali standardowo razem z klubowymi zegarkami 2012  KMZIZ Squale forumowicze i nikt na zapięcia nie narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak se ściągnąłeś badziew made in usa ,to po kiego grzyba zawracasz d...pę innym na tym forum .

Zapisz się na mesza -made in QV      -      i masz pewnośc jakości.

A Twoje ochy i achy ,co do walniętej funkcjonalności i innych high-endów to wsadź se.... , to ,no dobra jest sobota ,roku Pańskiego 2014 i ...................................nic,niegodnym

Gościu, nie pytałem o zdanie Ciebie, więc nie zabieraj głosu jeśli coś Ci nie leży. Zadałem pytanie i uzyskałem odpowiedź która roziała moje wątpliwości, a mijające się z prawdą komentarze w Twoim stylu zostaw dla siebie. QV, teraz koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, aż się przykro robi czytając takie teksty...

 

(...) to ,no dobra jest sobota ,roku Pańskiego 2014 i ...................................nic,niegodnym

 

To takie "katolickie"...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wszystkie części nowych samplów są gotowe i jutro będą zdjęcia.

Módlmy się aby nie trzeba było już nic poprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modlić sie nie będę, ale za to wypije dzisiaj wieczorem.  :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modlić sie nie będę, ale za to wypije dzisiaj wieczorem.  :D

Słuszna jest to koncepcja i podążę tą samą drogą... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna jest to koncepcja i podążę tą samą drogą... :D

 

Taa, piąteczek, piątunio, łykędzik!

 

Ponoć wszystkie części nowych samplów są gotowe i jutro będą zdjęcia.

Módlmy się aby nie trzeba było już nic poprawiać.

 

A od której tak konkretnie można będzie podziwiać fotki, po modlitwie?


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A od której tak konkretnie można będzie podziwiać fotki, po modlitwie?

 

 

Po piciu :D


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz001

No to zdrówka  for all co by  nam   się nie    popsuły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sample wersji limitowanej i nielimitowanej? 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz001

yesssss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.