Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No przecież wiem, że to luźna przymiarka, a nie gotowy produkt, ale sądziłem, że teraz już widać, że coś jest nie tak. Dobra, zapomnijcie. Chciałem dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nieśmiałe pytanko skąd wziął się taki rozjazd wkładki tacho względem tarczy? Wiem, że to tylko taka przymiarka, ale widać na pierwszy rzut oka, że nierówno ;)

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale podziałka tachymetra chyba niekoniecznie jest zsynchronizowana z podziałką minutową... To pewnie zależy od przyjętego podziału tachymetru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież istotą tej skali jest synchronizacja ze skalą minutową. Zawsze wartość na bezelu x=3600/t, gdzie t=czas w sekundach. Przy przesunięciu do mierzenia niczego by się to nie nadawało. Jak by nie było, tachometr to przyrząd pomiarowy, a nie określenie wzoru dekoracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, powinna być zsynchronizowana. Na zdjęciu stożkowy insert bezela jest położony na płaskiej tarczy, kropki na bezelu są wyżej niż widoczna podziałka na tarczy. Obiektyw ułożony nawet pod minimalnym kątem względem tarczy będzie powodował optyczne przesunięcie skal, zwłaszcza widoczne w poziomie, przecież wiedza z podstawówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia. Źle zinterpretowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wszystko się uwzględniło i zwizualizowało a zamawiający zaakceptowali i podpisali umowy :D , Za 1,5 miesiąca odbiór kluczy.

Hej Bob Budowniczy ;)

Są jakieś zdjęcia złożonych "chronosów" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżmy troszkę :) Wszystko zgodnie z planem QV i za miesiąc będzie po wszystkim? Przychylam się też do prośby @hezio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam , że "swojego" kosmosa też bym chętnie zobaczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie zobaczył. Jak zostaną do mnie wysłane części to zrobię zdjęcia jak zwykle to robię i wrzucę. Są jak zwykle pewne problemy w produkcji niektórych elementów jak to w Chinach ale pracuję aby to jak najszybciej ogarnąć. Mam nadzieję, że części zostaną do mnie wysłane w przyszłym tygodniu i zaczniemy mozolne składanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skoro mamy zastój i cierpliwe oczekiwanie.... "cóś" wiadomo , jakieś plany odnośnie kolejnego zegareczka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ciągle niesatysfakcjonująca jakość. Do ponownej produkcji poszły bezele i dekle które spierdzielono w ostatniej fazie.

Cóż, standard. Zdążyliśmy przywyknąć. Trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak sytuacja teraz wygląda?

 

Wysłane z mojego PSP5453DUO przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle Chińciki kopią się z pewnymi rzeczami, przesuwają terminy, albo udają "głupa" tzn piszą tak że nie wiadomo o co chodzi :D

Standard. Trzeba uzbroić się w cierpliwość w końcu czekają aż im przeleję "niezłą sumkę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że jakby działo się coś konkretnego to pewnie byś napisał, ale... widać światełko w tunelu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... widać światełko w tunelu? :)

zawsze mi się to kojarzy ze śmiercią ;) mam nadzieję, że nie tego projektu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jeszcze możliwość zapisania się na wersję S6. "SPORT"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już się nie mogę doczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Jak mówią że będzie to będzie. I nie trzeba im co pół roku przypominać :D

No raczej ^_^

A tak informacyjnie w Poniedziałek części powinny opuścić Państwo Środka i skierować swe błyszczące lica w stronę Najjaśniejszej RP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej ^_^

A tak informacyjnie w Poniedziałek części powinny opuścić Państwo Środka i skierować swe błyszczące lica w stronę Najjaśniejszej RP.

Oby przesyłka samolotowa...

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby przesyłka samolotowa...

 

Tapaltak

 

nie IVECO jadą, ale spoko 3.0 turbo  :wacko:


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznie popakowane w styropian.

 

Sl9xo.jpg


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w Poniedziałek części powinny opuścić Państwo Środka i skierować swe błyszczące lica w stronę Najjaśniejszej RP.

jak dojadą od razu wrzucaj foty... 

transport jeszcze pewnie jedzie z Chin...

 

przeladowane_rowery_06.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechały. Wszystkie wersje wyglądają oszałamiająco, każda wersja jest świetna. Niestety wszystkie tarcze Youngtimera są skopane, jeden mały detal, ale jednak. Nie wiem jutro będę próbował sprawę wyjaśniać. Bezele także nie spełniają moich oczekiwań i będę się nadal szarpał z Chińczykami, na razie ich nie montuję.

Tak czy inaczej rozpoczynam montaż zegarków nie czekając biernie. Bezele się domontuje na końcu, Yountimery także przesunę na koniec składania, mam nadzieję, że do tego czasu uda się rozwiązać problemy. Jestem wkurw.... :-( takie piękne są...ale zawsze coś....aż szkoda wywalać do kosza. Chińczyk potrafi zagrać piękną wzruszającą melodię a na końcu jedną fałszywą nutą zniweczyć cały spektakl.

 

nowe_chrono.jpgimage host

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.