Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

QV, jak masz dojście do grubego mesha, z gwarancją na wytrzymanie napięć pod obciążeniem do 25kg, za circa 90 pln to, chętnie bym kupił kilka sztuk !!

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, te akcesoria planujesz dostarczać od razu z zegarkami (w moim przypadku do limitki) czy będą one dostępne dopiero później? Pytam pod kątem dodatkowych kosztów wysyłki, które w przypadku takiego paska stanowią istotną część ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, te akcesoria planujesz dostarczać od razu z zegarkami (w moim przypadku do limitki) czy będą one dostępne dopiero później? Pytam pod kątem dodatkowych kosztów wysyłki, które w przypadku takiego paska stanowią istotną część ceny.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/89915-projekt-budżetowego-zegarka-forumowego-chrono-za-408-zł/?p=1107466

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies newsy sa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę problemów z producentem tarcz. Wynikają one głównie z małej ilości jaką trzeba wyprodukować. Więc nasze zamówienie 300sztuk jest traktowane w każdej fabryce jako najmniej ważne :-) .

 

Przymiarka do tarczy Nielimitki. oraz tarcza limitki gdzie kolor niebieski i pomarańczowy jest już docelowy, zostały te kolory rozjaśnione ( w realu są jeszcze jasniejsze ), chińczyk nie był by sobą gdyby czegoś nie pomieszał i niestety "1" pomyliła mu się z "4" i zrobił odcień tła tarczy limitki w kolorze pantone cool grey 4 ( ciemny szary) zamiast cool grey 1. Ma to zostać oczywiście poprawione. Na obu tarczach możecie zaobserwować już umieszczone pomniejszone indeksy na godz 6tej, 3ciej i 9tej.

 

chre.jpg
mgxs.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego szarego wygląda bardzo dobrze :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie (lista nielimitowanych) tarcza wygląda całkiem przyzwoicie. Może trochę za późno i pewnie trochę bez sensu, ale może trzeba było ciemną wersję potraktować jako drugą wersję zegarka limitowanego, bo przecież tak w konsekwencji będzie, jakaś tam limitacja będzie, a zegarek wcale gorzej od wersji limitowanej nie wygląda. Tak mnie coś naszło na luźne dywagacje, więc proszę nie traktować ich tak całkiem poważnie :D.  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to złudzenie, ale czy w wersji limitowanej nakładane indeksy leżą równo względem tych malowanych pomarańczowych? Nielimitce lepiej to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyjrzałem, i nasunęło mi się pytanie (być może przegapiłem tę kwestię w gąszczu naszych wypowiedzi) - czy nie-limitka będzie miała inne funkcje, bo prawy totalizator jest inaczej wyskalowany?

 

P.S. Doszedłem też do wniosku, że chyba nie-limitka jest ciut ładniejsza od wersji limitowanej... :mellow:

A może to tylko zbyt późna pora...

 

Edit: Dobra, sam sobie odpowiedziałem - wszystko ok - może warto byłoby się zastanowić (o ile nie będzie się to wiązało ze znacznymi utrudnieniami), czy nie zmienić układu prawego totalizatora w limited edition.

Jeżeli chrzanię, to sorry :)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Może to złudzenie, ale czy w wersji limitowanej nakładane indeksy leżą równo względem tych malowanych pomarańczowych? Nielimitce lepiej to wygląda.

 

Chyba masz rację. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to złudzenie, ale czy w wersji limitowanej nakładane indeksy leżą równo względem tych malowanych pomarańczowych? Nielimitce lepiej to wygląda.

 

Weź proszę jakiś zegarek w domu do ręki i popatrz na tarczę pod takim samym kątem jak jest na zdjęciach. Nie można po takich zdjęciach nic powiedzieć - nie ja te zdjęcia robię. Tarcze te są robione przez maszynę ale sterowaną przez człowieka, pewien margines błędu jest ale przy wielkości tarczy w zegarku aby dostrzec jakieś odchyłki trzeba użyć lupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodziło o to, że słaby z matmy był - nie był pewien ile jest 12-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie indeksy sa rowno - to kwestia perspektywy i cienia. Jakis syf sie zalapal przy otworze na wskazowki tylko - acz to sampel ciagle.

swoja droga - to kolejny projekt z chinskiej fabryki, ktory ogladam i zawsze te zdjecia sampli od producenta sa robione ziemniakiem :rolleyes:

trza im wyslac jakis aparat ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie indeksy sa rowno - to kwestia perspektywy i cienia. Jakis syf sie zalapal przy otworze na wskazowki tylko - acz to sampel ciagle.

swoja droga - to kolejny projekt z chinskiej fabryki, ktory ogladam i zawsze te zdjecia sampli od producenta sa robione ziemniakiem :rolleyes:

trza im wyslac jakis aparat ^_^

 

Podglądnąłem w exifach że, robią Iphone 4s :D

 

To mój szczęśliwy post nr. 7777 na tym forum :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym emitującym Iphone 4s  :D ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien czy Iphone 4s nie jest robiony u nich? :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien czy Iphone 4s nie jest robiony u nich? :D

Na pewno jest robiony. Jak nie w całości to w dużej części.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe informacje.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ten temat dotyczy iphone?  <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tak. ;)

Cisza w temacie a większość Forumowiczow zapisanych na zegarek, już nie może się doczekać.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobra wiadomość. :D

Jeśli te sample będą ok, to kiedy zacznie się produkcja zegarka?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co? gdzies do konca 1Q sie uda zamknac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy niecierpliwie :) Tak sie zastanawiam czy w kwestii meschu też są jakieś postępy? Świetnie wygląda limitka na takiej bransie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.