Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Paczki wyladowaly w Warszawie. Gotowe do odprawy

Od początku wiadomo, że QuadrifoglioVerde chciał je podrzucić pod choinkę, ho ho ho     mikolaj3.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy 10 dni do wigilii, zdążymy? :)

To zależy od UC oraz zasobów ludzkich jakimi dysponuje QV, bo jak zegarki do niego trafią to będzie miał mocno rozbudowaną akcję związaną z pakowaniem, adresowaniem i wysyłaniem... no i numerków nie może pomylić przy limitkach bo się zaraz larmo podniesie... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest super!!! :D


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od UC oraz zasobów ludzkich jakimi dysponuje QV, bo jak zegarki do niego trafią to będzie miał mocno rozbudowaną akcję związaną z pakowaniem, adresowaniem i wysyłaniem... no i numerków nie może pomylić przy limitkach bo się zaraz larmo podniesie... :)

 

te numerki to chyba największy komplikator :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV numerki są na pudełkach, czy musisz wszystkie otwierać?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te numerki to chyba największy komplikator :angry:

No i po co Ci to było :D :D  od razu napiszę że mnie tam wszystko jedno jaki numer do mnie przyjedzie... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez numer obojetny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV a może możemy Ci jakoś pomóc?? Przydałaby się pewnie tabelka w której w pierwszej kolumnie byłyby kolejne numery limitek, druga kolumna nielimitka, trzecia czy jest pełna wpłata i czwarta adres wysyłki.

Wtedy widziałbyś kto ma obie wersje i od razu można by taki wiersz drukować na papierze naklejce i ciach na paczkę ;)

Jakbyś coś potrzebował to mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV a może możemy Ci jakoś pomóc?? Przydałaby się pewnie tabelka w której w pierwszej kolumnie byłyby kolejne numery limitek, druga kolumna nielimitka, trzecia czy jest pełna wpłata i czwarta adres wysyłki.

Wtedy widziałbyś kto ma obie wersje i od razu można by taki wiersz drukować na papierze naklejce i ciach na paczkę ;)

Jakbyś coś potrzebował to mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jak Ci się uda dostarczyć na Gwiazdkę, to będziesz musiał nick zmienić...

Na Gwiazdor :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co On, z Poznania?  :P


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaszczur wisisz mi czyszczenie monitora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV a może możemy Ci jakoś pomóc?? Przydałaby się pewnie tabelka w której w pierwszej kolumnie byłyby kolejne numery limitek, druga kolumna nielimitka, trzecia czy jest pełna wpłata i czwarta adres wysyłki.

Wtedy widziałbyś kto ma obie wersje i od razu można by taki wiersz drukować na papierze naklejce i ciach na paczkę ;)

Jakbyś coś potrzebował to mogę pomóc.

 

na tą chwile przyda mi sie, lista nicków do których ma lecieć wiecej niz 1 zegarek. ze szczegolową adnotacja

np. QV - 1 limitka nr1, 2 nielimitki

 

Trzeba uwazac bo na obecnej liscie jesli ktoś od razu bral 2 sztuki to ma dopisane przy nicku 2szt. ale jesli dobieral w pozniejszym terminie to jego nick pojawi sie 2 lub 3 razy na liscie bez zadnych obok dopiskow.

 

Pomożecie! :D

Oby szybko bo jutro zaczynam dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że to odpowiednia pora by zadać pytanie, kiedy mogę określić adres wysyłki?

 

Widzę, że w mailu rezerwacyjnym z sierpnia podawałem adres do Krakowa, ale ni cholery nie pamietam, czy to jest pewnik, że tam wyślesz. Między adresem z faktury (dane z przelewu) a adresem dostawy jest u mnie spora różnica ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na fv zaliczkowych nie bylo adresow dostawy ale na fv listopadowych beda i bede sprawdzal wasze aktualizacje adresow. Dane z przelewow byly bo poszedlem na latwizne :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojego czasem nie nakręcaj! :P sam se nakręcę... :lol:

i w gumowych nie pakuj, bo bakterii nie będzie! :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam równiez dysonans ponieważ adresy z moich przelewów są nieaktualne!!!

Na PW wysyłam adres właściwy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przyjmujesz jako adresy wywyłkowe, te podane via mail przy zaliczkach ? Tak było mówione przy dopełnianu wpłat w listopadzie. Chyba, że ktos zmieni adres do wysyłki. Czy źle pamiętam ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrozumiałem, że w razie zmiany adresu w tzw. "międzyczasie" (między zapłatą zaliczki i drugiej raty), mamy poinformować w zwrotnym mailu (potwierdzającym drugą-ostateczną płatność) do QV o takim fakcie. Tak zrobiłem, mam nadzieję, że to będzie uwzględnione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przyjmujesz jako adresy wywyłkowe, te podane via mail przy zaliczkach ? Tak było mówione przy dopełnianu wpłat w listopadzie. Chyba, że ktos zmieni adres do wysyłki. Czy źle pamiętam ?

No tak! , adresy z mailow. Jak ktos zmienia adresy jak rekawiczki to powinien za kazda zmiana wyslac maila ( nie PW! Bo wyszukiwarka w pw na tym forum nie dziala od chyba zawsze i ciezko by mi bylo wrocic do waszych wiadomosci), w tytule maila oczywiscie swoj nick z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tą chwile przyda mi sie, lista nicków do których ma lecieć wiecej niz 1 zegarek. ze szczegolową adnotacja

np. QV - 1 limitka nr1, 2 nielimitki

 

Trzeba uwazac bo na obecnej liscie jesli ktoś od razu bral 2 sztuki to ma dopisane przy nicku 2szt. ale jesli dobieral w pozniejszym terminie to jego nick pojawi sie 2 lub 3 razy na liscie bez zadnych obok dopiskow.

 

Pomożecie! :D

Oby szybko bo jutro zaczynam dzialac.

A może zrobic listę taką jak na nożyki dla tych co mają więcej niż jedną sztukę.

Każdy zainteresowany śledzi wątek to dopisze się na szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kazdy sledzi watek ze dwoch foromowiczow nie ma zadnego kontaktu a ostatnio logowali sie na forum kilka miesiecy temu. Maile milczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle bym się nimi nie przejmował. Znajdą się i to szybko jak zauważą, że inni zegarki otrzymali, a oni jeszcze nie. Większość jest jednak dość często na forum i może rzeczywiście możemy coś pomóc, sprawdzić, dopisać...


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.