Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, a_team napisał(-a):


No i co z tego, że rozdawał ? To jest słaby przykład. Posada prezesa na niego czekała. Nie jest problem pokazanie kogoś, że odziedziczył majątek i niby ciężko pracował. Moze i wstaję szybko, może i pracuje długo, ale nie startował od zera. Co innego ludzie, którzy robią coś z niczego, nie wychowali się w bogatych rodzinach, mieli na siebie pomysł i osiągnęli sukces. Uważam, że takie osoby powinny być brane jako wzór. Oczywiście to tylko moja opinia emoji14.png

Tego samego zdania jestem. Majątek dzieci Pana Jana wyłącznie topnieje po jego odejściu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Wykonuj nie tylko swoją pracę, ale też trochę ekstra. Nie wahaj się dać z siebie nieco więcej, bo ta drobna różnica jest warta całej reszty. Miłej środy życzę Wam wszystkim! default_smile.png

 

Ja to zrozumialem inaczej. Wez nadgodziny, sprzedaj kilka ton ekstra i z takich regularnych nadgodzin urodzil sie Rolex :).

Moze jestem naiwny, ale to bylo takie pozytywne przeslanie, chcesz spelnic swoje marzenia, popracuj troche wiecej i gotowe. No i pieski beda mialy co jesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ja to zrozumialem inaczej. Wez nadgodziny, sprzedaj kilka ton ekstra i z takich regularnych nadgodzin urodzil sie Rolex :).
Moze jestem naiwny, ale to bylo takie pozytywne przeslanie, chcesz spelnic swoje marzenia, popracuj troche wiecej i gotowe. No i pieski beda mialy co jesc.

Tylko ile ton trzeba tego jedzenia przewalić, żeby zarobić na Rolexa ? Mario masz takie hałdy z żarciem jak my z węglem na Śląsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślenie inaczej w połączeniu z naiwnością przebije każdy mur.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Augustynski napisał(-a):

No i pieski beda mialy co jesc.


Pedigripal to jak karmić psa śmieciami. Nie wiem czy to na plus. Ale @mario1971 pisał, że sprzedaje amerykańskie śmieciowe produkty, wiec w sumie ta karma pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

43 minuty temu, a_team napisał(-a):


No i co z tego, że rozdawał ? To jest słaby przykład. Posada prezesa na niego czekała. Nie jest problem pokazanie kogoś, że odziedziczył majątek i niby ciężko pracował. Moze i wstaję szybko, może i pracuje długo, ale nie startował od zera. Co innego ludzie, którzy robią coś z niczego, nie wychowali się w bogatych rodzinach, mieli na siebie pomysł i osiągnęli sukces. Uważam, że takie osoby powinny być brane jako wzór. Oczywiście to tylko moja opinia emoji14.png

Staram się pisać coraz bardziej oczywiste baity, ale niestrudzenie dajesz się na nie złapać, aż mi głupio, przepraszam 🙂. Po prostu lubię czytać takie frazesy, proste porady na sukces, jak to wystarczy dać od siebie więcej, ciężką pracą ludzie się bogacą itd. i trochę się z tego ponabijać.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Matt2405 napisał(-a):

Tego samego zdania jestem. Majątek dzieci Pana Jana wyłącznie topnieje po jego odejściu. 

Dokładnie. Wystarczy popatrzeć jak jego dzieci powoli tracą majątek który odziedziczyły. Miało być nowocześnie: startupy, technologie itd., a wyszło trochę inaczej. Lata temu, gdy pracowałem w banku, byłem świadkiem kilku deali tego pana - z czysto pojętym bzinesem miało to niewiele wspólnego; raczej trzeba było znać odpowiednie tzw. czynniki decyzyjne w tamtych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tbn napisał(-a):


Pedigripal to jak karmić psa śmieciami. Nie wiem czy to na plus. Ale @mario1971 pisał, że sprzedaje amerykańskie śmieciowe produkty, wiec w sumie ta karma pasuje. 

Mojego psa karmię Royal Canin - ten sam producent co Pedigree.

 

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, beniowski napisał(-a):

Dokładnie. Wystarczy popatrzeć jak jego dzieci powoli tracą majątek który odziedziczyły. Miało być nowocześnie: startupy, technologie itd., a wyszło trochę inaczej. Lata temu, gdy pracowałem w banku, byłem świadkiem kilku deali tego pana - z czysto pojętym bzinesem miało to niewiele wspólnego; raczej trzeba było znać odpowiednie tzw. czynniki decyzyjne w tamtych czasach.

 

To co opisujesz można również opisać jako jego mądre ruchy bo jednak na końcu sukces był :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, a_team napisał(-a):


No i co z tego, że rozdawał ? To jest słaby przykład. Posada prezesa na niego czekała. Nie jest problem pokazanie kogoś, że odziedziczył majątek i niby ciężko pracował. Moze i wstaję szybko, może i pracuje długo, ale nie startował od zera. Co innego ludzie, którzy robią coś z niczego, nie wychowali się w bogatych rodzinach, mieli na siebie pomysł i osiągnęli sukces. Uważam, że takie osoby powinny być brane jako wzór. Oczywiście to tylko moja opinia emoji14.png

Opowiem Ci bajkę, jak kot palił fajkę... 😁 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pisar napisał(-a):

 

To co opisujesz można również opisać jako jego mądre ruchy bo jednak na końcu sukces był :) 

W sumie masz rację; chciałbym taki deal zrobić jak dr Kulczyk z Telekomunikacją.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minutes ago, nicon said:

  

Staram się pisać coraz bardziej oczywiste baity, ale niestrudzenie dajesz się na nie złapać, aż mi głupio, przepraszam 🙂. Po prostu lubię czytać takie frazesy, proste porady na sukces, jak to wystarczy dać od siebie więcej, ciężką pracą ludzie się bogacą itd. i trochę się z tego ponabijać.

