Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Dzięki Mariusz. Muszę przetestować chód. Po niespełna dwóch dobach ma jakieś pół sekundy odchyłki na plus.

Rewelacyjny wynik, tym bardziej gratuluję.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Mała rzecz a cieszy.

I w sumie trochę dziwi, że Rolex jeszcze nie opracował rewolucyjnej koronki, która w każdym modelu po zakręceniu jest ustawiona "słusznie".

2w6drpi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że Pepsi na jubile jest super0018c5ba9222653b99adf0f574ea0c41.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam już Batmana.

...

Dobra zmiana. :D

Też bym tak zrobił.

Gratuluję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36mm. Zaskakująco dobrze leży . Choć mały . Świetny .

 

Na tym zdjęciu w ogóle nie wygląda na mały. 


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu w ogóle nie wygląda na mały.

Zdjęcie nieco przekłamuje . Nadgarstek 17cm. Tak czy inaczej leżał świetnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36mm w OP czy DJ to swietny rozmiar poprzez dobrze zaprojektowana koperte. Od jakiegos czasu nosze DJ i jest super wygodnie i optymalnie do nadgarstka(16,5cm).

Trzeba tylko przezyc pierwsze 2 dni kiedy ma sie wrazenie ze zegar od zony sie pozyczylo :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DJ36 jest za mały. Może przez to, ze miałby zastąpić pama jako edc :-) Nadgarstek 17cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie DJ36 za mały tylko raczej PAM za wielki.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie DJ36 za mały tylko raczej PAM za wielki.

Jak już raz założysz DJ41 co ma niecałe 40 i poczujesz że OK to 36 będzie za mały. Dużo za mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już raz założysz DJ41 co ma niecałe 40 i poczujesz że OK to 36 będzie za mały. Dużo za mały.

I do tego niekoniecznie niebieski  :rolleyes:

post-89160-0-63307300-1555276651_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 17,5 cm OP wybrałbym 39 mm, DJ gładkiego na Oysterze 41 mm, ale karbowanego na Jubilee już zdecydowanie 36 mm...


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 17,5 cm OP wybrałbym 39 mm, DJ gładkiego na Oysterze 41 mm, ale karbowanego na Jubilee już zdecydowanie 36 mm...

Ano gładki na oysterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już raz założysz DJ41 co ma niecałe 40 i poczujesz że OK to 36 będzie za mały. Dużo za mały.

 

Wszystko zależy od nadgarstka a nie od rozmiaru koperty. Co do DJ 41to ma imo zbyt dużą lunetę i kiepsko wygląda bez karbowanego pierścienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od nadgarstka a nie od rozmiaru koperty. Co do DJ 41to ma imo zbyt dużą lunetę i kiepsko wygląda bez karbowanego pierścienia.

No mnie akurat głównie to razilo w 41, a w wersji 2kolorowej to aż boli.

 

A tak w 36 mamy idealne proporcje, jak damy radę przełknąć rozmiar:)2810d2fd85d6bd65aa220ea6ab04c14b.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Fakt, że ze zdjęć tegoroczny DJ 36 wygląda bardzo zacnie, natomiast jeżeli chodzi o OP, to po przymiarce - mimo że nadgarstek mam mikry - to 39 wyglądał znacznie lepiej niż 36. Zarówno przez tarczę, jak i kształt oraz proporcje koperty. A szkoda, bo gdyby 36 był mniejszą kopią 39, to pewnie bym poszedł w tę stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od nadgarstka a nie od rozmiaru koperty. Co do DJ 41to ma imo zbyt dużą lunetę i kiepsko wygląda bez karbowanego pierścienia.

Oczywiście, że nadgarstek ma znaczenie ale trzeba też zmienić sobie w głowie percepcję współczesnego DJa podobnie jak w przypadku SUBa czy GMT. Dla mnie starsze DJe dobrze wyglądają w wersji vintydż gdy luneta jest minimalna ( obojętnie gładka czy karbowana ) mają też delikatne uszy i jakoś to pasuje. Współczesny DJ 36 mm stracił tą lekkość i wtedy rozmiar nabiera znaczenia. Traktuję dziś nowe DJe jako współczesny zegarek sportowy , w zależności od konfiguracji nieco bardziej lub mocno bardziej formalną alternatywę dla modeli professional. Posiadając kilka konfiguracji 41 ( 40 ;-) przymierzałem współczesne 36 i dla mnie nie ma powrotu do tego rozmiaru. Ale rozumiem że nie każdy mniejszy nadgarstek przyjmie te niecałe 40 mm rozumiane jako zegarek bardziej elegancki.

post-55792-0-44494600-1555317853_thumb.jpeg

post-55792-0-75627200-1555317923_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.