Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

14 minutes ago, Jan said:

Pasek zawsze zostanie do innego projektu ;)


W premium zmiana gatek to już projekt? 😂 … trzymam się ikonki i przyjmuję to z uśmiechem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Londek napisał(-a):

projekt

😅 Niefortunnie określenie 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka starsza od Rolexa. 

9A10114E-6FFF-49D0-A863-52A536113EC5.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W kruku?

Tak, zaproponowali to się zapisałem. Po premierze tego modelu tez byłem zapisany ale dostałem odmowe.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, memento mori napisał(-a):

 

No właśnie ludziska. Nasz prorok z Włoch dobrze mówi. On jedyny na tym forum kupił Rolka w fabrycznej konfiguracji ze skórzanym paskiem i już go niema. A bransolety pewnie nosi do dziś. Przypadek? 😜

Oj ludzie, ludzie. Pisałem że MOIM ZDANIEM Daytona na pasku nie wygląda dobrze i że kolega nie będzie zadowolony. I co, jest zadowolony? A każdy niech nosi jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wrócił na bransoletę. Koniec spektaklu - dziękuję za uwagę! Stwierdzam, że słaby jestem w te precyzyjne robótki ręczne. Są zbyt stresujące. default_smile.png



b25482a3d840bd14443c6388b69e8623.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
40 minut temu, beniowski napisał(-a):

Oj ludzie, ludzie. Pisałem że MOIM ZDANIEM Daytona na pasku nie wygląda dobrze i że kolega nie będzie zadowolony. I co, jest zadowolony? A każdy niech nosi jak chce.

 

Żartuję tylko sobie. 6 cyfrowe referencje też tylko nosiłabym na bransolecie. Co więcej lubię nosić tak jak fabryka wypuściła, więc na dłuższą metę nawet RubberB z Subem czy Explorerem zakończyłoby się szybkim powrotem do stali. Ewentualnie stalowa Daytona z Ousterflexem miałaby jeszcze jakieś szanse. A poza żartami to oczywiście pomimo tego, że niektóre forumowe kombinacje paskowe powodują u mnie uczucie porównywalne z wyjmowaniem gałek ocznych śrubokrętem to niech każdy nosi jak lubi. 🙂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Yenjay napisał(-a):

Tak, zaproponowali to się zapisałem. Po premierze tego modelu tez byłem zapisany ale dostałem odmowe.

 

Gratulacje, tez sie na niego zapisałem po premierze ale 4 miesiące pozniej już mnie nie było na liście. Propozycji ponownego zapisu nie dostałem nigdy.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zegarek wrócił na bransoletę. Koniec spektaklu - dziękuję za uwagę! Stwierdzam, że słaby jestem w te precyzyjne robótki ręczne. Są zbyt stresujące. default_smile.png



b25482a3d840bd14443c6388b69e8623.jpg&key=c7c6df4207dc17b38dd82efe59691e0b53d6a8dcf582b0985ca14eaf097cd571

Bo to wbrew pozorom nie jest łatwe. Wybrać na necie i zamówić odpowiedni. Co innego jak masz 20 pasków przed sobą i sobie tylko przykładasz do koperty i analizujesz. No, ale kto normalny kupuje 20 pasków, żeby wybrać 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 godzin temu, a_team napisał(-a):


Po przenosinach jednak o wiele lepiej, jest gdzie usiąść i wystrój fajny emoji6.png

 

dokładnie teraz to wygląda ja Salon, kanapy w drugiej części a nie ta klitka na przeciwko Jeff`sa  :D  

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
dokładnie teraz to wygląda ja Salon, kanapy w drugiej części a nie ta klitka na przeciwko Jeff`sa    

Dokładnie, kanapy fajne, można usiąść, porozmawiać, całkiem inny odbiór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, a_team napisał(-a):

ale kto normalny kupuje 20 pasków, żeby wybrać 1 ?

 

Ja.
Chociaż podobno nie ma czegoś takiego jak "norma".


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, a_team napisał(-a):

No, ale kto normalny kupuje 20 pasków, żeby wybrać 1 ? emoji14.png

Większość Paneristi. ;) Tylko Oni od czasu do czasu zmieniają je. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie jak to wygląda z premierami.

Czy po otwarciu targów zmienię się oferta na stronie? Czy tylko pojawiają się reklamy nowości?


Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podpowiedzcie jak to wygląda z premierami.

Czy po otwarciu targów zmienię się oferta na stronie? Czy tylko pojawiają się reklamy nowości?


Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka



O 9:00 9 kwietnia na stronie znajdziesz aktualna na owczesny moment oferte. Bedzie tez podstrona z nowosciami. Natomiast zapewnie nie bedzie strony z dyskontynuacjami (staropolskie slowo).


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zapewne strona padnie o 9 ;)


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.03.2024 o 11:50, a_team napisał(-a):


Bo to wbrew pozorom nie jest łatwe. Wybrać na necie i zamówić odpowiedni. Co innego jak masz 20 pasków przed sobą i sobie tylko przykładasz do koperty i analizujesz. No, ale kto normalny kupuje 20 pasków, żeby wybrać 1 ? emoji14.png

Co drugi właściciel Pama???😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co drugi właściciel Pama???

Tam tylko pasiory wchodzą gre

O 9:00 9 kwietnia na stronie znajdziesz aktualna na owczesny moment oferte. Bedzie tez podstrona z nowosciami. Natomiast zapewnie nie bedzie strony z dyskontynuacjami (staropolskie slowo).


bibbi

Zastanawiam się kiedy będzie okienko na zapisy na nowości. Chętnie umówiłbym się wtedy, bo może na coś się skuszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kiedy będzie okienko na zapisy na nowości. Chętnie umówiłbym się wtedy, bo może na coś się skuszę

11 marca od otwarcia salonow.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, bibbi napisał(-a):


11 marca od otwarcia salonow.


bibbi

11 kwietnia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.