Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Przebieranki trwały raptem 3 minuty. Obyło się bez jakichkolwiek strat.

8e264156cc3bc191f312760b9336686a.jpga283011914632fbda1e7487a6bff74ee.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jak jest wykończona koperta miedzy uchami. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sporo ludzi się rozwodzi nad tym że w BB szpara jest duża, tutaj jest podobnie… tylko bransoleta imo. 
Przechodzi u Ciebie takie wykończenie? 

IMG_6688.png

IMG_6691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Przez całe lata uważałem, że sportowe zegarki od Rolexa powinno się nosić wyłącznie na bransolecie (wyjątkiem jest Oysterflex). Ostatnio coś mi się zmieniło, i zacząłem spoglądać w kierunku pasków. Przez pewien czas przeszukiwałem strony internetowe i znalazłem pasek ze skóry saffiano od belgijskiego producenta - Molequin. Dalej już poszło szybko, zamówienie, płatność i dostawa. Sama wymiana dzięki urządzeniu do zdejmowania bransolet Bergeon 7825 odbyła się zupełnie bezstresowo (bez strat własnych) i zajęla mi 3 minuty. Pasek posiada "szybkie teleskopy", za które dopłaciłem extra 10€. Jasne boki oraz przeszycia nadają całości sportowy charakter, co idealnie komponuje się z DNA Daytony. Zestaw nosi się lekko i przyjemnie, a zegarka praktycznie nie czuć na ręce. Jestem zadowolony z tej zmiany, choć dalej uważam, że ceramiczna Daytona najlepiej wygląda na fabrycznej bransolecie. default_smile.png

b9f82a3e46d6244ec4e3a6ad56989ace.jpg656d8a438acf2e35eb550e2bcdb4e2e3.jpge15cca5451c7ac1ee14e0d4174e25d1f.jpg42cfbd827d152c1def1cdd4823e0c245.jpg45cf58c69288612f9d1849d4e2f84de2.jpg1dd476130064443cc6d1c320948a3a89.jpgda4e2143c6aa27eb456d26b7b22937c6.jpga0c418dd8c93a62b0419d6fdf6d112b8.jpg

I tu wyrażę swoją opinię. 

Wygląda to przyzwoicie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Londek napisał(-a):

A sporo ludzi się rozwodzi nad tym że w BB szpara jest duża, tutaj jest podobnie… tylko bransoleta imo. 
Przechodzi u Ciebie takie wykończenie? 

IMG_6688.png

IMG_6691.png

Takie, czyli jakie? 

Co masz dokładnie na myśli? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę, że chodzi o dziurę między kopertą (w sensie tą okrągłą), a miejscem gdzie zaczyna się pasek i siedzą teleskopy.

 

Wygląda lepiej niż się spodziewałem na tym pasku, ale jak już zwrócisz uwagę na "dziurę" to nie da sie odzobaczyć :)

 

Ergo zostawiłbym Pandę na bransolecie, a jeśli chciałbym mieć coś bardziej casualowego to polowałbym na Daytonę na Oysterflex... albo kupił Aquanauta ;)

Edytowane przez uhck997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dorian06 napisał(-a):

Pokaż jak jest wykończona koperta miedzy uchami. 

Tak samo jak w Pepsi. 😉

16 minut temu, uhck997 napisał(-a):

Myślę, że chodzi o dziurę między kopertą (w sensie tą okrągłą), a miejscem gdzie zaczyna się pasek i siedzą teleskopy.

 

Wygląda lepiej niż się spodziewałem na tym pasku, ale jak już zwrócisz uwagę na "dziurę" to nie da sie odzobaczyć :)

 

Ergo zostawiłbym Pandę na bransolecie, a jeśli chciałbym mieć coś bardziej casualowego to polowałbym na Daytonę na Oysterflex... albo kupił Aquanauta ;)

Na Aqua czekam. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Tak samo jak w Pepsi. 😉

Dzięki za info.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Dzięki za info.

Te boki są wykończone pod bransoletę, czyli w ogóle nie są...🤣


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minutes ago, mario1971 said:

Takie, czyli jakie? 


Jasne boki przy przy krawędziach, słabo to wygląda a do tego widać to też przy uchach… myślałem że zauważyłeś to, bo nie raz zwracałeś uwagę że estetą jesteś i lipa nie przechodzi 😉

 

36 minutes ago, mario1971 said:

Co masz dokładnie na myśli?


No i dziura o której to wspomniał też @uhck997

Nope, definitywnie bransoleta jest tutaj pisana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Londek napisał(-a):


Jasne boki przy przy krawędziach, słabo to wygląda a do tego widać to też przy uchach… myślałem że zauważyłeś to, bo nie raz zwracałeś uwagę że estetą jesteś i lipa nie przechodzi 😉

 


No i dziura o której to wspomniał też @uhck997

Nope, definitywnie bransoleta jest tutaj pisana. 

