Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, szuwi napisał(-a):

I teraz cały świat chce być w PZU. ;)

Może ZUS by Igę przysponsorował...? 😄

No właśnie trochę mnie dziwi sponsorowanie międzynarodowych gwiazd przez firmy działające lokalnie. Ale co tam PZU - wczoraj oglądam F1 i widzę napis Orlen ma bolidzie - jaki cel ma pompowanie ogromnej kasy przez firmę która działa głównie w Polsce? No jest Orlen w Niemczech, ale działa pod inną nazwą, podobnie w Czechach. Czy globalny widz w ogóle kojarzy co mu się pokazuje? No ale nie ja budżetem Orlenu zarządzam i może to ma sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, beniowski napisał(-a):

No właśnie trochę mnie dziwi sponsorowanie międzynarodowych gwiazd przez firmy działające lokalnie. Ale co tam PZU - wczoraj oglądam F1 i widzę napis Orlen ma bolidzie - jaki cel ma pompowanie ogromnej kasy przez firmę która działa głównie w Polsce? No jest Orlen w Niemczech, ale działa pod inną nazwą, podobnie w Czechach. Czy globalny widz w ogóle kojarzy co mu się pokazuje? No ale nie ja budżetem Orlenu zarządzam i może to ma sens.

To są chyba ruchy skierowane do klienta wewnętrznego, aby pokazać, że te stare, postkomusze firmy, grają teraz w Światowej lidze.

A Orlen ma zmieniać branding tych zagranicznych aktywów, ale to po finalizacji fuzji z Lotosem, bo ciężko będzie powiedzieć co jest co 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

No właśnie trochę mnie dziwi sponsorowanie międzynarodowych gwiazd przez firmy działające lokalnie. Ale co tam PZU - wczoraj oglądam F1 i widzę napis Orlen ma bolidzie - jaki cel ma pompowanie ogromnej kasy przez firmę która działa głównie w Polsce? No jest Orlen w Niemczech, ale działa pod inną nazwą, podobnie w Czechach. Czy globalny widz w ogóle kojarzy co mu się pokazuje? No ale nie ja budżetem Orlenu zarządzam i może to ma sens.

Gdyby to był budżet Orlenu…ale to jest nasz budżet k…a !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O "Pizetju" nawet nie wiedziałem, za to widziałem, jak natychmiast po podziękowaniu sędziemu i rzuceniu piłki w trybuny założyła Rolka.

By nie być gołosłowny - zobaczcie 8:08 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mroova napisał(-a):

O "Pizetju" nawet nie wiedziałem, za to widziałem, jak natychmiast po podziękowaniu sędziemu i rzuceniu piłki w trybuny założyła Rolka.

By nie być gołosłowny - zobaczcie 8:08 

 

Czekam na turniej po którym rzuci Rolka w trybuny 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem, jak jakiś skipper po wygraniu regat dostał Yachtmastera i dotychczas noszonego "rzucił" w publikę, Oczywiście się nie pomylił, pozbył się starego 🙂  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mroova napisał(-a):

Kiedyś widziałem, jak jakiś skipper po wygraniu regat dostał Yachtmastera i dotychczas noszonego "rzucił" w publikę, Oczywiście się nie pomylił, pozbył się starego 🙂  

Dojrzałeś w tv że facet miał YM na nadgarstku, ba, że miał stary model? Gratuluję wzroku🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzrok do dali nadal jest OK, gdy gazety zacząłem czytać na stojąco (ręka zrobiła się za krótka) poszedłem do okulisty. Dlatego teraz będzie kontrastowy - Batman, a jeśli nie zagra to Polar - 40mm albo OP 39 white dial. No chyba ze wypuszczą dużego bobra albinosa.

 

A co do kapitana - na wręczanego YM było zbliżenie a "dotychczas noszony" nie wiem jaki był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roleksowy skauting miał nosa do Igi. 

4264b311b60afafdfd9cc97efd84a0ce.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Roleksowy skauting miał nosa do Igi. 

Ambasadorka z Raszyna 👍😀

IMG_20220321_150252.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Ambasadorka z Raszyna 👍😀

IMG_20220321_150252.jpg

A tak w ogóle, to ciekawy temat - dają ambasadorom 1 szt, czy co jakiś czas dorzucają "nowość", czy można sobie wybrać z jakiejś puli promowanych... ? Jakaś kasa za tym idzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szuwi napisał(-a):

A tak w ogóle, to ciekawy temat - dają ambasadorom 1 szt, czy co jakiś czas dorzucają "nowość", czy można sobie wybrać z jakiejś puli promowanych... ? Jakaś kasa za tym idzie?

