Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Na naszym forum pewnie nie ma zbyt wielu fanów vintage Rolexów, ale jakby ktoś był w Mediolanie to polecam odwiedzić salon pana Gabriele Vittozzi, autora wielu publikacji, znanego kolekcjonera. Prawdziwy raj dla fanów vintage od Patów, przez Vacherona, JLC, Universal Geneve i nie tylko.

Wygląda interesująco - wybiorę się tam wkrótce. 

Filip, dzięki za osobistą dostawę pasków  :).

To ja dziękuję i polecam super sklep. Jego syn (tez współautor książek ) mówi po angielsku więc warto dowiedzieć się kiedy będzie w sklepie.

Jak dla mnie rewelka! Nowy nabytek ?

Cześć

Nie , niestety nie nabytek. Żona pochwaliła się koleżance jakiego Rolka dostała ode mnie w prezencie ostatnio , a koleżanka wczoraj pochwaliła się jej swoim prezentem od męża. Trochę słabo wypadłem. Ale jaki portfel taki prezent. Ale zegar cudny jest.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trochę niespodziany telefon z salonu. Szybki odbiór bo ten model trzeba odebrać... Miałem kolekcje zacząć od moona, poszło od Tudor GMT i teraz kolejny tool watch i się mam wrażenie będzie dublować ...

Pierwszy Rolex zakupiony...

post-110166-0-44673900-1570283923_thumb.jpeg

GMT?

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Trochę niespodziany telefon z salonu. Szybki odbiór bo ten model trzeba odebrać... 

Teraz to w sumie jakikolwiek by nie był model, jak dzwonią to trzeba odebrać :P 

ng6mnrm.png

Domownicy stwierdzili, że kupiłem taki sam zegarek znowu i że znowu taki prosty choć zauważyli że dobrze zrobiony ;-).

Nawet w salonie , bolą te Rolexy po kieszeni...

Osobiście mi się bardzo podoba zwłaszcza rozmiar jest idealny kompaktowy . Wiem że na tym forum to żadne wow, zwykły Sub , ale jednak ikona!!! (Chyba że no date jest tym właściwym a ja mam tylko marketingowego lidera;)

post-110166-0-09373800-1570291954_thumb.jpeg

Pewnie, że żadne wow. Zwykły, prosty plebejski Submariner. Szczere zazdro :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

... Nawet w salonie , bolą te Rolexy po kieszeni...

Bo to nie są tanie rzeczy, panie Boczek :P

Ps. Dobrze zrobiony :o

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Łe. Zwykłego Suba date kupiłeś. ;)

Gratulację.

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Dobrze że kolega wreszcie ujawnił zakup, skoro "żadne wow, zwykły Sub" to teraz mogę wkleić przerywnik vintage z cyklu "wow".

Rolex GMT ref. 6542 z bezelem bakelitu. Fot. Murat Yilmaz‎ z Vintage Rolex Forum

72113654_10215085518234522_7798065840934

Edited by MasterMind

ng6mnrm.png

Domownicy stwierdzili, że kupiłem taki sam zegarek znowu i że znowu taki prosty choć zauważyli że dobrze zrobiony ;-).

Nawet w salonie , bolą te Rolexy po kieszeni...

Osobiście mi się bardzo podoba zwłaszcza rozmiar jest idealny kompaktowy . Wiem że na tym forum to żadne wow, zwykły Sub , ale jednak ikona!!! (Chyba że no date jest tym właściwym a ja mam tylko marketingowego lidera;)

Sub to ikona, ale Ty masz Suba Date ;).

1dFQTya.png

Dokładnie! Niby forum zegarkowe, a dalej większość nie wie, że mamy Submarinera i Submarinera Date. Nie dość, że im się to ciągle myli to jeszcze jakieś nowomowy tworzą typu "no date". :-P

@speedy:

Ile czekałeś od zaliczki do odbioru? Była jakaś większa dostawa do Kruka? Słyszałem, że miała być w październiku, ale tydzień temu nie wiedzieli jeszcze kiedy dokładnie będzie.

Edited by memento mori

Wielkie gratki - ja nie moge sie odczepic od tego modelu :P a czekam rowniez na inne :D

Zapis około lutego jak dobrze pamietam

I wydaje mi sie że ilekroć jestem w galerii to widzę jakies fajne w gablocie zarezerwowane także chyba nie ma przestojów?

Czarny Sub date to jest prawdziwy pancernik - nie do zaje**nia :) Ci, co je użytkują, mogą to potwierdzić.

Skoro zapisywales sie w lutym czyli czekales troche ponad pol roku. Jakis czas temu jak pytalem sie o czas ocxekiwnaia na Suba Date to w salonie dostalem wiadomosc, ze 2 lata. Czyzby Kruk zaczal otrzymywac wiecej zegarkow od Rolexa?

Edited by maariusz