Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno bardziej kolorowo. Jeszcze NATO i będzie komplet na lato. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten Pepsi. Bezel oryginał? Ile kosztuje nowy czy używany bezel?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Strzelone na szybko po zmianie na pepsi. :)

 

 

Miszcz-moje marzenie :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten Pepsi. Bezel oryginał? Ile kosztuje nowy czy używany bezel?

Oryginał i nowy. Mnie kosztował ok 800zl.

 

8f8830357ebb61a1.jpg

Edytowane przez gludek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i pany- niespodzianka. Z dedykacją dla Quadrifoglio Verde.

post-68982-0-76409800-1452454091_thumb.jpg

post-68982-0-65618000-1452454102_thumb.jpg

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najn:-) Testuje to jako letni zestaw do biało- niebieskich krótkich spodni i niebieskich koszulek. Ten zegarek pasuje do Nato i surowych pasków skórnickich i ostatnio zapomniałem, że to też był jeden z argumentów za tym zegarkiem. Ani DJ ani GMTM ani SUB nie dają tylu możliwości.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najn:-) Testuje to jako letni zestaw do biało- niebieskich krótkich spodni i niebieskich koszulek. Ten zegarek pasuje do Nato i surowych pasków skórnickich i ostatnio zapomniałem, że to też był jeden z argumentów za tym zegarkiem. Ani DJ ani GMTM ani SUB nie dają tylu możliwości.

tak, bardzo pasuje. Tak jak ja sobie tlumacze ze Planet Ocean pasuje na pomaranczowym aligatorze :D

 

Zegar masz piekny, ale na tym nato wyglada okropnie :). Niebieski pasek gumowy od RubberB rozwiaze Twoje problemy.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Gustaw, zdejmij ten pasek czym prędzej

 

Zgadzam się w 100%, pasuje jak świni siodło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych gum do Explodera. Pomóżcie mi proszę znaleźć fajna szmatę i skórę do niego. Albo kilka. Będzie "50 shades of Exploder ";-) Takie związki się nie nudzą...

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pływacie w swoich rolkach? Zegarek niby po przeglądzie i dwa lata gwarancji ale mam delikatne obawy za każdym razem jak idzie na basen. Niby z założenia szczelny w klasie 100m więc powinno być OK ale gdyby akurat coś się zepsuło w uszczelnieniu?

Czy gdyby w którymś momencie przeciekał to duży problem jak od razu powędruje do zegarmistrza??

 

No i jeszcze jedno. Zegarek raz w miesiącu musi mieć odkręconą koronkę albo w celu ustawienia dokładnej godzinki albo przestawienia daty. Czy to zużywa uszczelnienie na koronce? i jak bardzo?

 

Czy jak Pieśkiewicz daje 2 lata gwarancji po zrobieniu przeglądu to zegarek bez problemu powinien ten czas szczelnie w temacie wody wytrzymać? Pewnie jakby nie wytrzymał to i tak było by gadanie źle pan koronkę dokręciłeś itp.

Jakie są wasze doświadczenia?

 

Generalnie jeśli jest ryzyko i miałbym na naprawę z powodu zalania wydać kilka tysięcy to moge zmienić zegarek idąc na basen

ale z drugiej strony nie po to kupiłem "taki" zegarek żeby jakoś wybitnie z nim się cackać jeśli chodzi o wodę :-)

 

Wiem ryzyko jest zawsze bo a nuż mój będzie jednym przypadkiem na milion ale ciekawe jakie są statystyki w tym temacie?

Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych gum do Explodera. Pomóżcie mi proszę znaleźć fajna szmatę i skórę do niego. Albo kilka. Będzie "50 shades of Exploder ";-) Takie związki się nie nudzą...

Po strap code się Gustaw rozejrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foti , Rolex z reguły jedzie ze mną na wakacje. Pływam ,nurkuję , skaczę , latam po plaży:) od ponad dziesięciu lat użytkuję tak kilkanaście egzemplarzy.

Raz jeden w GMT Master II urwało się mocowanie wahnika ale to nie miało żadnego wpływu na wodoszczelność 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych gum do Explodera. Pomóżcie mi proszę znaleźć fajna szmatę i skórę do niego. Albo kilka. Będzie "50 shades of Exploder ";-) Takie związki się nie nudzą...

http://www.zuludiver.com/ a jak chcesz pasek to nie szukalbym na rynku gotowych paskow ale u Filipa. Jakosc lepsza i unikatowy.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustawie, od razu widać, że nie Ty urządzałeś wnętrze (no może poza wyborem kolumn - Klipsch?). :lol: Explorer fajny, ale z pasek jak pięść do nosa pasuje. :P

Klipsch RF82, duże ale za to bez Suba (nomen omen) nie ma biedy. Moja żona ma lepszy gust ode mnie ale to co widać na zdjęciu wybrałem osobiście.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw, daj sobie spokój z tymi nato. Zegar jest ciężkawy i będzie Ci się słabo układał na ręce z paskami typu nato. Kup RubberB, wydasz więcej kasy ale będziesz miał jakość na najwyższym poziomie, świetny wygląd i super dopasowanie na nadgarstku. Moim zdaniem jakie nato byś nie wybrał ten zegar straci na nim.

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych gum:-) A jaka skórę byście polecali, w jakim stylu?

 

Rzecz w tym, że sportowo- wyprawowy charakter EX2 pasuje do paska nato jak kluski śląskie do kaczki i bita śmietana do truskawek czyli idealnie.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej skóry :)

Już wolałbym chyba z dwojga złego założyć czarne nato niż jakąś skórę :lol:

Nie rób wstydu temu wątkowi i kup:

http://rubberb.com/en/rolex-watch-band-products/new-explorer-ii-42mm-vulchromatic®

 

…albo inną dowolną. Jak chcesz to wyślę Tobie moją i zobaczysz sobie jakość etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne Bartek. A kiedy robicie spotkanie to może zamiast płacić kurieru to zapłacę Orlenu;-)

 

Tę gumę się docina na sztywny rozmiar czy pozostaje jakiś zakres regulacji?

 

Exploder na nato oczywiście stracił na szlachetności i elegancji ale zyskał więcej surowości, wizualnej "twardości". Przy czym przez ten jaskrawy niebieski wygląda mocno, że tak to ujmę... wakacyjnie.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.