Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

a ja z taką podróbką AirKinga:)

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

ja też z taką podróbką...  :)

post-47341-0-17132100-1574071312_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ten DJ jest świetny

Rzecz gustu. Moim zdaniem zegarek wygląda tak, jakby producent nie mógł ostatecznie zdecydować co do wzornictwa Datejusta. Indeks na godzinie 9 jest kompletnie bez sensu. Być może miała to być forma równowagi dla datownika, ale nie wygląda to dobrze. Pierścień bardzo dobrze komponuje się z bransoletą, ale reszta do kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu. Moim zdaniem zegarek wygląda tak, jakby producent nie mógł ostatecznie zdecydować co do wzornictwa Datejusta. Indeks na godzinie 9 jest kompletnie bez sensu. Być może miała to być forma równowagi dla datownika, ale nie wygląda to dobrze. Pierścień bardzo dobrze komponuje się z bransoletą, ale reszta do kitu.

Wysil trochę wyobraźnie , Wimbledon, kort , dwie połowy kortu , index na 9 tej słupek siatki , data gniazdo sędziego. Zieleń nawiązana do pięknie przystrzyżonej trawy ( zresztą na żywo ta zieleń jest magiczna ). W Rolex nic nie dzieje się z przypadku , wszystko jest przemyślane. Potrzebna tylko wyobraźnia.

Szczęśliwym posiadaczem jakiego modelu Rolexa jesteś ?

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wimbledon jest super. Batman natomiast jest troszkę nudniejszy, bo ma czarną tarczę.29f35788df942561b6c6095d71a189d4.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie Batman i GMT master przemawia najbardziej. Tylko cena już nie kurna , drogie są

Zaraz po nich , w moich oczach jest jeszcze sub bez daty , na tego cierpliwie czekam.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysil trochę wyobraźnie , Wimbledon, kort , dwie połowy kortu , index na 9 tej słupek siatki , data gniazdo sędziego. Zieleń nawiązana do pięknie przystrzyżonej trawy ( zresztą na żywo ta zieleń jest magiczna ). W Rolex nic nie dzieje się z przypadku , wszystko jest przemyślane. Potrzebna tylko wyobraźnia.

Szczęśliwym posiadaczem jakiego modelu Rolexa jesteś ?

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Piotrek jest  teoria, że indeks na 9 symbolizuje linię kortu ale słupek siatki tez mi się podoba. ;)

A ja cały czas z ulubieńcem :D

post-89160-0-64611200-1574088586_thumb.jpg

Edytowane przez Repsak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie Batman i GMT master przemawia najbardziej. Tylko cena już nie kurna , drogie są

Zaraz po nich , w moich oczach jest jeszcze sub bez daty , na tego cierpliwie czekam.

 

Sub no date to czysta klasyka i jednocześnie porządek na tarczy  :)  Ja niestety często korzystam z datownika, stąd czekam na Suba 116610LN.

 

 

A ja cały czas z ulubieńcem :D

 

Nie dziwię się i szczerze zazdroszczę ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repsak - gratuluje, ale jak tylko do mnie przyjdzie, to bede Cie nim bombardowal :P:D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie dziwię się i szczerze zazdroszczę ;)

Mario no co Ty, przecież masz to samo. No prawie ;)

 

Repsak - gratuluje, ale jak tylko do mnie przyjdzie, to bede Cie nim bombardowal :P:D;)

Artme, w takim razie życzę aby przed  świętami już cieszył. Kto wie? W grudniu zawsze tłuste dostawy były. :D  ;)

Edytowane przez Repsak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario no co Ty, przecież masz to samo. No prawie ;)

...

Jest to doskonały przykład, jak wielką różnicę mamy przy prawie.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysil trochę wyobraźnie , Wimbledon, kort , dwie połowy kortu , index na 9 tej słupek siatki , data gniazdo sędziego. Zieleń nawiązana do pięknie przystrzyżonej trawy ( zresztą na żywo ta zieleń jest magiczna ). W Rolex nic nie dzieje się z przypadku , wszystko jest przemyślane. Potrzebna tylko wyobraźnia.

Szczęśliwym posiadaczem jakiego modelu Rolexa jesteś ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nie w tym rzecz czy da się uzasadnić ten projekt tylko jak finalnie wygląda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mario no co Ty, przecież masz to samo. No prawie ;)

 

Ponoć parki (Pepsi + Batman) lepiej się chowają. Mogłem swego czasu zamówić oba, ale tego nie zrobiłem :(

Jest to doskonały przykład, jak wielką różnicę mamy przy prawie.

