Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A to pewna informacja czy przypuszczenia?

 

tak pewna. Pan Zbyszek ma rolexa jak każdy inny kierownik salonu rolexowego. - jest to wymóg rolexa.

 

Regionalni kierownicy w Kruku nie mają już rolexów, ani dyrektor sprzedaży, nawet zarząd nie ma służbowych rolków.

 

Jest to przywilej kilku kierowników - taki bonus w ramach wizerunku salonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bicolory niebieskie nic, a nic mi się nie podobają, złoty niebieski Sub też, ale połączenie czerni i złota to coś pięknego!

 

Póki co ja nic nie chcę, jestem spełniony zegarkowo, gaszę światło  ;)

 

8jO6Fg.jpg

 

 

To Twój rozumiem ?.

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Twój rozumiem ?.

 

Nie, dali mi żebym nosił. Taki przywilej dla kozaka z Krakowa  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, wyglądałbyś w takim bikolorze jak włoski mafioso :D

Chyba romski tej;-)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś myślałem o złotym subie, jednakże doszedłem do wniosku, iż kłóci się to z koncepcją tego zegara ( nie ma być biżuteryjny niczym DD, DJ...) stąd najadekwatniejsza wydaje mi się stal.

 

.....zacny zegar - gratuluję !

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włoski mafioso vel żigolo albo król cyganów  :P to pięknie mnie ochrzciliście

a ja skromnie uważam że najbliżej by mi było do Fidela  B)

 

44964805553079110264.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, Paweł.

Nieważne co, ważne, że o Tobie piszą. Stara zasada show-businessu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pies drapał Fidela,taki bicolor ma klasę i nosiłbym bardzo chętnie w odróżnieniu od blue bicolor.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo blue wygląda dobrze w białym złocie ( mogłaby być stal ale najwyraźniej kolor niebieski ma być bardziej luksusowy od czarnego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego Fidel nie nosił jakiegoś gmt?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego Fidel nie nosił jakiegoś gmt?

Ten nosił-kumpel Fidela ;)

post-48316-0-92452500-1372455773.jpg

 

 Rolex GMT Master 1675


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie chcieli z Ernestem się powtarzać. Przy okazji... Kiedyś to były czasy, że zatwardziali lewicowcy nosili Rolexy. Dziś to by nie przeszło.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Che też nosił póżniej dwa, jak Fidel-drugi od poległego wcześniej Tumy - Carlosa Coello.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo blue wygląda dobrze w białym złocie ( mogłaby być stal ale najwyraźniej kolor niebieski ma być bardziej luksusowy od czarnego)

Zgadzam się, mierzyłem go kiedyś i zrobił na mnie super wrażenie.

Z tym niebieskim, to coś jak z błękitną krwią


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego Fidel nie nosił jakiegoś gmt?

Fidel nosił dwa Rolexy Submariner i GMT w latach 1960-1964 w ten sposób miał wskazania trzech stref czasowych Hawana .Moskwa i Washington D,C.W tamtych latach Hawana była w innej strefie czasowej niż Washington D.C.( UTC-4), ,.Obecnie zarówno Hawana jak i Washington D,C, są w tej samej strefie czasowej UTC-5.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi taka mnogość Rolexów u rewolucjonistów-zrabowane członkom reżimu Batisty?

 

Rolex GMT Guevary jest w posiadaniu byłego agenta CIA Felixa Rodriguza który prawdopodobnie zastrzelił Ernesto.***

 

*** https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&cad=rja&uact=8&ved=0CDsQFjAHahUKEwi5mu_ApLbHAhWHpXIKHQFUDlk&url=https%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FF%25C3%25A9lix_Rodr%25C3%25ADguez_(soldier)&ei=Qg_VVbnxK4fLygOBqLnIBQ&usg=AFQjCNHKJ2-EqjCRVJTAcizUQyK2VKiiXw

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi taka mnogość Rolexów u rewolucjonistów-zrabowane członkom reżimu Batisty?

 

Rolex GMT Guevary jest w posiadaniu byłego agenta CIA Felixa Rodriguza który prawdopodobnie zastrzelił Ernesto.***

 

*** https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&cad=rja&uact=8&ved=0CDsQFjAHahUKEwi5mu_ApLbHAhWHpXIKHQFUDlk&url=https%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FF%25C3%25A9lix_Rodr%25C3%25ADguez_(soldier)&ei=Qg_VVbnxK4fLygOBqLnIBQ&usg=AFQjCNHKJ2-EqjCRVJTAcizUQyK2VKiiXw

W okresie przed rewolucją Hawana była największym ośrodkiem handlu luksusowymi zegarkami nowego świata,W tym czasie w USA stawki celne na szwajcarskie zegarki byly bardzo wysokie a w przypadku kiedy mechanizm miał ponad 17 kamieni,albo adjustments cło wynosiło 600% jego wartości,. Dlatego jankesi odwiedzający Hawanę obowiązkowo robili zakupy zegarkowe.,Na La Quinta Avenida w hawańskiej dzielnicy Miramar było w tym czasie więcej butików jubilerskich i sklepów z luksusowymi zegarkami niż w Nowym Jorku na  5 Ave.,Po obaleniu Batisty komuniści znacjonalizowali wszelkie prywatne biznesy,dzięki temu czołowi działacze nie mieli problemu z "całkowicie legalnym" pozyskaniem dowolnej ilości luksusowych zegarków ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa dyskusja się wywiązała, abstrahując od Rolexów, mimo poglądów mieli panowie gust ;)

 

Karol jakoś słabo wyglądasz, przez ten avatar, nie poznałem Cię  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol jakoś słabo wyglądasz, przez ten avatar, nie poznałem Cię  :P

Ja również, jakiś taki mało wyraźny ten avatar choć zegar fantastyczny B)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.