Kasa na pewno idzie, przecież nie nosi go bo jest z KMZiZ 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuwi - Ty powaznie z tym pytaniem?? 😬

Kazdy ambasador ma kontrakt za ktory firma placi konkretne pieniadze jak za kazdy inny produkt na swiecie a warunki czy dostaje zegarek czy pozyczaja, to juz indywidualne dogadywanie. Mysle jednak, ze za "jej twarz" Rolex zaplacil tyle, ze moze dowolny sikor na rynku wtornym kupic - badz o to spokojny 😜

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sanik napisał(-a):

Kasa na pewno idzie, przecież nie nosi go bo jest z KMZiZ 🤣

Oj no tak wrzuciłem, dla poddzierżenia razchawora... 🙂

17 minut temu, artme napisał(-a):

@szuwi - Ty powaznie z tym pytaniem?? 😬

Kazdy ambasador ma kontrakt za ktory firma placi konkretne pieniadze jak za kazdy inny produkt na swiecie a warunki czy dostaje zegarek czy pozyczaja, to juz indywidualne dogadywanie. Mysle jednak, ze za "jej twarz" Rolex zaplacil tyle, ze moze dowolny sikor na rynku wtornym kupic - badz o to spokojny 😜

Dzięki, uspokoiłeś mnie, bo balem się, ze te 5 baniek za wygranie IW jej nie wystarczy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dostępem do Rolexów to łatwo nie jest nawet dla niby bardziej uprzywilejowanych - rozmawiałem w pracy z jedną znajomą, która była prawnikiem Rolexa we Włoszech przez jakiś czas w pracy - musiała normalnie się na listy wpisywać jak klienci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, artme napisał(-a):

Kazdy ambasador ma kontrakt za ktory firma placi konkretne pieniadze jak za kazdy inny produkt na swiecie a warunki czy dostaje zegarek czy pozyczaja, to juz indywidualne dogadywanie.

 

...

Edytowane przez mroova
Nie ma co zbyt wiele pisać o osobach, które mają prawo tego sobie nie życzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szuwi napisał(-a):

A tak w ogóle, to ciekawy temat - dają ambasadorom 1 szt, czy co jakiś czas dorzucają "nowość", czy można sobie wybrać z jakiejś puli promowanych... ? Jakaś kasa za tym idzie?

Tomku, ja Cię proszę. :lol: Iga to nie Caritas. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szuwi napisał(-a):

A tak w ogóle, to ciekawy temat - dają ambasadorom 1 szt, czy co jakiś czas dorzucają "nowość", czy można sobie wybrać z jakiejś puli promowanych... ? Jakaś kasa za tym idzie?

Iga dostała już Suba i Daytonę ale flipnęła, zostawiła sobie tylko damski DJ bo słaby zarobek.

 

2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Z tym dostępem do Rolexów to łatwo nie jest nawet dla niby bardziej uprzywilejowanych - rozmawiałem w pracy z jedną znajomą, która była prawnikiem Rolexa we Włoszech przez jakiś czas w pracy - musiała normalnie się na listy wpisywać jak klienci.

Nie tacy musieli czekać, w Rolexie zajęło im 2 miesiące zanim się zorientowali że to ten Dufour xD.

 

 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, nicon napisał(-a):

Iga dostała już Suba i Daytonę ale flipnęła, zostawiła sobie tylko damski DJ bo słaby zarobek.

 

Możesz to udowodnić ? Trochę mi to pachnie zniesławieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mroova napisał(-a):

 

Możesz to udowodnić ? Trochę mi to pachnie zniesławieniem.

No, już nawet pozew leci. Wiem, co piszę, bo codziennie przejeżdżam przez Raszyn 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mroova napisał(-a):

 

Możesz to udowodnić ? Trochę mi to pachnie zniesławieniem.

Nicon jest skromny, ale znają się od dziecka, chodzą razem na squasha. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Nicon jest skromny, ale znają się od dziecka, chodzą razem na squasha. 

Czy to znaczy, że to nie On buli za karnety? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, mroova napisał(-a):

 

Możesz to udowodnić ? Trochę mi to pachnie zniesławieniem.

Oczywiście, byłem akurat na parkingu podziemnym galerii handlowej w której dokonywała transakcji. Myślisz że ktoś mógłby w internecie tak po prostu napisać kłamstwo? 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, już nawet pozew leci. Wiem, co piszę, bo codziennie przejeżdżam przez Raszyn


Aaaa to stąd jest faszyn from raszyn??!!


Oczywiście, byłem akurat na parkingu podziemnym galerii handlowej w której dokonywała transakcji. Myślisz że ktoś mógłby w internecie tak po prostu napisać kłamstwo? 


Phi, te gwiazdy… każdy normalny flipuje pod makiem na tankszteli…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.