Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

W roku 1963 firma Rolex zaprezentowała model Cosmograph Daytona, tego samego roku na ekrany kin wszedł dreszczowiec Alfreda Hitchcocka "Ptaki". Tu nie było przypadku, podobnie jak podczas mojego spotkania z ptakami kiedy akurat przypadkiem miałem Rolexa. ;)

 

kPb2a6W.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on da radę na skórce. Chyba Kuba z Gdańska lubi wrzucić swojego na paski.

 

Lubi, lubi ;) Swojego DJ noszę na bransolecie (która jest dla mnie świetna - wygodna i bardzo mi się podoba), na skórzanych paskach i perlonach.

Oczywiście chodzi o DJ „starego” - początek lat 70-tych, 36 mm.

W mojej stopce jest link do mojego konta na IG - można tam zobaczyć jak się prezentuje w różnych wdziankach.

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też jest z 72/73 roku :) Znalazłem jedno zdjęcie u Ciebie, które w sumie tylko mnie utwierdza w przekonaniu, że trzeba sobie zamówić jakiś "vintage" z przeszyciami przy uszach. Noszę taki na Speedmasterze Reduced, ale ten ma 18mm, więc trzeba będzie coś dosztukować :) Perlony pasują idealnie, praktycznie wszystkie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że to bardzo przyzwoity wynik, jeżeli taką precyzję zegarek utrzymuje przez dłuższy okres czasu i noszony na nadgarstku.

 

moj pam 002 szaleje od -0,4 do -0,2 sekundy...ale w końcu do unitas:)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tarcza w Hulku jest zaj....! :)

Jedyny nowszy Sub którego bym przygarnął do swojego zbioru. :)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza faktycznie, tylko nawet na tym zdjeciu "plastykowy"/wyblakly bezel psuje caly efekt niestety... :(

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra fota czyni cuda. Zdjęcie oczywiście z netu.a911d24239b2a079e2028b3fe0eddf77.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mowic - sa tez takie sytuacje, ze i bezel pieknie sie mieni (wiem, bo mialem ;) ), jednak w wiekszosci tarcza a bezel, to 2 rozne bajki i m.in. to mi w nim nie lezalo, ale oczywiscie hulk fajny jest i basta :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie, Hulk ma swoje momenty, chociaz moja dziewczyna go malo lubi. ;) Bylem w Harrods zapisac sie na liste na zielonego Tudora, to i wzialem zielony zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mowic - sa tez takie sytuacje, ze i bezel pieknie sie mieni (wiem, bo mialem ;) ), jednak w wiekszosci tarcza a bezel, to 2 rozne bajki i m.in. to mi w nim nie lezalo, ale oczywiscie hulk fajny jest i basta :)

 

Ja chyba jestem jedną z niewielu osób tu której to wyraźne odcięcie bezela (jaśniejszy i wpadający w mat) od tarczy podoba się bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - nie chodzi mi nawet o fakt samego "odciecia", tylko o to, w jaki matowy i "wyblakly" zielony on wpada. I tak jak w nowym Pepsi moga nie podobac sie same kolory, to jednak sa one glebokie i wygladaja calkiem niezle - ale nie ciagnijmy tego, bo o gustach etc. ;) a i tak jak pisalem to calkiem fajny sikor w kolekcji jako kolejny, ale nie jako jedyny B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię hulka praktycznie w każdym oświetleniu i bardzo podoba mi się to że te kolory tarczy i bezela są tak różne i często się zmieniają!


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i nie klasyk gatunku ale jest naprawdę świetny

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Chyba jedyny zegarek z rzymskimi indeksami, który mi się podoba. Nawet bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyny zegarek z rzymskimi indeksami, który mi się podoba. Nawet bardzo :)

Wczoraj cynk dostałem z AD , zjawił się taki sam , tyle że ze złotym karbowanym bezel i jubilee bransolecie znów się pospieszyłem. A powiedzieli , że nie ma szans w tym roku jestem wściekły.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumacz sobie, że lepsze jest wrogiem dobrego :) a tak zupełnie serio, mi chyba akurat tutaj pasuje full stal, zamiast two tone. No i z tego co kojarzę, było by to kosztem tych super zielonych indeksów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty bezel nie oznacza że to musi być twotone.

Akurat przy tarczy wimbledon karbowany bezel mi się nie podoba, za dużo się dzieje.

Dla mnie najlepszym połączeniem byłby stalowy bezel + jubilee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty bezel nie oznacza że to musi być twotone.

Akurat przy tarczy wimbledon karbowany bezel mi się nie podoba, za dużo się dzieje.

Dla mnie najlepszym połączeniem byłby stalowy bezel + jubilee.

To da się zrobić. Dokupić innego DJa w wersji na jubilee, która będzie dobrze wyglądać na oyster i zamienić bransolety... masz dwa idealne DJe ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cynk dostałem z AD , zjawił się taki sam , tyle że ze złotym karbowanym bezel i jubilee bransolecie znów się pospieszyłem. A powiedzieli , że nie ma szans w tym roku jestem wściekły.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wymień go.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień go.

Nie , ten też mi siada sub jest w drodze i planach , tego się trzymam. Ale może bransoletę kiedyś jeszcze gdzieś dopadnę.

Ten DJ jest świetny 70ed6f750ebda54178ac5e43154d47fb.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki ten wimbledon:

1a3d7a80e2cc483c1c21b50371b6e06c.jpg

 

Bransolete powinieneś być w stanie dokupić jak Ci się podoba, sam myślałem czy oystera nie dokupić do mojego DJa.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.