 

Proponuję otworzyć szkołę memów dla nieobytych w internetach. Zniżka dla członków forum, poza udzielającymi się w wątku R. - dla nich tylko zapis do kolejki xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Mojego psa karmię Royal Canin - ten sam producent co Pedigree.

 

 

 

Lepiej, ale niedużo. Dalej to wysoko przetworzony produkt oparty o zboża i produkty pochodzenia zwierzęcego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo

Powiem Wam, że te ostatnie wpisy czytam z wypiekami na twarzy. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy my tu rozmawiamy o Rolexie czy o kebabach dla Psów :D ?  Ja tam bardzo lubię produkty pochodzenia zwierzęcego, niemniej, szanuję każdego kto myśli inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lynx27 napisał(-a):

Czy my tu rozmawiamy o Rolexie czy o kebabach dla Psów :D ?  Ja tam bardzo lubię produkty pochodzenia zwierzęcego, niemniej, szanuję każdego kto myśli inaczej.

 

Uuu, to nie odżywiasz się za zdrowo. Mniej na Roleksy, więcej na dobre jedzenie ;) A na poważnie to chodzi o produkty uboczne, używane w karmach zamiast dobrej jakości mięsa. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tbn napisał(-a):

 

Uuu, to nie odżywiasz się za zdrowo. Mniej na Roleksy, więcej na dobre jedzenie ;) A na poważnie to chodzi o produkty uboczne, używane w karmach zamiast dobrej jakości mięsa. 

 

 


Jesteś tym, co jesz. Z reguły jestem zielony, ale swojskim/dzikim mięsem i produktami nie wzgardzę ;)

Drodzy Państwo, odliczam dni i godziny do zwężenia bransolety w mojej Daytonie.. już w Piątek :D !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Lepiej, ale niedużo. Dalej to wysoko przetworzony produkt oparty o zboża i produkty pochodzenia zwierzęcego. 

Posiadasz jakieś zwierzęta w swoim domu? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Posiadasz jakieś zwierzęta w swoim domu? 

 

Tak, mam psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  
Staram się pisać coraz bardziej oczywiste baity, ale niestrudzenie dajesz się na nie złapać, aż mi głupio, przepraszam . Po prostu lubię czytać takie frazesy, proste porady na sukces, jak to wystarczy dać od siebie więcej, ciężką pracą ludzie się bogacą itd. i trochę się z tego ponabijać.

Może i się łapię na baity, bo nie analizuję, czy wrzucasz dla śmiechu czy tak uważasz, ale wbrew pozorom powielanie tych głupot sprawia, że dużo ludzi w nie uwierzy Ty powielasz dla śmiechu, wiele osób, którzy mają słabą sytuację finansową wezmą sobie do serca i gówno im to da, ewentualnie depresję. Nie jestem w klatce zamknięty, może Ty tak. Co chwilę widzę bujanie się w Dubaju w towarzystwie znajomych z MLM, jaki to można sukces zrobić w rok. Wchodzisz z ulicy i jesteś milionerem, albo zainwestuj w kryptoscamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Tak, mam psa.

Musi być silny i zdrowy, nie to co ten mój wymoczek na suchej karmie. 🙃


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, a_team napisał(-a):


Może i się łapię na baity, bo nie analizuję, czy wrzucasz dla śmiechu czy tak uważasz, ale wbrew pozorom powielanie tych głupot sprawia, że dużo ludzi w nie uwierzyemoji846.png Ty powielasz dla śmiechu, wiele osób, którzy mają słabą sytuację finansową wezmą sobie do serca i gówno im to da, ewentualnie depresję. Nie jestem w klatce zamknięty, może Ty tak. Co chwilę widzę bujanie się w Dubaju w towarzystwie znajomych z MLM, jaki to można sukces zrobić w rok. Wchodzisz z ulicy i jesteś milionerem, albo zainwestuj w kryptoscamy emoji846.png

Co to jest MLM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronzo
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

Co to jest MLM?

o to samo miałem spytać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, beniowski napisał(-a):

dzieci powoli tracą majątek

Mi to pachnie raczej chęcią delistingu zarówno Ciechu, jak i Polenergii (co zresztą było raportowane). 

"Jest to niezbędny krok, który zdejmie ze spółki liczne ograniczenia i obowiązki dotyczące m.in. raportowania pełnych danych finansowych. Ze względu na silną konkurencję międzynarodową, zmniejszenie ograniczeń wiążących spółki publiczne, a także zmniejszenie transparentności wyników finansowych, powinno wspomóc (...) w uzyskiwaniu przewag nad innymi podmiotami z branży. Dalsze utrzymywanie statusu spółki publicznej będzie nadal ograniczać możliwość elastycznego, szybkiego reagowania na zmieniające się lokalne i globalne warunki rynkowe".

 

Gwałtowne spadki cen akcji nieraz przeżyłem, dziwnym trafem później odbijały z nawiązką. Teraz przeżywam to na TUI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tym, co jesz. !

Czyli tylko kanibale są ludźmi, a większość ludzi to świnie?

Miłego dnia

D53-A2539-AD0-E-4-E45-B0-C3-CE67-D3-E7-C680.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.