Tu nie chodzi o prawie lub który jest lepszy, ale o to, że oba się doskonale uzupełniają. Do tego Hulk i biała ceramiczna Daytona i mamy komplet prawie idealny. Pozostają oczywiście do uzupełnienia genialne modele z przeszłości. Tu jednak trzeba trochę szczęscia i dużo wiedzy, by trafić na perfekcyjnie zachowany zegarek na oryginalnych częściach.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz czy da się uzasadnić ten projekt tylko jak finalnie wygląda ;-)

Masz racje. Tylko , że mi się ten finalny produkt naprawdę podoba.

Ale cenię każdą opinie

 

Edit

Gdyby wszystko było czarno - białe , świat był by smutny i nieciekawy. Wszyscy by mieli takie same zegarki , a tak ? Jest jakieś urozmaicenie. Np, nie widziałem go na tej grupie może temu , że jest inny , może ciężko taki zegar odsprzedać. Mi to nie przeszkadza.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wysil trochę wyobraźnie , Wimbledon, kort , dwie połowy kortu , index na 9 tej słupek siatki , data gniazdo sędziego. Zieleń nawiązana do pięknie przystrzyżonej trawy ( zresztą na żywo ta zieleń jest magiczna ). W Rolex nic nie dzieje się z przypadku , wszystko jest przemyślane. Potrzebna tylko wyobraźnia.

Szczęśliwym posiadaczem jakiego modelu Rolexa jesteś ?

Jakiś czas temu miałem Datejust Ref. 126334 z niebieską tarczą, karbowaną lunetą i bransoletą jubilee. Szybko się jednak przekonałem, że z Roleksem mi nie po drodze, więc nie mam już zegarka rzeczonej firmy, co nawiasem pisząc cieszy mnie bardziej niż jego noszenie. Nie moja bajka, nie mój klimat.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem Datejust Ref. 126334 z niebieską tarczą, karbowaną lunetą i bransoletą jubilee. Szybko się jednak przekonałem, że z Roleksem mi nie po drodze, więc nie mam już zegarka rzeczonej firmy, co nawiasem pisząc cieszy mnie bardziej niż jego noszenie. Nie moja bajka, nie mój klimat.

Szanuje

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Tylko , że mi się ten finalny produkt naprawdę podoba.

Ale cenię każdą opinie

Edit

Gdyby wszystko było czarno - białe , świat był by smutny i nieciekawy. Wszyscy by mieli takie same zegarki , a tak ? Jest jakieś urozmaicenie. Np, nie widziałem go na tej grupie może temu , że jest inny , może ciężko taki zegar odsprzedać. Mi to nie przeszkadza.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Prawda. Najważniejsze, że Tobie się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mario1971 znasz moje zdanie odnośnie Daytony.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mario1971 znasz moje zdanie odnośnie Daytony.

Coś tam pamiętam, że tylko pod przymusem... ;)

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze pomęczę swoją fotką, ale za to z ciekawostką. ;)

 

Yacht Master z platynową tarczą był produkowany przez Rolexa w latach 1999-2016 (ref.16622 oraz 116622). Do historii marki przeszedł jak pierwszy w którym wykorzystano autorski materiał Rolesium oraz pierwszy z nowoczesnych modeli w którym pówrociły ponadczasowe Maxi Markery (większe indeksy).
Całkiem nieźle jak na niezbyt już dziś popularnego klasyka!

 

0jo1Xp7r.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominałeś, że masz dwa takie same Yacht Mastery :).

A swoją drogą świetny model, ponadczasowy, sprawdzony kaliber 3135. Ale to jeszcze za młody model na prawdziwego klasyka, przynajmniej moim zdaniem. Klasyk to będzie za jakieś 10-15 lat.

Myślę, że mała popularność tego Rolka wynika z dużej sprzedaży Suba, który zdeklasował większość mniej popularnych modeli Rolexa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wyróżnia YM, jest jednocześnie jego przekleństwem. Platyna nie tylko nadaje mu biżuteryjnego wyglądu ( daleko od ulubionego wizerunku toolwatcha ) ale winduje cenę wyraźnie poza poziom stalowych professionali , bliżej modeli 2 T. Dlatego dla kogoś ze zdefiniowanym budżetem i/ lub konserwatywnym gustem YM najczęściej przegra z SUBem, GMT czy DJem jako bezpieczniejszymi modelami. Jako kolejny w kolekcji ma większe szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.