Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie czytam forum z Rolexem na ręce i sam się dziwię że wg niektórych wpisów na tym forum jestem w gronie najbogatszych. Ale humor mam lepszy od razu 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, beniowski napisał(-a):

A ja sobie czytam forum z Rolexem na ręce i sam się dziwię że wg niektórych wpisów na tym forum jestem w gronie najbogatszych. Ale humor mam lepszy od razu 😁.

Skoro dla ministerstwa fajansu człowiek zamożny to taki który ma pensję 3,5k na rękę, to Rolex na ręce predysponuje do multikrezusa 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Traktuj to z przymrużeniem oka, a jak nie lubisz być jak to nazywasz D.. to kup omegę. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Maaar napisał(-a):

Tak się składa że nie lubię być dymany i na tym polega moja praca dzięki której zarabiam. Buy low sell high itd.  Stąd moje przemyślenie odnośnie zakupu na szarym rynku obecnie gdzie ceny wystrzeliły. Historii bogatej u dealera nie mam ( chociaż czysta już nie jest) bo tą marką zainteresowałem się niedawno a nie że jestem biedakiem.

to zobaczysz jakie będą ceny za pół roku 

 

mam znajomego co tak opowiada, jak nie lubi być dy.... Jak Daytona była po 100tys, to nie chciał być d... i mówił że może dać max 80, później jak była po 140 mówił, że szkoda że nie kupił za 100, ale nie chce być d.... to nie kupi , jak była po 170 to płakał prawie, że nie kupił za 140 ale mówił, że tak w....ny za 170 nie chce być... jak poszła na 190 to przesłał płakać bo zrozumiał, że dymany to jest - przez samego siebie( skąpstwo i brak podejmowania decyzji) 

 

skoro pracujesz w branży" buy low sell high" to te zasady powinieneś znać, ale widać że nie umiesz ich przestrzegać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Maaar napisał(-a):

Tak się składa że nie lubię być dymany i na tym polega moja praca dzięki której zarabiam. Buy low sell high itd.  Stąd moje przemyślenie odnośnie zakupu na szarym rynku obecnie gdzie ceny wystrzeliły. Historii bogatej u dealera nie mam ( chociaż czysta już nie jest) bo tą marką zainteresowałem się niedawno a nie że jestem biedakiem.

No przecież o to teraz chodzi z Rolexem, czyli buy low sell high. Tylko że przed tobą na ten pomysł wpadło sporo już ludzi i dlatego nie możesz tego Suba dostać u dilera. Ty nie lubisz być dymany ale chciałbyś znaleźć kogoś kogo mógłbyś wydymać, co nie?

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zdobyć odpowiednią sprawność. :)

Screenshot_20220223-191825_Chrome.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100k do końca tego roku na bank.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś prześledził ceny Rolexa to byś wiedział że nie jest zasadne. 

A w kryzysie to takie rzeczy jak Rolex się kupuje ale nikt się nie pozbywa na potęgę. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy tak założyć, że ten kryzys przyjdzie, ale bogatego mało kiedy kryzys przyciska, a to nie biedni kupują rolexy z metki po 40k plus. A tym bardziej na wtórnym po 65k i więcej. 

Edytowane przez agremi

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega @Maaar obeznany w temacie i stały użytkownik tego Forum. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Więc jak już ten kryzys przyjdzie, to raczej seiko i rado bym szukał w lombardach. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maaar napisał(-a):

Ty to pewnie  stary wyjadacz co ?😉

To kup coś innego i nie stękaj - mało to fajnych zegarków dostępnych od ręki w normalnych cenach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogactwo cześć główna. Lecimy na 200k na koniec roku. Rolex to nowy bitkojn.

 

FF0C22A7-6402-4F64-AFAE-4D6278C5FB9F.thumb.jpeg.3b67a9d4a8d6649e8f3b5ec12a225f9c.jpeg


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Maaar napisał(-a):

Ty to pewnie  stary wyjadacz co ?😉

Usystematyzujmy, daleko mi do eksperckiej wiedzy. :D


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Maaar napisał(-a):

Przestrzegam zasad i nie kupuję niczego na górce. Obecnie to mega górka i wg mnie zasadne jest czekanie na korektę kolego. Tylko tyle....Załózmy że przyjdzie mega kryzys i ludzie będa sìę pozbywać takich rzeczy jak zegarki bo inne rzeczy będą w cenie

Yyy, pewnie by to tak zadziałało z rzeczami kupowanymi przez zwykłego Kowalskiego tj. Jakis drozszy kombi rodzinny, drozsze wakacje, moze mieszkania i popyt na nie(tanie kredyty).

Z tego co ja zauwazylem, to kryzys to transfer pieniedzy od biednych i srednich do najbogatszych.

A rolexa wlasnie kupuja najbogatsi😎 wiec, dobra luksusowe inaczej sie zachowuja w czasach kryzysu niz dobra pospolite.

Jak sie poczyta o no. Historii inflacji w dynastiach chinskich czy rzymie to schematy niczym sie nie roznily od swiata dzisiejszego.

 

No ale nikt nie kaze kupowac suba za 70k, mozesz poczekac👌
Albo kupic steinharta - z 2m ciezko znalezc roznice😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Maaar napisał(-a):

Przestrzegam zasad i nie kupuję niczego na górce. Obecnie to mega górka i wg mnie zasadne jest czekanie na korektę kolego. Tylko tyle....Załózmy że przyjdzie mega kryzys i ludzie będa sìę pozbywać takich rzeczy jak zegarki bo inne rzeczy będą w cenie

I wtedy sobie kupisz tego wymarzonego 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Maaar napisał(-a):

Trola? Co jakąś etykietę tu naruszyłem?

Podyskutować nie można? Wywołałem konktretny temat i zadałem pytanie tutejszym "wyjadaczom" czy Sub w obecnej cenie na szarym rynku to dobry wybór i tyle.

Dobry, jezeli zegarek sie podoba.

Mozesz kupic starsza ref. NOS - tez jest fajna👍
jezeli masz nadgarstek to kup sd43 v dssd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maaar napisał(-a):

Trola? Co jakąś etykietę tu naruszyłem?

Podyskutować nie można? Wywołałem konktretny temat i zadałem pytanie tutejszym "wyjadaczom" czy Sub w obecnej cenie na szarym rynku to dobry wybór i tyle.

Przychodzisz, prosisz o pomoc, a jak ją dostajesz, to nie słuchasz "wyjadaczy", tylko próbujesz się wymądrzać. Kilka osób już Ci odpowiedziało - takie sa ceny i takie są przewidywania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Grey, a jak tam Tudor się sprawuje? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, beniowski napisał(-a):

Takie tam zabawy najbogatszych 😆.

imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

 

 

 

 

Ohh wait... My enemies are after me! Please send me next AmEx or more money. Don't hesitate babe!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.