Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Karol od mnie tez szczere gratulację, pepsi i batman to najładniejsze GMT !  i może wreszcie zmienisz ten okropny avatar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie mam. Mechanizm zmiany daty w moim DJ działa z lekkim opóźnieniem zmienia się szybko ale 3 minuty po północy. Mi to nie przeszkadza ale zastanawiam się czy to kwalifikuje się pod konieczny serwis (za który będę musiał zapłacić stąd obawa) czy raczej można olac? Zegarek chodzi równo późni sie z 3/4 sekundy na dobę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie mam. Mechanizm zmiany daty w moim DJ działa z lekkim opóźnieniem zmienia się szybko ale 3 minuty po północy. Mi to nie przeszkadza ale zastanawiam się czy to kwalifikuje się pod konieczny serwis (za który będę musiał zapłacić stąd obawa) czy raczej można olac? Zegarek chodzi równo późni sie z 3/4 sekundy na dobę

ja bym olał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba tak samo. Pieskiewicz jak go znam będzie chciał z 2 tys i będzie go trzymał 3 miesiące

Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty po północy? Bardzo dobry wynik.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Tobie jak przeskakuje?

Edytowane przez das

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman jakoś też tak a Explorer chyba minute przed.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wyjaśniony na priv. Nic złego się nie dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo masz Suba ode mnie przecież :)Pamiętam jak Św.P. Stasiu latał po butikach i w końcu znalazł takiego co wymienił hehe. Tylko my pisaliśmy o Explorerze a tam szkło jest większe poza tym szkło z Suba ND nie będzie pasowało do batmana(inna grubość).

 

Karol- wow, czyli dopiąłeś swego! Najszczersze gratulacje!

 

Dokładnie :)

A że batman ma inną grubość (podejrzewam że cieńsze) to nie wiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi G- Shock zmienia datę od razu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zanabyłem drogą forum czarnego Tisella Suba celem zapoznania się przed zakupem droższego brata.Zdam relację,jeśli jest wola Kolegów po urlopie jeśli Poczta nie zawali:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wola jest stalowa. Oczywiście, że pisz.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się dziś ze starym znajomym i porównywaliśmy zabawki. HULK jest piękny ;)925c047af42af0489c0a08438e80e85c.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zanabyłem drogą forum czarnego Tisella Suba celem zapoznania się przed zakupem droższego brata.Zdam relację,jeśli jest wola Kolegów po urlopie jeśli Poczta nie zawali:)

Bardzo chętnie zapoznam się z Twoją relacją.

A jak już zapoznasz się z Tisellem to z nim też się chętnie zapoznam, chociaż przy obecnych cenach starszego brata raczej go sobie odpuszczę - ale przynajmniej zobaczyłbym jak to się nosi.

 

Xpovoc, dzięki, a jak wygląda porównanie jeśli chodzi o kształty, wielkości, lumę itd - w sensie nie tyle jakościowym co jak bardzo Tisell odwzorowuje Suba? To samo tylko gorszej jakości czy coś zbliżonego gorszej jakości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale czemu ograniczacie się tylko do Tissela? Może ktoś jeszcze wrzuci porównanie z Invictą i Steinhartem? Myślę, że to też będzie cenne porównanie, które sporo wniesie do oceny jakości Suba zwłaszcza dla tych niezdecydowanych :D

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak na szybciutko pierwsze wrażenia.Tisell zrobił na mnie większe wrażenie dziś niż rok temu ceramiczny Sub z datą kolegi.Już tłumaczę dlaczego.Mianowicie moim skromnym zdaniem ceramiczny bezel jest stworzony do szkła z AR i najlepiej im razem jak "kuchenka z gazem".Zyskuje na tym dodatkowo czarna tarcza,która spod AR ukazuje różne barwy.Podobnie jak w Omedze SMPc300,momentami jest czarna jak "d...a szatana" a czasem wręcz szara.Mi się to podoba.Generalnie co do wykonania zegara to przeżyłem dziś naprawdę wielki szok po jego rozpakowaniu i dokładnych oględzinach.Naprawdę ale to naprawdę nie ma się do czego przyczepić.Wydaje się,że wręcz niemożliwym jest,że zegarek ten kosztuje 1000zł.Jedynym minusem jak sądziłem czytając recenzje o tym modelu będzie brak stopsekundy.Jednak jakie było moje zaskoczenie gdy odciągnąłem koronkę a tu sekunda się zatrzymała.Co do porównań z innymi homarami to tak na szybko co zauważyłem.Davosa czy też Squale kształtem koperty przypomina bardziej starszego Suba.Oglądałem Davosę Ternos całkiem niedawno i zauważyłem również różnicę w bransolecie.Davosa oprócz tego,że "udaje Suba" tak jak również Tisell to jej bransoleta jest inna w odbiorze niż w Tisellu.Nie wiem czy dobrze to wytłumaczę ale chodzi mi o dokładne jej odwzorowanie ,a nawet kolor jej stali takiego jej "Rolexowego odcienia".Squale znam tylko ze zdjęć.Wiem,że to to samo co Davosa(ponoć ta sama fabryka) i w tym zegarku nie podoba mi się "nachalny" napis na tarczy.To tyle na tą chwilę.Przepraszam za ten wpis w dziale Rolexa ale taka była wola szanownych Kolegów.

post-77242-0-95013000-1468617082_thumb.jpg

post-77242-0-39436900-1468617106_thumb.jpg

post-77242-0-88298200-1468617118_thumb.jpg

Edytowane przez esteta

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że do tej mocno czarnej ceramiki pasuje gdy tarczę widać jako czarną a nie siwa.

 

A Tissel ma mikroregulacje?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że do tej mocno czarnej ceramiki pasuje gdy tarczę widać jako czarną a nie siwa.

A Tissel ma mikroregulacje?

Zapięcie jest takie jak w Rolexie.Posiada dwa zabezpieczenia, bez mikroregulacji.Bransoleta to bardzo mocny punkt tego homara.

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zapięcie jest bez mikroregulacji, która jak dla mnie jest jego clou to nie jest takie jak w Rolexie


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.