Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Kusi w najnowszym Chronos na stronie głównej:)

post-77242-0-16568200-1451834979_thumb.jpg

Edytowane przez esteta

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi jest świetny, nie powiem z chęcią zamieniłbym się na swojego  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 100 tysięcy to chyba mocna przesada. Nie wiem czy pepsiw poprzednim modelu nie ma ładniejszych barw. :)

Edytowane przez gludek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że mod mnie nie skarci,że w tym wątku.Zobaczcie koledzy jaki werk siedzi w zegarku w kategori do 30tys euro.Jestem pod wrażeniem:)

post-77242-0-53973000-1451842856_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tu się nie zgodzić, że płacisz za logo...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest spore uproszczenie, koperta wypełniona jest syntetycznym olejem, a mechanizm przebudowany - osobno obsługuje każdą 'tarczę'. Tarcze są w nieustannym ruchu.

 

Za Ablogtowatch:

 

 

 

Technically this watch is very interesting. It starts with a base Swiss automatic, that is partially deconstructed and then uses a module system developed by Ressence. The automatic movement features the time with separate indicators for the hours, minutes, and seconds, as well as the day and date. 

instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frapuje mnie fakt zaoszczędzenia w zegarku za 30 000 Euro jakichś 200 Euro dzięki zastosowaniu ETY 2824 miast 2892. Chyba, że mnie ktoś oświeci, że ten pierwszy mechanizm ma jakąś przewagę nad drugim wymienionym.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie w takim zegarku? Żadne.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego akcentuję kwoty 30000 oraz 200. Znaczenie żadne, więc czemu nie zastosowano doskonalszego mechanizmu...?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie w takim zegarku? Żadne.

Pewnie żadne bo i tak jakiś ekscentryk go zakupi nie wchodząc w technikalia.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że mod mnie nie skarci,że w tym wątku.Zobaczcie koledzy jaki werk siedzi w zegarku w kategori do 30tys euro.Jestem pod wrażeniem:)

Ale co to ma do tematu Rolexa :unsure: ?

 

 

Byłem wczoraj na kilku przymiarkach i między innymi oglądałem nowy nabytek Bartka.

Mnie szczerze powiedziawszy ten model na kolana nie powalił (powalił inny zegarek, ale o tym napiszę w odpowiednim temacie :) ) jednak nie można mu odmówić bardzo dobrego wyważenia proporcji, ładnego kształtu koperty i ogólnej wygody jak na Rolexa przystało. Powiększone indeksy na 3, 6 i 9 o których wcześniej była mowa, na żywo wcale nie rzucają się tak w oczy jak na zdjęciach. Oglądałem jeszcze wersję burgundową i ku mojemu zaskoczeniu po bliskim kontakcie wiele zyskuje.

Fajną cechą wspólną jest tarcza z bardzo ładnym szlifem słonecznym. Ogólnie zegarek bardzo poprawny, ale bez efektu WOW, idealny gdy ktoś potrzebuje zegarka nie rzucającego się w oczy.

 

DSC_1947_1.jpg

 

Mierzyłem także niebieskiego Yachtmastera (zresztą nie pierwszy raz) i po raz kolejny nie mogłem od niego oderwać wzroku.

Piękny odcień niebieskiego (o wiele ładniejszy niż w Milgausie, ale moje zdjęcie sklepowe tego dobrze nie oddaje) w połączeniu ze szlifem słonecznym i czerwonym sekundnikiem naprawdę super się uzupełnia :) . Jedyny minus to cena : 43tyś to ok. 10 tyś więcej niż za Suba, ale niestety Rolex wytłumaczył to sobie zastosowaniem platynowego bezela który jak dla mnie mógłby być stalowy za te -10 tys.

 

DSC_1946_1.jpg

 


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafnie to podsumowales, myślę,że generalnie mało który Rolex powoduje od razu efekt wow. Grubość ów indeksów jest podyktowana tym, że w nich znajduje sie luma. Mnie w tym zegarze najbardziej podobaja sie proporcje i brak wizualnego blink blink

66c7d0a67e607733efb2fb95aeab7e82.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakładam, że koronka nie jest zakręcana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolexy mają zakręcane koronki.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygladalem sie jeszcze raz modelowi Bartka i stwierdzam, ze jest to bardzo fajny klasyczny (czyt. malo rzucajacy sie w oczy) model Rolexa. Do tego elegancki - jednak zywe cyjanowe "indexy" w polaczeniu z grafitowa tarcza daja super ozywienie nie tracac nic z elegancji. Gdyby byl jeszcze z data, to bylaby to super alternatywa do "oklepanych" juz modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że właśnie tak będzie wyglądał DJ w tym roku po Basel. Ta sama koperta 39mm plus cyklop!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3e6bbbd4b5cab9349f84d2d245afa35e.jpg

 

Wlasnie w Bangkoku znalazłem cos takiego na straganie. Waszym zdaniem to podróbka czy ju homage?;))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygladalem sie jeszcze raz modelowi Bartka i stwierdzam, ze jest to bardzo fajny klasyczny (czyt. malo rzucajacy sie w oczy) model Rolexa. Do tego elegancki - jednak zywe cyjanowe "indexy" w polaczeniu z grafitowa tarcza daja super ozywienie nie tracac nic z elegancji. Gdyby byl jeszcze z data, to bylaby to super alternatywa do "oklepanych" juz modeli.

 

Ja nie mogę się przekonać do tych niebieskich akcentów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mierzyłem tego nowego OP w wersji niebieskiej i bardzo mi sie podobał. Fajny wyważony dyskretny zegarek. Ale muszę przyznać ze jak porównywałem go z moim Grand Seiko to przeszkadzały mi dość proste wskazówki. Nie wiem czemu kojarzą mi sie z Tag Heuer.

Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wlasnie w Bangkoku znalazłem cos takiego na straganie. Waszym zdaniem to podróbka czy ju homage? ;))))))

W Bangkoku nawet kobiety są podrabiane, więc uważaj....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te niebieskie indeksy , podobnie jak błyskawica w Milgaussie , czy mercedes w Subie to cały Rolek .

Wielu się to podoba . Cóż zrobić  ?

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te niebieskie indeksy , podobnie jak błyskawica w Milgaussie , czy mercedes w Subie to cały Rolek .

Wielu się to podoba . Cóż zrobić  ?

Można szydzić i głupawo (jak zwykle) zaczepiać. Cóż zrobić?

 

Pablo - ja gdyby tych niebieskich akcentów nie był pewnie bym nie kupił. Jak dla mnie ożywiają tarczę.

Das - to fakt, proste ale dobrze grają z indeksami a wskazówki czy indeksy w GS to poezja (kurde brakuje mi mojego SBGM001).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prymitywizujesz kolego ( jak zwykle ) , zupełnie niepotrzebnie .

Przerysowania stylistyczne , to charakterystyczna cecha designu Rolka , a nie przypadek czy efekt złego gustu . W ten sposób kreuje się odmienność wizerunku tej marki ( z sukcesem zresztą) .

Nie musi , to się  każdemu podobać , oczywiście . Mam więc nadzieję , że mi to wybaczysz .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kolorowe akcenty w OyPer to doprawdy subtelnośc widoczna zaledwie z pozycji noszącego. Ja np. nie jestem miłośnikiem wyglądu logo PKS ale praktyczność tego wielkiego kółka na wskazówce w nocy jak i inne detale w tych zegarkach skłaniają do zupełnie innego spojrzenia na nie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.