Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem czy niedużym... maks długość bransolety fabrycznej bez skracania - nadgarstek jakieś 19,5 cm, Największego mam teraz PAM'a tuttonero 44 i nie wygląda na moim nadgarstku jako za duży.

Zawsze uważałem Daytone, za mały zegarek, ale on mały wygląda na witrynie w sklepie, na ręku inaczej to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, to znowu nie taki maly ten nadgarstek, moze tak akurat fajnie zdjecie wyszlo.

Ja przymiezalem sie do Daytony wiele razy ale jak mi ostatnio właściciel butiku powiedzial zebym dal sobie spokoj z tym zegarkiem to sobie odpuscilem juz zupełnie.

Nie bardzo wiem jak to jest bo 40mm submarinera nosze I czuje sie z nim ok a Z Daytona czuje sie jakbym mial damski zegarek :(.

Szkoda bo podoba mi sie ten model


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 40 mm Daytony i łukowate, niepogrubine jak w nowym SUBie uszy, powodują że u mnie leży idealnie. Ale faktycznie w przypadku wysokiego nosiciela chorono z gęstą tarczą może wyglądać na mały. To graniczny rozmiar dlatego decyduje zegarek vs sylwetka.

Piękny mimo zapaćkanej tarczy ;-) . Gratulacje.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez mrugnięcia okiem wziąłbym białą. Czarna tarcza plus czarny bezel - idealna recepta aby mieć zegarek wyglądający jak ćwierć ulicy. Co jednakowoż potrafi być zaletą. Co kto woli. Dla mnie ta biała jest jakaś taka bardziej jedyna. I ją bym brał. Choć jak na razie to i tak bardziej mi się podoba Batman a Explorera Daytona mi nie zastąpi na plaży, w lesie czy wszędzie tam gdzie zegarek ma wyglądać bardziej sportowo. No i wkurza mnie ten f*ck-up z podziałem sekundy na 5 części!

 

Ale na wszelki wypadek w listopadzie zaliczkę wpłacę.

 

W myśl zasady, iż na wszelki wypadek to i księdzu jaja wyrosły ;)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo skąd się bierze atrakcyjność białego ( choć bardziej widać na nim te wszystkie niepotrzebne teksty na tarczy ) ale czarny w tym wydaniu to moim zdaniem jedno z najbardziej atrakcyjnych chrono na rynku i nie martwiłbym się że z daleka ktoś pomyli z festiną ;-)

5000 płn na min 2 lata...jak w PRLu

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od momentu jak kupiłem Suba to praktycznie nie schodzi z ręki. DJ jest ładniejszy ale Sub naprawdę pasuje do wszystkiego:

 

9fd6b91196bfb74d8419a7f170d3de35.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzałka!

bfa52055653e0986da4961a035417599.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pleksi! :)

post-22413-0-31526700-1475745736_thumb.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozazrościć pięknego suba na pleksi -rewelacja Vintage !

Co do Daytony kolegi Marr- przepiękna , tylko mnie zawsze brakuje w niej daty i dlatego rozstałem się nawet z moją ulubioną na meteorycie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj78 to prawda jest plastik zawsze był fantastik :D

Dziękuje panie Dariuszu! :)

Żeby tak było więcej vintage na forum! :( było by co oglądać! :P:D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są plusy i minusy. Ja bym wolał współczesnego Suba czy jakiegokolwiek innego divera, bo przynajmniej można go bez obaw zanurzyć w wodzie. Trochę słabo mieć nurka w którym można jedynie myć ręce.

A to czemu?! Robisz test szczelności i do wody!!! W końcu 1680 ma na tarczy 200m :P

A jak wiem, ze cięższe klimaty wodno wytrzymałościowe bedą to zakładam 16610 ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Bardzo fajny YM, jak można nosić różowe złoto. 

 

Z zegarkami Vintage / Neo / Współczesne, jest ponoć opracowaniu aktualizacja serwisowania zegarków u AD i Rolex.

Prawdopodobnie:

 

AD: Tylko Szafir

Rolex Kolonia: Wszsytkie 5-cyfrowe plexi (np 16750 / 16014...) + szafir

Rolex Geneve: Wszystkie 4-cyfrowe - a w dodatku żadne poniżej Nr-Seryjny: 5.000.000

 

Ponoć ma to być wprowadzone do roku 2019 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim 5513, plywam w jeziorze/basenie. Nigdy nie przyszlo mi do głowy ze mogloby byc inaczej


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co prawda nie vintage ale jednak Rolex w połączeniu z klasyką :)

Kolejny Jeep Wrangler ze złotymi klamkami i drewnianymi listwami.

Ale ładny. Taka kompletacja to jeden ze sposobów aby złoto inne niż białe wyglądało gustownie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Jeep Wrangler ze złotymi klamkami i drewnianymi listwami.

Ale ładny. Taka kompletacja to jeden ze sposobów aby złoto inne niż białe wyglądało gustownie.

Tu robotę robią matowa tarcza i bezel ...czerwone złoto jest chłodne w odbiorze więc pasuje do tego matu super. Tylko ta guma ... :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl jaki byłby z tego Cygan na złotej bransolecie. Natomiast z czarną skórą byłoby pewnie ładnie ale jeszcze większy koncepcyjny bigos. Ten kauczuk to chyba w sumie nomen omen złoty środek.

 

A u mnie od momentu jak kupiłem Suba to praktycznie nie schodzi z ręki. DJ jest ładniejszy ale Sub naprawdę pasuje do wszystkiego

Ja Cię nie podpuszczam ale sportowy strój, rowerek i do tego Datejust z karbowanym bezelem to byłby prawdziwy hit jesieni. Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gustaw666 ubiore się tak w rocznicę śmierci aktora grającego tonego soprano. Ale prawdziwy efekt jest na jubile w bikolorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię nie podpuszczam ale sportowy strój, rowerek i do tego Datejust z karbowanym bezelem to byłby prawdziwy hit jesieni.

 

Nie podpuszczaj do takiej brawury, bo się skończy glebą i karbowaniem całego zegarka ;)

Żółty jesienny liść potrafi być śliski pod kołem.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby wątek nabrał klarowności, proponuję podtemat na jaką gumę wymienić firmową gumę w majtkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.