Trochę na pasku ponoszę, a na lato wróci na stal. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Przez całe lata uważałem, że sportowe zegarki od Rolexa powinno się nosić wyłącznie na bransolecie (wyjątkiem jest Oysterflex). Ostatnio coś mi się zmieniło, i zacząłem spoglądać w kierunku pasków. Przez pewien czas przeszukiwałem strony internetowe i znalazłem pasek ze skóry saffiano od belgijskiego producenta - Molequin. Dalej już poszło szybko, zamówienie, płatność i dostawa. Sama wymiana dzięki urządzeniu do zdejmowania bransolet Bergeon 7825 odbyła się zupełnie bezstresowo (bez strat własnych) i zajęla mi 3 minuty. Pasek posiada "szybkie teleskopy", za które dopłaciłem extra 10€. Jasne boki oraz przeszycia nadają całości sportowy charakter, co idealnie komponuje się z DNA Daytony. Zestaw nosi się lekko i przyjemnie, a zegarka praktycznie nie czuć na ręce. Jestem zadowolony z tej zmiany, choć dalej uważam, że ceramiczna Daytona najlepiej wygląda na fabrycznej bransolecie. default_smile.png

b9f82a3e46d6244ec4e3a6ad56989ace.jpg656d8a438acf2e35eb550e2bcdb4e2e3.jpge15cca5451c7ac1ee14e0d4174e25d1f.jpg42cfbd827d152c1def1cdd4823e0c245.jpg45cf58c69288612f9d1849d4e2f84de2.jpg1dd476130064443cc6d1c320948a3a89.jpgda4e2143c6aa27eb456d26b7b22937c6.jpga0c418dd8c93a62b0419d6fdf6d112b8.jpg

Mi się podoba, i choć nie jestem miłośnikiem pasków to na niektórych modelach dobrze leżą. A do koszuli jakiejś fajnej będzie w ogóle sztos. Albo sweterka ;)

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek wg. mnie nie pasuje do tej daytony - tekstura paska (widziałbym coś gładkiego, co byłoby spójne z polerkami, ceramiką), tonacja kolorów, zwłaszcza bok paska zbyt ciepła do dość chłodnych kolorów tarczy, no i grubość - lekko za delikatny. IMO to mogłoby wyglądać dobrze na pasku, ale kompletnie innym. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak te paski są wykonane, na tej focie jest oki… a jak w realu to kto wie? 

IMG_6716.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Przez całe lata uważałem, że sportowe zegarki od Rolexa powinno się nosić wyłącznie na bransolecie (wyjątkiem jest Oysterflex). Ostatnio coś mi się zmieniło, i zacząłem spoglądać w kierunku pasków. Przez pewien czas przeszukiwałem strony internetowe i znalazłem pasek ze skóry saffiano od belgijskiego producenta - Molequin. Dalej już poszło szybko, zamówienie, płatność i dostawa. Sama wymiana dzięki urządzeniu do zdejmowania bransolet Bergeon 7825 odbyła się zupełnie bezstresowo (bez strat własnych) i zajęla mi 3 minuty. Pasek posiada "szybkie teleskopy", za które dopłaciłem extra 10€. Jasne boki oraz przeszycia nadają całości sportowy charakter, co idealnie komponuje się z DNA Daytony. Zestaw nosi się lekko i przyjemnie, a zegarka praktycznie nie czuć na ręce. Jestem zadowolony z tej zmiany, choć dalej uważam, że ceramiczna Daytona najlepiej wygląda na fabrycznej bransolecie. default_smile.png

b9f82a3e46d6244ec4e3a6ad56989ace.jpg656d8a438acf2e35eb550e2bcdb4e2e3.jpge15cca5451c7ac1ee14e0d4174e25d1f.jpg42cfbd827d152c1def1cdd4823e0c245.jpg45cf58c69288612f9d1849d4e2f84de2.jpg


Jak dla mnie zarąbiście się prezentuje 

🤩🤩🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, machlo napisał(-a):

Ten pasek wg. mnie nie pasuje do tej daytony - tekstura paska (widziałbym coś gładkiego, co byłoby spójne z polerkami, ceramiką), tonacja kolorów, zwłaszcza bok paska zbyt ciepła do dość chłodnych kolorów tarczy, no i grubość - lekko za delikatny. IMO to mogłoby wyglądać dobrze na pasku, ale kompletnie innym. ;)

Dopiero zaczynam zabawę z paskami. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pasek jest  zbyt tandetny, wszystko wygląda niezbyt ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zbyniu70 napisał(-a):

Ten pasek jest  zbyt tandetny, wszystko wygląda niezbyt ciekawie.

Faktycznie, pasek mógłby być bardziej mięsisty. Może szary nubuk, który będę zamawiał do Lange, będzie bardziej cool. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka refleksja. Niestety powierzchnia pomiędzy uchami w Rolexie nie jest w ogóle obrobiona, co dyskwalifikuje ten chudy pasek. Pierwsze śliwki robaczywki. default_wink.png





fb41182e414f54b1421f60df8317ad7f.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest obrobiona przez bransoletę;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę, że Rolex od dekad ich nie wykańcza właśnie dlatego, żeby odstraszać od pasków. W myśl zasady tak zaprojektowalismy i koniec. Przy grubszym nato i 5 cyfrowych referencjach to się nie rzuca tak jeszcze w oczy, ale przy dwuczęściowych paskach z prostym zakończeniem czy nawet cienkim nato nie wygląda to dla mnie dobrze.

 

Znajdź na Chrono ori Oysterflexa i będziesz miał idealne połączenie. 🫠 A RubberB/Everest nie mają przypadkiem pasków do Daytony (oko)? Czy musi być koniecznie skóra (pięść)? 😜 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mała wizyta w butiku 😁

 

 

IMG_7792.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda ...na zewnątrz. Wpuścili Cię chociaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem co nieco dla mojej lepszej połówki. Z ciekawostek, w 31 mm jest ukryte zapięcie crownclasp i brak mikroregulacji. 

IMG_2492.jpeg

IMG_2496.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.